TDKF & İTÜSem ve Progroup’dan Turquality ve Marka Uzmanlık-Vizyon Programı

Progroup Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Salim Çam davetiyle; Turquality ve Döviz Kazandırıcı Faaliyetler Derneği (TDKF) ile İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) işbirliğinde gerçekleştirilen Turquality ve Marka Uzmanlık-Vizyon Programı’nın açılışındaydım.

İTÜ’nün Ayazağa Yerleşkesi’ndeki açılışa Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat’ın yanı sıra, TDKF Kurucu Başkanı ve Eski Devlet Bakanı Kürşad Tüzmen, İTÜ Rektörü Prof. Dr. İsmail Koyuncu, Progroup Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Salim Çam ve birçok kişi katılım göstermişti.

Fotoğraf @yesimmutlu71 Progroup Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Salim Çam

Yaklaşık 70 saatlik eğitim programında, katılımcılara, Turqualty İş Modeli Algoritması, Finansal Yönetim, Yeni Ürün Geliştirme, Sürdürülebilirlik, Planlama Yönetimi, Tedarik Zinciri Yönetimi İnsan Kaynakları Yönetimi, Stratejik Pazarlama-Kurumsal Yönetim,Yapay Zeka ve Dijitalleşme gibi birçok başlıkta eğitim verilecek. Eğitimin sonunda sertifika alanlar, Turquality yapacak şirketlerde istihdam fırsatları yakalayacak.

Uçtan Uca Turquality yönetimini ve yılda 280 milyon TL hibeyi kapsayan Turquality teşviklerini içeren Executive MBA içerikli program, sektöründe öncü liderler ve akademisyenler tarafından, 49 saat verilecek uzmanlık konuları yer alıyor.

Siz de katılmak isterseniz kayıt için tık tık.

YSM

Yorum yok

Yorum Yazın