Slava’s Snow Show İstanbul’da

Her saniyesinde sihirlerle dolu bir dünyanın kapılarını aralayan, 28 Şubat – 3 Mart tarihlerinde ülkemize gelen Slava’s Snow Show’un Zorlu PSM’deki ilk gösterimine büyük ilgi gösterilirken perşembe akşamı ben de izleyenler arasındaydım. Biletleri satışa çıktığı andan itibaren hızla tükenen Slava’s Snow Show, izleyenleri evrensel, teatral ve şiirsel diliyle izleyenleri karlarla kaplı bir sahnede çok özel bir yolculuğa çıkararak adeta mest etti.

30 yılı aşkın süredir 12 binden fazla performans ile 10 milyon seyirciye ulaşan, Tony Ödülleri’nde “En İyi Özel Teatral Etkinlik” dalında adaylık ve Drama Desk Ödülleri’nde “Eşsiz Teatral Deneyim” ödülü dahil 20’den fazla uluslararası ödüle layık görülen Slava’s Snow Show, Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde gerçekleştirdiği ilk temsiliyle yeniden binlerce izleyiciyi benzersiz bir masalın kahramanı haline getirdi. Zorlu PSM’de her saniyesinde sihrin ön planda olduğu benzersiz bir dünyanın kapılarının aralandığı Slava’s Snow Show’da, dünyanın en önemli performans sanatçılarından Slava Polunin ve ekibi, binlerce izleyiciyi benzersiz bir masalın kahramanı haline getirdi.

İzleyicinin hayal gücünü zorlayan, 40 yıldır ‘’palyaçoluk sanatı’’ üzerinde ustalaşan ve kurduğu Palyaçolar Akademisi’nde yetiştirdiği yüzlerce öğrencisi ile kocaman bir aile haline gelen Slava Polunin’in harikalar dünyası 28 Şubat-3 Mart tarihleri arasında Zorlu PSM’de her yaştan izleyicisiyle buluşmaya devam ediyor. Karlarla kaplı bu benzersiz dünyada Slava’nın kocaman ailesinin bir parçası olacağınız gösteri, yoğun talep üzerine Zorlu PSM’de herkesi büyülü dünyasına davet ediyor.

1993’ten bu yana 120’den fazla ülkede sahne alan ve “Dünyanın en iyi palyaçosu” olarak tanımlanan, tüm aile fertlerinin bir arada keyifle izleyeceği Slava’nın gelmiş geçmiş en ilham verici gösterisi Slava’s Snow Show, Piu Entertainment ve Zorlu PSM ortak organizasyonuyla Zorlu PSM Turkcel Sahnesi’nde devam ediyor, 29 Şubat-3 Mart tarihli gösterimlerin son kalan biletlerini kaçırmayın.

2 Mart Cumartesi

Kapı Açılış: 14.30 – 19:30 Etkinlik: 15.30-20.30

3 Mart Pazar

Kapı Açılış: 13.30 – 18:00 Etkinlik: 14.30-19.00

Slava’s Snowshow gösterisinin son kalan 2-3 Mart biletleri passo.com.tr,  biletix.com.tr ve biletinial’da satışta!

Piu Entertainment

Piu Entertainment, global bilgi birikimiyle müzik, tiyatro, opera, müzikal, dans ve sahne şovları gibi farklı disiplinlerden etkinliklere ve yapımlara imza atıyor. Londra merkezi ve İstanbul ofisiyle yerli ve uluslararası yeni yapımların oluşumunu ve operasyonunu gerçekleştiriyor. Küresel sanatçı ve gösteri ağıyla kurumsal etkinlikler için benzersiz bir hizmet sunuyor. Sanat merkezi yönetimi, festival düzenleme ve sergi programlamada dünya çapında seçkin bir rol üstleniyor. Türkiye ve yurtdışında ses getiren projelere imza atan Piu, AMADEUS, Timsah Ateşi, 1923, Küheylan ve Aşık Shakespeare gibi büyük başarılar elde eden , ödüllü gösterileri portföyünde bulundururken, aynı zamanda dünyanın birçok ülkesinden ünlü isimleri de sanatseverlerle buluşturuyor. Sanatı ilham kaynağı ve evrensel bir dil olarak gören Piu Entertainment, sanat dünyasında 10. Yılını kutluyor.

Zorlu Performans Sanatları Merkezi

Zorlu Performans Sanatları Merkezi (Zorlu PSM), 11 yıldır ilham verici sanat deneyimlerini sanatseverelerle paylaşıyor. İzleyicilerine 11.sezonunda da “Dünyan Değişsin” mottosuyla seslenen ve kültür-sanat ve eğlence hayatının buluşma noktası olan Zorlu PSM, yeni sezonunda da sürprizler sunmaya devam ediyor.

Bugüne kadar 6 milyondan fazla sanatseveri ağırlayan Zorlu PSM, Türkiye’deki kültür sanat faaliyetlerine yön veriyor. Dünyaca ünlü müzikallerden, dünya çapındaki müzisyenlere, büyük prodüksiyonlu tiyatrolardan, kendi yapımlarına kadar uzanan nitelikli performansları sanatseverlerle buluşturan Zorlu PSM, dünya standartlarındaki çok amaçlı sanat merkezi tasarımıyla global bir sahne olma vizyonunu üzerinde taşıyor.

Yenilikçi, dinamik, güncel, güvenilir, eğlenceli, çok sesli, kapsayıcı, iddialı, sıra dışı yapısıyla performans sanatları merkezi olmanın ötesine geçerek kültür sanat sektörünün gelişimine katkı sağlayan Zorlu PSM, çatısı altındaki 7 farklı mekanda benzersiz bir kültür-sanat deneyimi sunmaya devam ediyor.

Yorum yok

Yorum Yazın