“Türk Anneleri” ile Sapphire Çarşı Aile Buluşmasındayım!.

“Konuşur musun” dediler “konuşurum” dedim. Konu “Türk Anneleri ” dediler. Ay harika dedim. Her geçen gün anneme daha çok benzediğim düşünülürse çok eğleneceğim kesin. Geçtiğimiz gün daha Melis Kösoğlu ile bunu konuştuk. “Anneanne laflarını yazsana anne ” dedi. Ay dedim harikasın bloga yazayım . Sonra sen beni yazarsın dedim güldük. Gerçekten anne hallerimiz var. En çok hadi hadi diyen anne ben olabilirim mesela. Ama çok sosyal ve çok teknolojik bir anne olduğum içinde aynı evin içinde snapchat ile haydi sofraya diyebiliyorum. Daha neler mi var. Gelin ben anlatayım siz dinleyin eğlenin. Gerçekten hep söylüyorum, üç kızım var ve anneleri olarak bazen onlar benden daha akıllı.

Şimdi konuyu kısaca özet geçeyim. Sapphire Çarşı uzun zamandır her ay yeni bir konu ile aileleri bilinçlendirerek sağlıklı nesillerin oluşmasına katkı yapmayı amaçlayan “Sapphire Çarşı Aile Buluşmaları”nı hayata geçirmiş. Mayıs ayını ise bize ayırmış . Anneler Günü’nün kutlandığı Mayıs ayına özel, “Sapphire Çarşı Aile Buluşmaları”nın bu ayki konusu “Türk Anneleri.”

Türk annelerinin kendilerine özgü tavırlarının ve sözlerinin eğlenceli bir sohbet ile konuşulacağı ücretsiz seminerde, uzman konuşmacılar (bendeniz de konuşmacılar arasında 🙂 annelik maceralarını ve anneleri ile olan iletişimlerini katılımcılar ile paylaşacaklar. “Türk Anneleri” konulu buluşma 25 Mayıs Pazar günü 16:00-17:30 saatleri arasında Sapphire Çarşı’da düzenlenecek.

BiAile Web Portalı ve Çocuk Kulübü Kurucusu Oya Kalender moderatörlüğünde gerçekleştirilecek etkinlikte; Sevil Yavuz, Hamile ve Emzirme Danışmanı Esra Ertuğrul, Blogger Fotoğrafçı Yeşim Mutlu, Eğitimci-Yaşam Koçu Fatma Akkuzugil, Blogger Fotoğrafçı Ayça Oğuş ve Müzisyen anne Ahu Kahraman Yıldırım konuşmacı olarak yer alıyor.

Lütfen gelin yalnız bırakmayın. Biz Ayça, Esra ve bendeniz oradayız daha ne olsun. Vallahi söz az konuşup çok dinleyeceğim. Ama çok güleriz ben baştan söyleyeyim.

Bekliyorum… 

Bu arada teşekkür etmeden olmaz. Bizi bu buluşmada bir araya getiren Oya Kalender’e teşekkürlerimle.

YSM- Anne, blogger, fotoğrafçı, #selfiebakani

Sapphire Çarşı Hakkında:

Alışveriş keyfini İstanbul manzarası ile buluşturan tek AVM…

Alışveriş keyfini İstanbul manzarası ile buluşturan tek AVM olan Sapphire Çarşı; 236 metre yüksekliğindeki Türkiye’nin ilk ve tek Seyir Terası ile ziyaretçilerinin ruhuna hitap ediyor. Türkiye’nin ilk ve tek sabit Balmumu Heykel Müzesi, çeşitli mağaza karması, şehrin kültürel hayatına yön veren etkinlikleri ve dünya mutfaklarından leziz seçenekleri sunan restoranları ile ziyaretçilerine eğlenceye ve alışverişe dair bir çok fırsat sunuyor.  Sapphire Çarşı sanatseverlerin dört gözle beklediği sergiler, müzik ziyafeti sunan konserler, benzersiz sahne şovları ve eğitici atölyeler ile sadece bölgenin değil, İstanbul’un önemli kültürel merkezlerinden biri olarak ziyaretçileriyle buluşuyor.  

Sapphire Çarşı’ya Anadolu Yakası da dahil şehrin her köşesinden kolaylıkla ulaşmak mümkün. 4. Levent-Çeliktepe çıkışından direkt bağlantıya sahip Sapphire Çarşı, şehri birbirine bağlayan en önemli yollara yakın konumuyla da size sadece birkaç dakika uzaklıkta. Ücretsiz otopark hizmeti de sunan İstanbul Sapphire, alışverişte ayrıcalığı yaşamak isteyen herkesi bekliyor…

Yorum yok

Yorum Yazın