16 Şubat 2022 Aslan Burcunda Dolunay

“Sırtımdaki hançere inat, yine yürüyorum bu Dünyada.”

27° Aslan Burcu Sabian Sembolü; “Büyük Bir Ağacın Dallarındaki Birçok Küçük Kuşlar”

Kaybolduğunu düşündüğün zamanlar oldu mu hiç? Yaşanan kargaşanın içerisinde, herkesin koşarcasına bir yerlere, bir şeylere yetişiyor olması dikkatini çekti mi? Tüm bu yaşam kaosu içerisinde kendini yönsüz, amaçsız ve yorgun, dağılmış hissettin mi?

Hepsi çok normal, bunlar olabilir. Var oluşunun nedenlerini sorgulaman ve kendini bu yolda bazen yalnız hissetmen çok normal. Dertler üst üste geldiğinde, ihanetlerin bir diğerini takip ettiğinde çevrendeki insanların içindeki anlamsız kötülüğüne şaşırdığında, pes etme.

Yaşam farklı dokulardaki insanların bir araya gelerek düzensiz bir harmoni oluşturmasıdır. Bir arada olmanın yarattığı sinerji belki de bizleri yaşamda ayakta tutan yegâne unsur olabilir.

Yaşadığın acıyı, olayı sana bir nedenden dolayı yaşatırlar. Fark edebilmen.!! Gücünü fark edebilmen için art arda ihanetleri, zorlukları yaşarsın. Taa ki, “ben bunların üzerine çıkabilirim, yapabilirim” diyene kadar.

Bu sabian sembolü yalnız olmadığını sana hatırlatıyor. Köklerinin derinlere uzandığını, dallanıp budaklanan kollarının Yaradan’ın koşulsuz sevgisi ile bir olduğunu hatırla diyor. Kutsal Yaşam sensin hatırla.

Soy karmandan gelen tüm yaşanmışlıkları geride bırakabilir, kendi yolunu kendin çizebilirsin, senden sonraki jenerasyonlara kendi seslerini duyurabilecekleri özgür bir yaşam fırsatı bırakabilirsin.

Hiçbir şey göründüğü gibi değildir, her şey göründüğünün tersidir. 

Sana ceza olarak düşündüğün olaylar belki de ödülündür… Henüz göremiyorsundur.

Gücünü eline al ve asla pes etme.

Kadersel bir dolunayı kucaklıyoruz.

27° Aslan Burcu dolunayı 12-6 kaspında gerçekleşiyor. Aslanın o ateşli gücünün daha içe dönerek farkındalık kazanacağı günlere yürüyoruz. Kalbimizin sesine kulak vereceğimiz acılarımızı sarmak isteyeceğimiz bir dolunay.

Adhafera sabit yıldızı ile kavuşuyor bu dolunay. Aslan burcunun Zeta Leo takımyıldızında bulunan sabit yıldız asitler, sıvı patlayıcılar, yangınlar ve zehirlenme sonucu görülen ölümlerin işaretidir. Dikkatli olunması gereken günler.

Dolunayın büyük kare oluşturarak düğümler ile hayatımızda çok kadersel bir dönemi başlatacak. İçinizdeki kurbandan uzaklaşarak, görünür olmak ve cesur adımlar atmak isteyebiliriz. Plüton ile yaptığı açı ile ani ama kalıcı dönüşümlere adım atabiliriz. Merkür’ün Kova burcundaki seyri başlamışken, olaylara geniş pencereden bakabilme fırsatı sunacaktır. Kısıtlanmışlıklar içerisinde özgürleşme ihtiyacı daha da duyulur olacak bu dönemde.

Kimi aşıklar kadersel karşılaşmalar gerçekleşirken, kimi aşıklar da yelken açıp hayatlardan çıkacak. 

Drama kraliçesi olmadan, hayatınızın kraliçesi olun!

Yaşanmış her olay, amacına hizmet etmiş ve bitmiştir. Sizi dönüştürmüştür. Artık eski siz değilsiniz. Geriye bakama zamanı değil. Gücünüzü elinize alma ve yeniden ayağa kalkma zamanıdır.

Her şey göründüğünün tersidir, hiçbir şey göründüğünün tersi değildir.

