Influencer Fest’in Ardından…

Türkiye’nin üniversite temelli ilk Influencer Festivali #influencerfest Hipp Türkiye ve İnfademy katkılarıyla 28 Şubat – 4 Mart 2022 tarihleri arasında İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi Stüdyolarında; 5 gün boyunca 13.00-14.00 arasında canlı yayınla gerçekleşti. Tüm söyleşiler eş zamanlı olarak TİMM TV Youtube ve Instagram canlı yayınıyla herkesin katılımına açıktı. 

Influencer Festivalinin ilk gününe; İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölüm Başkanı Prof. Dr. Gülay Öztürk moderatörlüğünde, İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Celalettin Aktaş’ın açılış konuşması ile başladık. Sevgili Batuhan Gücük ve Jülide Kır ille birlikte yaşam tarzı “Influencer” olarak kişisel deneyimlerimizi aktardık. Bu yazıyı yazarken bana kalanların çok güzel anılar olduğunu belirtmek isterim.

Yaşam tarzıyla etkileyen, farklı kitlelere ilham veren #lifestyleinfluencer lar olarak Türkiye’nin ilk üniversite temelli “Influencer Festivali”nde konuşmacı olmak muazzam bir duyguydu. Pandemi sebebiyle ekran arkasından sayısız canlı yayın yapmıştık. Yüz yüze bu anı paylaşmak çok ama çok değerliydi. 

Sevgili Prof. Dr. Gülay Öztürk’ün moderatörlüğünde sevgili Batuhan Gücük ve Jülide Kır  ile birlikte heyecan, coşku, sevgi ve samimiyet dolu bir canlı yayını geride bıraktık, unutulmaz anlar yaşadık 💃🏼

Tüm süreç boyunca İletişim Fakültesi Dekanı Sayın Prof. Dr  Celalettin Aktaş  her zaman desteğiniz çok değerli. Çok teşekkür ederim.

Sevgili Doç.Dr. Gözde Öymen, Doç. Dr. Hilal Özdemir Çakır, Dr. Öğr.Üyesi Erdem Tatlı, Dr. Öğr. Üyesi Faruk Yazar ve Gurur Öyküm Güven sizleri tanımaktan mutluluk duydum. Emeklerinize sağlık. 

Influencer Fest’in ilk gününden son gününe kadar üniversite öğrencileri ile beraberdik. Tüm konuşmacılara ev sahipliği yaparak başlayan iletişimleri, canlı yayın, sosyal medya paylaşımları, blog yazıları, basın bülteni vb. derken tüm öğrencileri hayranlıkla izledim.

Z kuşağı ile ilgili olarak karşıma çıkan içerikler her işten çabuk sıkılmaları, iş beğenmemeleri, ekip çalışmalarına uygun olmamaları vb. yönünde olsa da ben tam zıttı Z kuşağı gençlerle beraberdim. Üniversite de bulunduğum dört gün boyunca beraber paylaştığımız her an çok keyifliydi. Üretkenlik, iletişim, samimiyet ve güler yüz hepsinin ortak noktasıydı. Gelecek adına bu gençlerle olmak benim için çok değerliydi.

Herkese kısmet olmaz bu kadar muhteşem bir etkinliği geride bırakmak. Sevgili Kaan Mete, Ezgi Kara, Aleyna Temur, Özge Bulut, Emircan İzgi, Elif Suda Doğanay, Ali Abdusalam, Nurcan Köse ve isimlerini yazamadığım harika gençler sizlerle beraber bu festivali yaşamak harikaydı. 

Spor, sağlık, anne-çocuk, mutfak, yemek, gezi, oyun, teknoloji, otomotiv, moda, kişisel bakım ve güzellik gibi konularını ele aldığımız bu festivalde sevgili dostlarım Güneş Aksüs, Işıl Evrim Akgün, Emir Kosif, Arda Meriç ve Ümit Temurçin zaman ayırdınız, sevginizi kattınız, çok teşekkür ederim. Sevgili Özgür Özyurt beraber olmak çok keyifliydi.

Ve etkinlik sırasında tanıştığım güzel insanlar Elif Tokatlıoğlu, Emirhan Bildişli, Ezgi Zeynep Güler güzel zamanlarda hep beraber buluşalım. 

Emre Topçu, Kadir Üregil emeklerinize sağlık. Sevgili PR & AD yakın ilginiz için çok teşekkür ederim.

Sevgili Emine Sayime Arslan ( Hipp Türkiye) ve Infademy katkınız için ne kadar teşekkür etsek az. 

A’dan Z’ye emeği geçen ve katkı sağlayan herkese sonsuz teşekkür ederim.

Yeni etkinliklerde görüşmek üzere.

YSM 

INFLUENCERFEST BASIN YANSIMALARI

https://www.aa.com.tr/tr/sirkethaberleri/egitim/istanbul-ticaret-universitesinden-influencer-festivali/671114

https://ticaret.edu.tr/iletisim-fakultesi/2022/02/24/influencer-fest/

https://www.itohaber.com/haber/guncel/221564/istanbul_ticaret_universitesi_nden_influencer_festivali.html

https://forum.shiftdelete.net/konular/influencer-festivali-yapiliyor.777657/

https://www.kastamonuilkhaber.com/amp/ekonomi/istanbul-ticaret-universitesinden-influencer-festivali-h41446.html

https://www.dirilispostasi.com/haber/9472975/turkiye-de-bir-ilk-influencer-festivali-duzenleniyor

https://www.canligaste.com/istanbul-ticaret-universitesi-nden-influencer-festivali/159790/

https://www.ozgurdersim.com/ekonomi/istanbul-ticaret-universitesinden-influencer-festivali-h74090.html

https://www.pusulahaber.com.tr/istanbul-ticaret-universitesinden-influencer-festivali-1587153h.htm

https://www.mynet.com/istanbul-ticaret-universitesinden-influencer-festivali-180105488610

İstanbul Ticaret Üniversitesi'nden Influencer Festivali

https://www.mardinlife.com/istanbul-ticaret-universitesinden-influencer-festivali.html

https://www.ogunhaber.com/ekonomi/istanbul-ticaret-universitesinden-influencer-festivali-2278773h.html

https://www.mynet.com/istanbul-ticaret-universitesinden-influencer-festivali-180105488610

 

Yorum yok

Yorum Yazın