BabyShower’mı? Bebeğiminlistesi yap gitsin!.

Bayılıyorum böyle yaratıcı kadınlara. Kendi ihtiyaçlarından yola çıkıpta biz annelerin hayatlarını kurtarıyorlar. Babyshower yani doğum öncesi bebek partisi yapmak son yıllarda hızla kültürümüze giren bir kavram. Eh haliyle de kendi sektörünü yaratması çok normal. Uykusuzanneler.com davetiyle bu siteyi ve sosyal sorumluluk projelerini bizzat kendilerinden dinledim. bebegiminlistesi.com kurucularından Elif Ceylaner Aydemir’de 2009 senesinde hamile kalıp, kendine baby shower ihtiyaç listesi oluşturmak istediğinde Türkiye’de böyle bir açığı fark etmiş.  Bunun için hem anneler hem de yakınları için kolay, eğlenceli bir site kurmuş. İkinci bebeğine hamile ve bakalım bu bebeğinde ne eksikler bulacak 🙂

“bebegiminlistesi.com özellikle çalışan anneler için iş hayatının yoğun temposunda pratik çözümler sunarak annelerin ihtiyaçlarına tek tıkla cevap veriyor. Türkiye’de baby shower konsepti alanında bir ilke imza atan bebegiminlistesi.com, baby shower organizasyonunu interaktif hale getiren ilk ve tek e-ticaret sitesi. “

Anne olarak yapmanız gereken , öncelikli olarak kendisi ve bebeği ile ilgili bilgileri girerek kendisine bir baby shower liste kaydı oluşturmanız. Sonra da sitede yer alan markaların ürünlerinden istediği ürünleri listesine dâhil etmeniz. Siteden Facebook, Twitter gibi popüler sosyal mecralarda ve e-mail ile listenizi paylaşabilirsiniz. Yani annenin ihtiyacına yönelik doğru ürün hediye ediliyor.

B38A8031-k

#SelfieBakani olunca her yerde selfie çekiyoruz Fotoğraf Betty Mazalto

Çok akıllıca ve çok faydalı buldum. Bu sebeple iki satır dahi olsa sizlerle paylaşmadan geçmek istemedim. Kısaca özet şu bebeğiminlistesi.com; annelerin ve anne adaylarının Baby Shower – Bebek İhtiyaç Listesi yapabildiği bir internet sitesi. Tüm detaylarıyla derslerine çok iyi çalışmışlar. Siteye göz atmak ve şirin videolarını izlemek  http://www.bebegiminlistesi.com tıklayın yeter.

YSM

10 Yorum
 • dekoratiftas.com
  13 Şubat 2017 saat 10:25

  Her Zaman Olabilecek Şeyler Katılıyorum Size….

 • Yeşim MUTLU
  17 Şubat 2017 saat 05:19

  🙂

 • cansu
  03 Mart 2017 saat 13:31

  Merhaba,
  Bende mosmodadan alışveriş yaptım ürün ortada yok fakat benim ulaşabildiğim kimse de yok. Siz hangi telefondan iletişime geçtiniz?

 • Yeşim MUTLU
  05 Mart 2017 saat 11:39

  Maalesef para iadesi de ütün de yok verilen callcenter nosunu aramıştım ama sanırım artık o da yok !

 • emoline laminat
  26 Nisan 2017 saat 12:22

  Evet Haklısınız

 • hatice
  11 Temmuz 2017 saat 06:42

  4 aydır ürün gelmedi. İade istedim paramda gelmedi nasıl geri alabilriim bilemiyorum…

 • Yeşim MUTLU
  12 Temmuz 2017 saat 14:02

  Çok uzun zaman önceydi bu davet şu an kim yetkili bilemiyorum email ve telefonla yeniden şansınızı deneyin derim 🙂

 • Gizem
  06 Kasım 2017 saat 11:50

  Merhabalar,
  Yasal olarak şikayette bulundunuz mu acaba? aynı durumdan ben de müzdaribim malesef.

 • Şenay
  09 Mart 2018 saat 13:46

  Maalesef ben de mosmorda madurlarındanım. Kasım ayında sipariş verdiğim ürün 2 ay gelmeyince siparişi iptal etmeye çalıştım. Sitesinden cevap alamadım. İnstagram sayfalarından yazdım. İlgilendiler hesapta. Mail geldi paranız kartınıza iade edilmiştir diye ama yine yalan. Yatan para yok. Tekrar yazdım. 5 iş günü içinde iade yapılacak dediler üzerinden 1 ay daha geçti. Kesinlikle güvenmeyin bu siteye. Ben de paramı kurtarmaya çalışıyorum.

 • Yeşim MUTLU
  20 Mart 2018 saat 13:50

  Geçmiş olsun, maalesef öyleler

Yorum Yazın