Teşekkürler CROCS Türkiye

-

Pazartesi günü yani 5 eylül de Maya Su’nun okulu açıldı. Maya Su’nun yaz boyu giydiği babet, parmak arası ve crocslarını bir gün önceden kontrol edince acilen yeni bir terlik almamız gerektiğini gördüm. Çünkü okul açılıyor ve okulda sürekli (neredeyse her hafta değiştirir) crocs giydiği için hemen edinmemiz lazım. Çünkü ayakları hızla büyüyor. İki ay da bir numara büyümüş. İşte o gün bir çok yere bakmama rağmen maalesef  11 numara crocs bulamadık. Mağaza görevlileri de sistemlerinden bakarak hiç bir yerde olmadığını söylediler. Maya Su’ya gün öncesinden söz verdiğim için acayip üzüldüm. Ben verdiği sözleri tutan bir anneyim ve maalesef bulamadığım için çok üzüldüm. O an twittera “11 numara Crocks yer yarilmis icine girmis sanki hic bir yerde yok :(” diye yazdım. Ardından benim gibi bulamayan bir çok anne cevap yazdı ve kendi aramızda mırıldandık.

My instagram

Bu süreçte ben Kanyon Crocs’dan artık firmanın ağustos ayından itibaren el değiştirdiğini ve “Minik Adımlar” ayakkabı güvencesi ile satış yaptığını ve yeni ürün grubunun iki hafta içinde geleceğini öğrendim. Maya Su’ya da gönlünü almak için bir terlik aldım ve durumu açıkladım. Başta ağladı ama sonra durumu kabullendi. Maya Su balık burcu ve çok hassas. Bir de sevdiği ürünler de onu vaz geçirmek çok zor. Durumu idare ettik.

My iphone

Aradan 24 saat geçmeden twitter da @CROCSTR ‘den bir tweet aldım. “yesim hanım crocs ağustos ayından itibaren artık Minik adımlar ayakkabı distribütörlüğünde..numarasını aradığınız model nedir” bir an şaşırdım. Tweet yazdığım da kendilerine bilgi içeren mention yapmamıştım. Biz tweetleşmeye başladık. Çok ilgilenerek yardımcı olmanın ötesinde bize müthiş bir hediye verdiler. Müşterilerini ve müşteri memnuniyetini önemseyen @CROCSTR  hem 29 numara crocs bulmakla kalmayıp bunu Maya Su’ya hediye etmek istediklerini söylediler. İlk kez ,gerçekten ilk kez bir firma hiç bir stres yaşatmadan, defalarca aratmadan, cevap vermeyen call centerlarla konuşmadan sorunu direkt takibe alarak çözüm getiriyordu. Kendilerine bu hoşluğu bloğuma taşıyacağım dedim.

My İnstagram

Bugün Maya Su crocslarına kavuştu. Hem de bize hediye ettiler 🙂 Artık siz tahmin edin, ne kadar mutlu ne kadar heyacanlı. Bir çocuğun mutluluğu dünyaya bedel…

My instagram

Teşekkürler CROCS Türkiye…

PS: Twitterdan @CROCSTR takip edebilirsiniz. Web sitelerinin değişip değişmediği konusunda emin olamadığım için sizlerle paylaşmadım.

İçeriği Paylaşın

Son Yazılar

popüler kategoriler

Önceki İçerikAda 3 yaşında!
Sonraki İçerikPera 1 yaşında!

2 YORUMLAR

  1. ne güzel bir jest! Böyle haberleri okudukça diğer firmalar adına da umutlanıyorum:)) Crocs Türkiye’yi tebrik ederim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Yorumlar