Olumlu Bir Etki Alanınız Var mı?

Girişimci, yazar ve motivasyon konuşmacısı Jim Rohn  “En çok zaman geçirdiğiniz beş kişinin ortalamasısınız” demişti. Hakikaten bu beş kişinin ortalaması mıyız? Jim Rohn’un ifadesinin önemini kavramak için sizi bir an düşünmeye davet ediyorum.

Yaşamayı gerçekten sevdiğiniz bir hayat yaratma yeteneğiniz, kimin zihniyetinize, düşüncenize ve tavrınıza erişmesine izin verdiğinizden derinden etkilenir. Ben demiyorum uzmanlar öyle söylüyor 🙂

ArtWeek Akaretler’den

Etki Alanınızda kimler var, zamanınızın çoğunu kimlerle geçiriyorsunuz?

Zamanınızın çoğunu kiminle geçirdiğinizi düşünmek için biraz zaman ayırmanızı şiddetle tavsiye ederim.

Zamanınızın çoğunu hayallerinizi son derece destekleyen insanlarla GEÇİRMİYORSANIZ, sizi bu tür insanlarla çevrelemenin yollarını bulmaya davet ediyorum. 

Hayatım boyunca harika dostluklar yaşadığım için çok şanslıyım. Bir karar verir ve onu takip etmeyi seçerseniz, başarınızı ve mutluluğunuzu artıran olumlu, destekleyici bir etki çemberine gerçekten sahip olabilir ve bunun bir parçası olabilirsiniz.

Zamanınız ve enerjiniz konusunda seçici olmak bencillik değil, sağlıklıdır.

Olumlu etki alanına sahip dostlarınız için zaman, sabır ve bağlılık üçlüsünü asla unutmayın. Sevdiklerinizle birlikte neşe yaymaya ve kendinizi ortaya koymaya devam edin. Her gün şimdiye kadarki en iyiniz olarak görünün ve benzer düşünen dostlarınızla etki alanınızı güçlendirin.

Hayat sevdiklerimizle güzel.

YSM 

Yorum yok

Yorum Yazın