Radyobebek’den Muhteşem Instagram Yarışması: #bebegiminradyosu

Size harika bir haberim var. Geçtiğimiz aylarda tanıştığım ve hikayelerinden çok etkilendiğim Radyobebek ailesinin muhteşem Instagram yarışması #bebegiminradyosu #radyobebek’ten bahsedeceğim. Yarışma #selfie ile ilgili olur da Selfie Bakanınız olarak bensiz olur mu? 

Bir radyo düşünün, mimarları; eski iki dost, iki farklı sektörün önemli isimleri, biri anne diğeri bir baba… Ve bir gün, kendi kişisel tecrübelerinden yola çıkarak, sadece bebekler dinleyebilsin ve mutlu olsun diye bir radyo kuruyorlar: Radyo Bebek… Radyonun yayın akışını tamamen bebeklere göre hazırlıyorlar; bebeklerin uyanık olduğu saatlerde onları klasik müzik ve çocuk şarkılarıyla buluştururken uykuya hazırlık saatlerinde ninniler ve masallarla huzurlu bir uykunun kapılarını açıyorlar. Üstelik masalları Erol Günaydın, Adile Naşit ve Ülkü Giray gibi büyük ustalar seslendiriyor. Bunun yanı sıra büyük bestecilerin en sevilen eserlerini, bebekler için özel olarak düzenlenmiş haliyle yayınlıyorlar. İşte Radyo Bebek kurucuları Gamze Polat Karlıdağ ve Fatih Avcı’nın hikayesi böyle başlıyor. Bendeniz  kendileri ile bu radyonun basın toplantısında kendileri ile tanışıyorum. Konu annelik, bebek ve teknoloji olunca konuşacak çok sözümüz oluyor. Kendilerinden RadyoBebeğin günün her saati bebeğin ihtiyaçlarına göre  hazırlanmış içeriği ile hem bilgisayardan  hem de iPhone ve Android uygulamasıyla her yerde 24 saat yayında olduğunu öğreniyorum. Hemen uygulamayı iphonuma indiriyorum. O günden bu yana da herkese bu radyodan keyifle bahsediyorum. 

Sevdiğim insanlarla birlikte olmak en büyük mutluluk. RadyoBebeğin Türkiye’de hiçbir internet radyosunun kullanmadığı bir alt yapı kullandığını öğreniyorum. Bu da dünyada ve Türkiye’deki bilinen bütün frekans radyocularının kullandığı standart sistemmiş. Yani isterlerse frekans yayıncılığı yapacak alt yapıya sahiplermiş. Ben onlardan çok şey öğreniyorum. Konuştukça ortaya fikirler çıkıyor.Bir gün Gamze ile konuşurken ya “size Instagram selfie yarışması yapsak, hem eğlensek hem de annelere güzel hediyeler versek “diyorum. Gamze tabiki diyor ve işte şimdi detaylarını okuyacağınız yarışma böyle ortaya çıkıyor. Nasıl güzel hediyeler var hemen aşağıda göreceksiniz 🙂 

radyobebekinstagramselfie

 

RadyoBebek #bebegiminradyosu #radyobebek instagram yarışması için istediğiniz kadar fotoğraf paylaşabilirsiniz. Evde, parkta, restoranda, kafede, otelde, okulda, sokakta mekân farketmeksizin her yerde en mutlu anlarınızın fotoğrafını #bebegiminradyosu #radyobebek etiketi  ile Instagram’da paylaşmanız gerekiyor. Yarışmaya tüm katılımcılar eşit koşullarda katılacak, fotoğrafların çekim teknikleri ile ilgili herhangi bir değerlendirme yapılmayacak. Sizde bu eğlenceli yarışma ile en mutlu anınıza #radyobebek ortak etmek istiyorsanız #bebegiminradyosu etiketi ile paylaşın! Yarışmaya katılmak için:

“Bebek/Çocuğunuzla birlikte #selfie çekin.  http://www.radyobebek.com ücretsiz üye olun. Instagram’da @radyobebek takibe alın.  Çektiğiniz anne bebek selfie fotoğraflarınızı #bebegiminradyosu #radyobebek @radyobebek etiketiyle 27-31 Ekim 2014 tarihleri arasında  Instagram’da paylaşın. 

radyobebekinstagramfacebook

Radyobebek;  Selfie yarışması birincisine Iphone 6, ikincisine Samsung Android Tablet, üçüncüsüne ise Sony Dijital Fotoğraf Çerçevesi hediye ediyor. Eh bendeniz de doğal olarak jürideyim. 
 
