LeiLeo’dan Hediyemiz Var!.

Emzirmek dünyanın en güzel anı. Bebek ile annenin bütünleşmesi, minnacık ağzın süt emmesi.. O kadar özel ki… Emziren anne gördüğüm de hep gidip içimden tebrik etmek geliyor. Anneler emzirin, lütfen diyorum her zaman. Emzirdiğim süreçte bir de tanıştığım bir güzellik var hayatımda. Ben her ortam da emzirebilen bir anneydim ama bazı arkadaşlarım benim gibi değil. İşte tam burada devreye LeiLeo Zeynep Ersöz girdi hayatımıza.

Sevgili LeiLeo bebeğinizi dilediğiniz yerde özgürce emzirmeniz için emzirme kıyafetleri tasarlıyor. Sağlıklı bambu kumaşından üretilen LeiLeo emzirme kıyafetlerinin özel tasarımı sayesinde anneler teni görünmeden emziriyor. Kullanan anneler de çok rahat ediyor.

Sevgili Zeynep’ten geçtiğimiz cuma günü yaptığımız blogger toplantısında rica da bulundum. “Zeynepcim yılbaşı yaklaşıyor, blogu okuyanlar için bir güzellik yapsan indirim ya da hediye çeki versen dedim” Zeynep sağ olsun beni kırmadı.

Az önce bir mail geldi Zeynep’ten sizler için güzel bir hediye çeki hazırlamış.

“Sevgili YSM,

YSM Blog takipçilerine özel bir de hediyem var: LeiLeo’dan 30TL değerinde indirim çeki*! İster kendinize ister sevdiklerinize doğum ya da yılbaşı hediyesi olarak LeiLeo ürünlerine bu özel indirimle sahip olabilirsiniz.

Indirim çeki kodunuz: YSM2012

Geçerlilik tarihi: 30 Aralık 2011

30TL indirim çeki, 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerlidir.

İndirim nasıl gerçekleşiyor?

www.leileo.com dan alışverişinizi tamamladığınızda son ekranda çıkan indirim kuponu bölümüne YSM2012 yazarsanız 100TL ve üzeri olan alışveriş tutarınız üzerinden 30 TL indirim gerçekleştirecektir. (Not:kupon tek alışveriş için geçerlidir)

Sevgilerimle

Zeynep Ersöz

LeiLeo’nun Annesi & Gönüllü Emzirme Rehberi

Online Alışveriş www.leileo.com

Annelerden Sütlü Tarifler http://leileo.wordpress.com

Facebook: www.facebook.com/leileocom

Twitter: www.twitter.com/leileo_zeynep

LeiLeo’nun sağlıklı ve kullanışlı ürünleri anne adaylarının ve yeni annelerin alışveriş listesinde yer almalı diyorum. LeiLeo sitesinden keyifle ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

YSM-hediyeli

Zeynep’in LeiLeo’su:

Sağlıklı bambu kumaşından üretilen LeiLeo emzirme kıyafetlerinin özel tasarımı sayesinde teniniz görünmeden emzirecek ve çok rahat edeceksiniz. İster evde misafirlerinizin yanında, ister parklarda, ister alışveriş merkezinde, ister kafelerde… Hem bebeğiniz keyifle emsin, hem de siz rahat edin ! Eğer siz de bebeğinizi dilediğiniz yerde özgürce emzirmenin keyfini yaşamak istiyorsanız www.leileo.com adresine mutlaka göz atın.

Tüm ürünler yüzde 100 organik

LeiLeo, hem hamilelik hem de emzirme döneminde giyilebilen geniş bir ürün yelpazesi sunuyor.  Emzirme pançosu, emzirme geceliği, pantolon gibi duran dökümlü eşofman altları, hamilelik boyunca sevdiğiniz t-shirtleri giymeye devam edebilmeniz için bel bantları seçeneklerinizden sadece birkaçı. Hepsi çok kullanışlı,  pratik ve bambu kumaşı kullanıldığı için antialerjik, antibakteriyel ve terletmiyor.

LeiLeo’da, bebek tulumlarından önlüğe, bodyden battaniyelere kadar tüm ürünler bebeğinizin hassas teni için özel olarak yüzde 100 organik Ege pamuğundan üretildi. Hepsi yumuşacık ve sağlıklı. Ayrıca; LeiLeo Baby’nin” hastane çıkışı” seti de doğal malzemeler kullanılan el yapımı kutusunda sunuluyor hem de geri dönüşümlü. Kutunun kapağı resim çerçevesi olarak kullanılabiliyor ya da bebeğin hatıra kutusu olarak değerlendirilebiliyor.


Yorum yapılmamış.

Yorum Yazın