Olcay Kutluca Media’dan Güneş Ödülleri

-

Olcay Kutluca Media’nın düzenlemiş olduğu “Güneş Ödülleri” Akatlar Kültür Merkezi’nde sahiplerini buldu. 

Sanat, spor, sağlık, moda, medya, gibi birçok farklı sektörden kişilerin katılımıyla gerçekleşen törende  “Yılın En Başarılı Köşe Yazarı” ödülüne layık görüldüm. Birçok farklı kategoride ödül dağıltıldı “Güneş Ödülleri’nin sunucuları Tayyar Işıksaçan ve Gözde Özceylan olurken, kırmızı halı sunuculuğunu Merve Selen Akkurt üstlenmişti. 

Olcay Kutluca Media’nın düzenlemiş olduğu Sun Awards Güneş Ödülleri’nde “Yılın En Başarılı Köşe Yazarı” ödülüne layık görülmek benim için büyük mutluluk. Ödüle layık gören herkese teşekkür ederim. 

BAŞKA KİMLER ÖDÜL ALDI?

Jüri tarafından ödüle layık görülen Hazım Körmükçü’nün Nazım Hikmet / Yaşamak şiiri herkese duygulu anlar yaşatırken, yılın en iyi şiir sanatçısı Uğur Arslan’ın “Karagümrük Yanıyor” şiiri defalarca alkışlandı. Törene katılan sanatçılar ödül sonrasında kendi şarkılarını seslendirerek keyifli anlar yaşattılar.

Keza keman sanatçısı Melodi Özdoğan’ın keman dinletisi hepimize hem görsel hem de işitsel lezzet kattı.

Melodi Özdoğan

Yılın en iyi çıkış yapan işletmesi Bebek Meyhanesi olurken sevgili Teo Demir ile tanışmak bana günün güzel bir anısı olarak kalacak. 

YSM, Teo Demir, Muammer Kapucuoğlu
 
Görkem Sevindik, Aydilge, Uğur Arslan, Yeşim Mutlu, Gökhan Gökduman, Ersan Er, Esra Sönmezer, Nilay Toprak, Berat Efe Parlar, Hira Su Yıldız, Alp Pehlivan, Serkan Yetkin, Gülçin Hatıhan, Aslı Samat, Tülin Çetin, Sevda Yılmaz, Ayşe Vural, Filiz Yıldırım, Ferhat Özpınar, Cemre Özdemir, Ferit Ömeroğlu, Kadir Alkan, Murat Kaynak, Mustafa Kemal Çiçek, Cafer Andıç, Süleyman Erdem, Rıdvan Bıyık, Anıl Budak, Afranur Kalaycı, Bestyle Magazine, Burak Akan, Aidaz, Aydın Göynü, Erhan Güler Güneş Ödülleri töreninde not alabildiğim isimler. 
 
Hem tören öncesinde hem de tören sonrasında bir araya gelme fırsatı bulduğumuz Olcay Kutluca’nın tören ile ilgili sözlerini de sizlere aktarmak isterim.
 
Tören ile ilgili açıklamalarda bulunan Güneş Ödülleri Yönetim Kurulu Başkanı Olcay Kutluca; “Kısıtlamalardan ve yasaklardan dolayı uzun bir süre bu tür etkinlikler gerçekleşememişti. Yasakların kalkması ile birlikte bu tören ile birlikte sanatçı dostlarımız ve değerli medya grubu arkadaşlarımız ile bir araya gelmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Biraz olsun nefes aldığımız bu dönemde, pandemiye rağmen üreten ve güzel sonuçlar alan arkadaşlarımız bugün jürimizin oyları ile ödüllendiriyor. Çalıştığınız zaman ödüller geliyor, ödüller ise motivasyonu artıyor. Umuyorum güneş ödülü, tüm hak edenlere şans getirir” derken hepimizin yüzünü gülümsetti. 
 
 
 

 

Pandemiyle birlikte çok zor günlerden geçtik, geçiyoruz. Pandemi sürecinde tüm dünyada sağlık çalışanları en önde mücadele ettiler. Bu ödülü eşim Dr Hüseyin Mutlu nezdinde tüm sağlık çalışanlarına adamak istiyorum. Sağlığımız kadar tüm sağlık çalışanları çok değerlimiz. İyi ki varsınız.
 
Canım arkadaşım, mutlu ailemizin biriciği Şenayım, iyi günde kötü günde her an yanımızda. İyi ki varsın!
 
Her engel bir fırsatmış. Pandemi sürecinde “ Karantina da evden nasıl söyleşi yapacağım? Nasıl içerik üreteceğim?” derken çevrim içi ne varsa hepsini hayata geçirdim. Eskiden “Asla olmaz” dediğim ne varsa oluyormuş. Artık hayatımda “Asla” ya yer yok. 

Yazmaya, paylaşmaya, üretmeye ve inandığım ne varsa onu yapmaya devam edeceğim. 

Üçüncü ödüle layık görülmek benim için büyük motivasyon kaynağı. 

2010 yılından bu yana #instagram da takip eden, 2005 yılından bu yana yazılarımı okuyan, paylaşan ve destekleyen herkese ve başta Olcay Kutluca olmak üzere Güneş Ödülleri’nde emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.

Sizlerle hayat çok güzel.

Yeşim Mutlu

 
 

İçeriği Paylaşın

Son Yazılar

Budak ve Kılınç ‘Bildiğin Gibi Değil’ dedi!

Geçtiğimiz günlerde sevgili Anıl Budak ve Buket Kılınç ile "Altın Melek Ödülleri"nin jüri toplantısında beraberdik. Öncelikli sohbetimiz ödül töreni olsa da sevgili...

Türkiye’nin Tanıtımı İçin Büyük Proje !

Yaptıkları workshoplarla dikkat çeken Türkiye Fotoğraf Grubu, TFG Başkanı Zeki Çelik önderliğinde, Miss and Mr FashionTv Güzellik Yarışması'nın bu yıl ki birincisi...

Dünya İçin Büyük Tehlike: Elektronik Atıklar

Elektronik atık, pil ve elektrikle çalışan kullanım ömrünü tamamlamış, tamir edilemeyecek seviyede zarar görmüş, veya arızalanmış elektrikli veya elektronik eşyalara denmektedir. Evlerde ve...

Dijital Etkinlik Planlayıcısı: Bolomio

Muhteşem ve kusursuz bir düğün hayal ederken aynı zamanda da işlerin tam da tıkırında gitmesini istemeniz en tabi hakkınız. “Düğün hazırlığı” cümlesinin...

2021 Eylül Yüksek Teknoloji Dergisi

  Güncel yaşam ve teknoloji dolu içerikleriyle büyük ilgi gören Yüksek Teknoloji dergisi yeni sayısı #teknomutlu köşemde;    “Dünya İçin Büyük Tehlike Kapıda: Elektronik Atıklar”   başlığıyla #eatık...

popüler kategoriler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Yorumlar