Yılın En Başarılı Köşe Yazarı: Yeşim Mutlu

Pandemi sebebiyle ertelenen Altın Melek Ödül Töreni 26 Mart 2021 Cuma günü DoubleTree by Hilton Istanbul Topkapı’da Şenol İpek’in sunumuyla gerçekleşti. 

Yılmaz Morgül, Ivana Sert, Wilma Elles, Muammer Kapucuoğlu, Sinan Güleryüz, Uğur Arslan, Mansur Ark, Rıdvan Bıyık, Burak Akan, Ersan Er, Ezgi Avcı, Anıl Budak, Sevgi Deringöz, Ferit Ömeroğlu, Gökhan Gökduman, Sevgi Derinöz, Süleyman Erdem, Hakan Türkşen,  Nur Türkşen, Ersan Er, Sevinç Ergün, Begüm Birgören, Berat Efe Parlar, Cenk Dağcı, Buket Kılınç ve Pınar Süer ve daha çok kişinin katılımıyla gerçekleşen ödül töreninin öne çıkan teması kadına karşı şiddetin son bulmasıydı.

Sevgili Yılmaz Morgül’ün “Kadın ve çocuk katillerine idam” afişiyle sahneye çıkması ve “Çocukları, kadınları katledenler idam edilmelidir” sözleri çok ses getirdi.

Milliyet / Pembenar Yaşam alanında yazdığım özel haberler ve köşe yazılarıyla  ‘Yılın En Başarılı Köşe Yazarı’ ödülüne layık görüldüm. #yesimmutlucom ile başlayan 15 yıllık (haziranda 16 olacak) dijital içerik serüvenim pandemide aldığım ikinci ödülle yeniden taçlandı. Çok gurur ve mutluluk duyduğum bu günde; hayatımda çok özel yerleri olan dostlarıma ve siz takipçilerime çok teşekkür ederim.

Elbise Özlem Süer, Saç-Makyaj Sabit Akkaya, Fotoğraf Şenay Sadıç Şaşmaz

Beni bu güzel geceye kusursuz ekibiyle hazırlayan çok değerli Sabit Akkaya ve şahane makyajım için Melisa Can Keleş’e çok teşekkür ederim.


Tören boyunca kendimi prenses gibi hissettiren tasarımıyla biriciğim Özlem Süer  ve #ozlemsuerteam ‘e ne kadar teşekkür etsem az. Hayatımda en özel anlarımda hep yanımda olan, Eskişehir’den kalkıp törene gelen eşsiz dostum Şenay Sadıç Şaşmaz’ın  ın ben hakkını nasıl öderim 💕

Ve gecenin mimarları Olcay Kutluca, Diren Yılmaz ve değerli sunumuyla Şenol İpek sizlerle birlikte bu töreni yaşamak çok keyifliydi. 

Ödüle layık gören, destekleyen ve organizasyonda emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

YSM olarak, her zaman duygularımı paylaşmaya, merak ettiklerimin peşinden koşmaya ve inandığım tüm değerleri anlatmaya devam edeceğim.
 

 
 
 
Bu ödül; cinsiyet önyargısına ve eşitsizliğine meydan okuyan tüm kızkardeşlerimin.
 
YSM, 27 Mart 2021, 01.26, İstanbul
Yorum yok

Yorum Yazın