Yeniden Merhaba

2005’ten günümüze sizlerle beraberiz. Dile kolay Haziran ayında tam 18 seneyi geride bırakıyoruz. İlk günden bu yana ilginiz ve nazik yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

2022’nin ekim ayı sonlarında talihsiz bir durum yaşadık. Maalesef siber dünyada başımıza her an sevimsiz durumlar gelebiliyor. Kötü niyetli kişiler sitemi hackleyerek kendi sitelerine link verdiler. Ne yazık ki bu durum var olan sitemin Google, Facebook, Instagram vb tarafından spam algılanmasına sebep oldu. Şu an kara listeden çıkabilmesi için elimden geleni yapıyorum. Umarım en kısa sürede size güzel haberler veririm.

Her kötülükten iyilikle çıkmaya çalışırım. Siteyi korumaya aldığımız gibi geçici bir tema hazırladık. Ardından yeni bir tema seçtik. Uzun yıllardır sitemi emanet ettiğim sevgili Kazım Yıldız ile kısa sürede yayın için hazırladık. Kendisine 7/24 beni dinlediği ve hızlı çözümler getirdiği için çok teşekkür ederim.

23 Ocak 2023 Pazartesi, yani bugün yeni bir başlangıç olsun istedim. Bilirsiniz ki ritmik sayılara bayılırım.

Evet yine yeniden yesimmutlucom’da beraberiz.

İlk kez okuyanlar ve daimi okuyucularım hoş geldiniz. Güzellikleri, iyilikleri ve hayatımda olan ne varsa paylaşmaya kaldığımız yerden devam edelim.

İyi ki varsınız.

YSM

 

 

Yorum yok

Yorum Yazın