Hala kafanıza takılan sorular varsa nedir Radyobebek diyorsanız:
 
Radyobebek.com, 
http://instagram.com/radyobebek  sosyal medya hesaplarından kendilerine ulaşabilir , fikrim var öneride bulunacağım derseniz  info@radyobebek.com mail yazabilirsiniz. 

Selfieniz bol olsun.

YSM- Selfie Bakanı 

Yarışma Kuralları

 • #bebegiminradyosu #radyobebek instagram yarışması RadyoBebek tarafından düzenlenmektedir.
 • Yarışma, 27 – 31 Ekim 2014 tarihleri arasında Radyobebek Instagram sayfası üzerinden gerçekleştirilecektir.
 • ‘‘#bebegiminradyosu #radyobebek”  yarışması için anne – çocuk selfie fotoğrafının Instagram üzerinden paylaşılması gerekmektedir.
 • Katılımcılar, #bebegiminradyosu #radyobebek yarışmasına ücretsiz olarak kolayca katılabilmektedir. Ticari bir koşul bulunmamaktadır. İsteyen herkes, ücretsiz olarak Instagram hesabı açarak yarışmaya katılabilir.
 • Katılımcıların yükledikleri fotoğraflar kendilerine ait olmalıdır. RadyoBebek, kullanıcıların ekledikleri fotoğrafların kendilerine ait olduğunu belirlemek amacıyla bilgi ve belge isteme hakkına sahiptir.
 • Katılımcıların, Instagram hesabına yükledikleri fotoğraflar yarışma başlangıç tarihi itibari ile (27.10.2014 Pazartesi)  kullanıcıların kendi Instagram hesabından yayınlanması gerekmektedir. Daha önceden yayınlanmış fotoğraflar değerlendirilmeye alınmayacaktır.
 • Katılımcılar, Instagram’a  #bebegiminradyosu, #radyobebek etiketi ile yükledikleri fotoğraflarınRadyoBebek sosyal medya hesaplarında kullanılmasına izin vermektedirler.
 • Kullanıcılar, yarışmaya katılabilmek için www.radyobebek.com ücretsiz üye olmak ve @radyobebek hesabını beğenmek zorundadır.
 • Katılımcıların, Instagram hesaplarında profil sayfalarına girerek ‘Profilini Düzenle’  sekmesini tıklayarak sayfanın en altında yer alan ‘Gönderiler Gizli’ düğmesini kapatmalıdırlar. Gönderileri gizli olan kullanıcılar #bebegiminradyosu, #radyobebek etiketini kullanarak hesaplarından fotoğraf paylaşsalar dahi, fotoğraflarını göremeyeceğimiz için yarışmaya katılmamış sayılacaklardır.
 • Katılımcılar, #bebegiminradyosu, #radyobebek  etiketi ile koydukları fotoğrafların sadece birisi ile yarışmaya katılmış sayılacaktır. Aynı kullanıcı birden fazla fotoğraf ile yarışmaya katılıyorsa en çok beğeni alan fotoğraf değerlendirmeye katılacaktır.
 • Aynı fotoğrafın birkaç farklı kullanıcıyla #bebegiminradyosu, #radyobebek etiketi kullanılarak Instagram’a eklenmesi durumunda bu fotoğraflardan sadece bir tanesi yarışmaya katılmış sayılacaktır.
 • Yarışma 31.10.2014 Cuma  günü saat 22.00’de sona erecektir. Ödüller, gerekli adımları eksiksiz olarak yapan ve en fazla beğeni alan fotoğrafların seçilmesiyle RadyoBebek instagram hesabından açıklanacak. Kullanıcıların RadyoBebek kurumsal Facebook hesabına direk mesaj olarak iletişim ve adres bilgilerini yollamalarıyla beraber hediyeleri en kısa sürede iletilecektir.
 • Kazanılan ödül devredilemez, değiştirilemez ve nakit karşılığı talep edilemez. Yarışma toplamında bir kişi bir kere ödül kazanabilir, birden fazla ödül kazanamaz.
 • Radyobebek çalışanları yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri verilmez.
 • Radyobebek;  yarışma ödüllerini, tarihini, yarışma kapsamını, yarışma kurgu ve yapısını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Yarışmaya katılan herkes yukarıda geçen tüm yarışma şartlarını okumuş ve anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
Yorum yok

Yorum Yazın