Siyah İnci Ödülleri Sahiplerini Buldu

Siyah İnci Ödülleri 2022 sahiplerini buldu. Emre Buga ve Tuğba Özay’ın sunumuyla 27 Ocak 2022, Sheraton İstanbul City Center’da iş, ekonomi, kültür, sanat, cemiyet ve medya dünyasından önemli isimler yer aldığı, farklı sektörlerden temsilcilerin halk oylamasıyla ödüle layık görüldüğü gecede, sektörünün en iyileri, en başarılıları ve en dikkat çekenleri  “BLACK PEARL AWARDS, Siyah İnci Ödülleri”nde bir araya geldi. 

Enes Furkan Bilgiçli imzasıyla düzenlenen tören, sanat, spor, magazin, iş ve cemiyet dünyasının önde gelen isimlerinin katılımıyla gerçekleşen ödül töreni  “Çocuk Gelinlere Hayır” sloganıyla küçük yaşta evlendirilen çocuk gelinlere farkındalık yaratmayı amaçlıyordu.

Yılın En Başarılı Yaşam Yazarı “Yeşim Mutlu”

Medya dünyasından önemli isimlerin katıldığı gecede, ‘Yılın En Başarılı Yaşam Yazarı’ Milliyet Pembenar yazılarımla layık görüldüm. 

@brtmanager

“Çoçuklar çocuktur, çocuktan gelin olmaz. Türkiye’nin kanayan yarası “Çocuk gelinlere hayır” diyen bu geceye katıldığım için çok mutluyum. Enes Furkan Bilgiçli’ye çok teşekkür ediyorum böyle güzel bir sosyal sorumluluk projesine imza attığı için. Herkesi tebrik ediyorum” diyerek kısaca duygularımı dile getirdim. 

Milliyet ailesi olarak beni her zaman destekleyen PembeNar Yayın Yönetmeni Duygu Bay’a, dijital yolculuğumda hikayeleriyle beni besleyen, büyüten markalar ve çok değerli insanlara, “Yılın En Başarılı Yaşam Yazarı” ödülüne layık gören, emeği geçen herkese teşekkür ederim.

YSM

 

Yorum yok

Yorum Yazın