İstanbul Ticaret Üniversitesi’nden Türkiye’nin İlk Influencer Festivali

-

Türkiye’nin üniversite bazında ilk kapsamlı Influencer Festivali’n de konuşmacı olarak ben de varım ❤️💃🏼

Hipp Türkiye ve İnfademy katkılarıyla 28 Şubat-4 Mart 2022 tarihleri arasında İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi Stüdyolarında gerçekleşecek #influencerfestofhire TİMM TV Youtube kanalında 5 gün boyunca 13.00-14.00 arasında canlı yayınlanacak. 
 
Influencer Festivalinde; Yeşim Mutlu, Batuhan Gücük, Jülide Kır, Güneş Aksüs, Işıl Evrim Akgün, Elif Tokatlıoğlu, Furkan Kumkaya, Nurgül Kılıç Akgün, Nilay Gökçeer, Emir Kosif, Arda Meriç, Emirhan Bildişli, Ezgi Zeynep Güler, Özgür Özyurt, Ümit Temurçin konuşmacı olarak yer alacak. 
 
Influencer Fest; Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü öğretim üyeleri, Prof. Dr. Gülay Öztürk, Doç.Dr. Gözde Öymen, Doç. Dr. Hilal Özdemir Çakır, Dr. Öğr.Üyesi Erdem Tatlı ve Dr. Öğr. Üyesi Faruk Yazar moderatörlüğünde gerçekleştirilecek.

Influencer Festivalinin hayata geçme sürecinde İletişim Fakültesi Dekanı sayın Prof Dr Celalettin Aktaş‘a, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık Bölümü Başkanı Prof Dr Gülay Öztürk‘e Hipp Türkiye Pazarlama Müdürü Sayime Emine Arslan’a yakın ilgileri ve destekleri için çok teşekkür ederim. 

28 Şubat, Pazartesi heyecanla beklediğim #influencerfest te görüşmek üzere ❤️💃🏼🥰
 
YSM 

İçeriği Paylaşın

Son Yazılar

İçimdeki uzağa

mazot kokan otobüsler

Lüzumundan fazla, beyaz.

Herhangi bir günü haftanın,Bir sabah,Her şeyin birbirini hiç sıkılmadan takip ettiği,Kafası kısmen karışık mevsimlerin bile, aynı döngüyle.Aynı 'aynı' döngüyle.Düşün,İlkbahar nasıl unutamaz gelmeyi,...

Dijital Karbon Ayak İzi Nedir? Kişisel Olarak Nasıl Azaltabilirsiniz?

Uzun zaman sonra eski çalışma arkadaşlarımla bir araya geldim. Buluşmanın ortak noktası dünya insanı olan Pelin’in çok uzun zaman sonra İstanbul’a gelmesiydi....

2022 Mayıs Yüksek Teknoloji Dergisi

Dijital karbon ayak izi nedir? Kişisel olarak nasıl azaltılabilir?

popüler kategoriler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Yorumlar