Dönüşüm için atılan adımların kolaylıkla olması temennim ile…

Aslan Burcunda Dolunayın Burçlara Etkisi

KOÇ BURCU

Aşk hayatınızda sizi heyecanlandıracak gelişmeler söz konusu. Şu dönemde spor il ilgilenebilir, hobilerinizi yeniden ele alabilirsiniz. Görünür olmak sahnede parlamak isteyeceksiniz. Size bu fırsat bu dolunayda sunuluyor ama otorite figürleri, patronlarınızla güç mücadelelerine girmeyin. En iyi ben bilirim havaları sorun yaşatabilir. Dikkat

BOĞA BURCU

Aileniz ve eviniz gündeminizde olacak. Atalarınızdan bu yana hayatınıza etki eden konular ile yeniden yüzleşebilir, kapanışlar yapabilirsiniz. Taşınmaz mallarınız ile ilgili alım satım kararı verebilirsiniz. Evde bazı dekoratif değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz

İKİZLER BURCU
Yakın çevreniz, kardeşleriniz ve komşularınız gündeminizde olacaktır. Kardeşleriniz ile birlikte olmaktan keyif alabilirsiniz. Almak istediğiniz bir eğitim varsa bu fırsatı değerlendirebilirsiniz. Kısa seyahatler gündeminizde olurken, sosyal medyada daha fazla görünür olabilmek adına yeni taktikler deneyebilirsiniz.  

YENGEÇ BURCU

Sonunda para konusunda yüzünüzün güleceği bir dönem. Öte yandan gelir gider tablonuzu kontrol altında tutmaya devam etmelisiniz. Gereksiz lüks harcamalardan sakının. Bu dolunay ile birlikte kendinizi ödüllendirin. Hep çevrenize değil kendinize bir hediye alın. Kendi değerinizin farkına varacağınız bir dolunay. 

ASLAN BURCU

Burcunuzda gerçekleşecek dolunay yaşamınızda kadersel gelişmeleri ağırlayacak. Özellikle otorite konumundaki kişilerin takdirini toplayacak ve daha da görünür olacaksınız. Yıldızınızın parladığı bu dolunay size yeni iş fırsatları sunabilir. Dış görünüşünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamlarda çeşitli dekoratif değişiklikler yapmak size iyi gelecektir.

BAŞAK BURCU

Büyük bir kadersel değişim ve dönüşümün eşiğindesiniz. Bilinçaltınızdaki bazı kodların kırılması ve temizlenmesi gerekiyor. Size ait olmayan bazı inançlardan özgürleşmelisiniz. Gizli düşmanlıklar ve bazı kayıplar ile mücadele ederken, kendi gücünüze inanmalı ve  kişilere karşı olan sabit bakış açınızı bırakmalısınız. 

TERAZİ BURCU 

Arkadaş grupları içerisinde olmak, kurum ve derneklerde daha güçlü söz sahibi olmak sizi mutlu edecektir. Bazı hayalleriniz gerçeğe dönüşmek için destek alıyor. Ne mutlu size. Bazı miras ve paylaşım konuları gündeme gelebilir. Arkadaş gruplarınız ile birlikte olmak özlediğiniz neşenizi yerine getirecektir.

AKREP BURCU

Kariyeriniz bu dolunayda gündeminizde olacak. Yıldızınız parlarken daha da görünür olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Sizi destekleyip arkanızda olanların varlığı kendinizi güvende hissettirecek. Yaşamınızdan çıkması gerekenlere müsaade edin. Özgürleşen siz olacaksınız. 

YAY BURCU

Uzun seyahatleri özlediniz, Dünyayı farklı bir pencereden izliyorsunuz artık. Bu dolunay sürecinde karşınıza yeni eğitim fırsatları çıkabilir ve yeni farkındalıklara yelken açabilmek için size fırsat sunacaktır. Yeni anlaşma ve sözleşmeler karşınıza çıkarsa detaylara dikkat etmeniz çok önemli.

OĞLAK BURCU

Gündeminizde tazminat, nafaka, miras yoluyla elde edilme  olasılığı olan kazançlarınız olabilir. Başkasının finanse ettiği konularda cesur adımlar atabilirsiniz. Bank kredisi başvurusu düşünenler için detaylara dikkat etmelerini öneririm. Hakkınız olanı kimsede bırakmayın. Kendinizi ve haklarınızı savunacağınız günlere adım atıyorsunuz.

KOVA BURCU 

Sizleri yakından ilgilendirecek bir dolunay söz konusu. İkili ilişkileriniz ve ortaklıklarınız mercek altında olabilir. Uzun zamandır sorunlu ilerleyen bir ilişkiniz varsa yolları ayırarak her iki tarafında özgürleşmesi önemli. Ortaklıklarda alacağınız yeni destek ile daha güçlü adımlarla ilerlemek isteyebilirsiniz. Aile bireylerinin özel hayatınızda ve iş ortaklıklarınıza dahil olmasına izin vermeyin.

BALIK BURCU

Gündelik hayatınız, çalışma koşullarınız, iş arkadaşlarınız bu dolunayda daha da görünür olacak. Yeni olasılıklar kapınızı çalabilir.  Çalışma koşullarınızda yeni değişiklikler sizi mutlu edebilir. Sizin için huzur önemli, özlediğiniz bu ortam yeniden sağlanabilir. Sağlık kontrollerinizi  bugünlerde aradan çıkarmanız faydalı olacaktır. 

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma Astrolog

@gulden_guneren#guldenguneren #yıldızındaimaparlasın #sabianastrolog 

Yorum yok

Yorum Yazın