RenkliZebra’yı Çok Sevdik!.

Size de oluyor mu bilmiyorum. Ama ben bazı markaları geç keşfettiğim de ” hay Allah bugüne kadar aklım neredeymiş ben neden bu harika ürünler keşfetmemişim”  diyorum. Belki de bu keşif için doğru zaman gerekiyormuş. Çok online bir anne olsam da alışveriş konusunda e-ticaret sitelerini çok sıklıkla takip etmem. Gün içerisinde onlarca mail gelir. Orada indirim, burada şu şu kadar diye. Ama sıklıkla alır mıyım hayır. Ruhuma uygun bir ürün olursa belki ama o da çok nadir olur. Etrafımda bir çok arkadaşım bu siteleri takip etmekle kalmayıp Amerika’dan vb online alışveriş halinde. Bir sitenin beni online alışveriş için kazanabilmesi için güvenlik, tasarım, ürün farklılığı, özel ürünler içermesi , renkleri, sipariş kolaylığı, hızlı kargo  vb bir çok detayında iyi olması gerekiyor. 

renklizebra.com

24 saat olmadan kargo geliyormuş 🙂

İki hafta önce renklizebra.com sitesini keşfettim. Yollarımız öyle güzel kesişti ki… İnstagram da beni takip etmeye başladılar. Ben de bakayım bu site nasılmış neler varmış diye iç geçirdim. Çünkü instagram hesapları beni benden aldı ve götürdü. İyi ki de götürmüş. Siteye göz attıktan hemen sonra civcivler (Maya Su ve Mira) ile birlikte oturduk ekran karşısına ve ürünleri seçmeye başladık. Site kızlar içinde erkekler içinde cennet. Zaten site de Room Seven ve Oilily ürünlerine delirmemek mümkün değil. Bir çok kişi de benimle aynı görüşte. Hatta etrafımda sonradan öğrendim ki benim gibi her iki markanın da epey fanatiği varmış. Sitede markalar bununla sınırlı değil. Biz alışverişimiz de iki markayı tercih ettiğimiz için size gönül rahatlığıyla yazıyorum. Beni bilirsiniz içime sinmeyen noktaya dahi yer vermem blogda. Diğer markaları da Taftan, Yaappaa, Elodie Details, L’asticot . Nedir ne değildir diyorsanız benzersiz ürünler bilin. Kendiniz bakınca ne demek istediğimi anlayacaksınız.  Ben siteyi keşfettim siz de denemek isterseniz,  fikriniz olsun diyerek satırları detaylı paylaşıyorum. 

Mirarenklizebra

Mira Partiye giderken Room Seven tisort ve eteğiyle

Renklizebra’da benzersiz yaratıcı ve artistik tasarımlı kıyafetler, çantalar, yatak takımları, büyüleyici yastıklar ve orijinal oda aksesuarları bulabilirsiniz. Biz Mira’ya parti için elbise ararken siteye düştük iyi kide düştük. Civcivlerle ekran başında halimizi düşünün. O minik parmaklarıyla neredeyse tüm ürünleri istiyorlar. Her üç kızım da kendi seçimlerini kendileri yapıyorlar. Beğenmedikleri bir ürünü ne aldırabilmem ne de giydirebilmem mümkün. İşte ben de hepsini alamayız. Belirli ürünleri seçebiliriz diyerek ikna etmeye çalıştım. Neyse ki mağazada ki gibi ağlama tutturma burada yok. Gördüğümüzü alabiliyoruz.

MiraMayaSuRoomSeven

Maya Su ve Mira’nın Room Seven valizleri

Mira için parti elbisesi, günlük elbise derken işin içinden çıkamadık. Hatta çıkacağımız kısa tatil için bir de Room Seven seyahat valizi seçtik ki sormayın. Eh birine alınca diğerine almamak olmuyor Maya Su için de yine Room Seven bir aldık.

Renklizebrayatakortusu

Maya Su Room Seven – Music Parade Yatak Örtüsü

Maya Su için uzun zamandır istediğim ama onun bir türlü beğenemediği ve alamadığımız yatak örtüsünü de renklizebra.com dan seçtik. Bu arada yatak örtülerinin el emeği olduğunu da söylemeden geçemeyeceğim.  Velhasıl biz bu yaratıcı, çok renkli, biraz retro, biraz vintage  sıradışı tasarımlara bayıldık. Gerçekten hayal edilen tasarımları çocuklar için sitede bir arada toplamışlar. Sipariş sonrası kargo süreci ise tam efsane. Akşam 18.30 gibi verdiğimiz siparişler 24 saat geçmeden elimizdeydi. her iki civcivin ürünler geldiğinde yaşadığı mutluluğu fotoğraftan görebilirsiniz.

civcicvlerrenklizebra

Kargo canavarları Maya Su ve Mira

Biz renklizebra.com çok sevdik. Tam bizlik. Henüz Oilily seçimlerimizi giymeye fırsatımız olmadı. Ben kıyamıyorum giydirmeye desem de şaka. O kadar güzel ki ürünler. Kızlar yazlık seçimler yapınca giyme şansı olmadı. Havaların durumu orada. Hoş onlara kalsa bikini ile dolaşacaklar. Güneşli havada da yağmur çizmesi giyer benim civcivler.  İnstagram da beni takip edenler #renklizebra #civcivler #mayasu #mira #kokoscivcivmira etiketleriyle giydiklerinde görebilir. Aklıma gelmişken sosyal medya hesaplarını da yazayım göz atarsınız.

Renklizebra web;  http://www.renklizebra.com,  Facebook  https://www.facebook.com/renklizebracom; Twitter https://twitter.com/Renklizebracom, İnstagram http://instagram.com/renklizebra , Pinterest http://www.pinterest.com/renklizebra/

Herkese renkli, mutlu, harika bir hafta diliyoruz.

YSM-Civcivlerin annesi

mirarenklzebra.com2

Mira Room Seven elbisesi ile..

Yorum yok

Yorum Yazın