İstanbul Ticaret Üniversitesi’nden Türkiye’nin İlk Influencer Festivali

Türkiye’nin üniversite bazında ilk kapsamlı Influencer Festivali’n de konuşmacı olarak ben de varım ❤️💃🏼

Hipp Türkiye ve İnfademy katkılarıyla 28 Şubat-4 Mart 2022 tarihleri arasında İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi Stüdyolarında gerçekleşecek #influencerfestofhire TİMM TV Youtube kanalında 5 gün boyunca 13.00-14.00 arasında canlı yayınlanacak. 
 
Influencer Festivalinde; Yeşim Mutlu, Batuhan Gücük, Jülide Kır, Güneş Aksüs, Işıl Evrim Akgün, Elif Tokatlıoğlu, Furkan Kumkaya, Nurgül Kılıç Akgün, Nilay Gökçeer, Emir Kosif, Arda Meriç, Emirhan Bildişli, Ezgi Zeynep Güler, Özgür Özyurt, Ümit Temurçin konuşmacı olarak yer alacak. 
 
Influencer Fest; Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü öğretim üyeleri, Prof. Dr. Gülay Öztürk, Doç.Dr. Gözde Öymen, Doç. Dr. Hilal Özdemir Çakır, Dr. Öğr.Üyesi Erdem Tatlı ve Dr. Öğr. Üyesi Faruk Yazar moderatörlüğünde gerçekleştirilecek.

Influencer Festivalinin hayata geçme sürecinde İletişim Fakültesi Dekanı sayın Prof Dr Celalettin Aktaş‘a, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü Başkanı Prof Dr Gülay Öztürk‘e Hipp Türkiye Pazarlama Müdürü Sayime Emine Arslan’a yakın ilgileri ve destekleri için çok teşekkür ederim. 

28 Şubat, Pazartesi heyecanla beklediğim #influencerfest te görüşmek üzere ❤️💃🏼🥰
 
YSM 
Yorum yok

Yorum Yazın