Yine Yeniden Influencer Fest Başlıyor

İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü tarafından organize edilen Türkiye’nin Üniversite temelli ilk Infleuncer festivali “Influencer Fest” bu yıl ikincisiyle Sütlüce Yerleşkesi’nde, 28 Kasım-2 Aralık 2022 tarihleri arasında gerçekleşiyor. 

Gift Mundo sponsorluğunda hazırlanan festival, İstanbul Ticaret Üniversitesi Sütlüce Yerleşkesi’nde 28 Kasım-29 Kasım tarihlerinde B105 Konferans Salonu; 30 Kasım- 2 Aralık tarihlerinde ise Büyük Konferans Salonu’nda sürecek etkinlik, her gün 13.00-14.00 arasında yapılacak.

Spor, sağlık, anne-çocuk, mutfak, yemek, gezi, oyun, teknoloji, yaşam tarzı, moda, kişisel bakım ve güzellik gibi konularının konuşulacağı etkinlikte 6 adet Workshop, 4 adet de söyleşi gerçekleşecek. 

Kasımda #influencerfest başkadır diyerek sizi 28 Kasım 2022, Pazartesi, saat: 13.00-13.30 arası gerçekleştireceğim “Yeni Nesil Yayıncılık” etkinliğine bekliyorum.

Pazartesi görüşmek üzere. 

YSM 

Etkinlik hakkında daha fazla bilgi için: Web: Prad.istİnstagram: @pradistanbul, Linkedin: Pradist Hire Atölye, Twitter: @prad_istanbul

Influencer Fest 2022 / BASIN 

Avrasya Haber Ajansı

İTO Haber

Anadolu Ajansı

Manşet Malatya

Karaman Biz

Bursa’da Bugün

Yorum yok

Yorum Yazın