MİRA 6 YAŞINDA!

-

Evin en miniğinin geçen ay doğum günüydü. Gerçek doğum günü tatil gününe denk geldiği için arkadaşlarıyla birlikte kutlama için farklı bir tarih seçtik. Mira’nın da Maya Su gibi doğum günü için seçtiği mekan aylar öncesinden belirliydi. Sadece iş benim detaylarıyla günü planlamama kalmıştı. Mayıs ayı gerçekten çok yoğun bir ay oluyor. Bir de o aya tam 5 doğum günü sıkışınca biz sürekli kutlama halindeyiz. Daha önce size Maya Su’nun doğum günü detaylarını yazmıştım. Yine doğum günü mekanı vb seçerken aradığım detaylar nedir diye Mother&Baby dergisine tüm detayları özetlemiştim.

Anne olarak üç kızımında özel günlerinde onlar için en seveceği ortamı yaratmaya çalışıyorum. Bazen ufak tefek aksaklıklarda olmuyor değil ama nazar boncuğu diyerek geçiyoruz.

cupcakedavetiye-MİRA-tek

 

Mira doğum günü için çocukların şehri Minopolis’i seçti. Bu seçimin arkasında geçtiğimiz aylarda katıldığımız davetin etkisi büyüktü. Kendi doğum günündeyse o günden çok daha fazla eğlendi. Çok mutlu bir gün geçirdi. Buradan Minopolis ailesine teşekkür ederim.

Doğum günü için Minopolis ile birlikte çalıştık. Lakin sürecin son bir haftasında organizasyon ve kurumsal değişiklikler sebebiyle kişiler değişmek zorunda kaldı. Her zaman olabilecek bu durumda minik bir algı hatası dışında tüm organizasyonu eksiksiz tamamladık. Diyorum ya siz ne kadar özen gösterirseniz o kadar nazar boncuğu olabiliyor. Allah sağlık versin hepsi çözülür.

MiraMutlu6yasinda1
Fotoğraf Magic Pictures

Mira doğum günü için her sene bir tema seçerken bu sene bizi karmakarışık tema seçimleriyle şaşırttı. Pastası başka, doğum günü süsleri başka , kıyafeti bambaşka olarak en renkli seçimlerle bir gün yaşadık.

minopolisdogumgunumiramutlu
Fotoğraf Magic Pictures

Minopolis’te doğum günü için oluşturulmuş doğum günü paketleri var. Bu paketlerden biz aşağıda yer alan Mino Parti’yi seçtik. Davetli sayımız daha fazla olduğu için kişi sayısını önceden belirttik.

 

mino-parti

Bu listede yer alan tüm detaylar eksiksiz olarak Minopolis tarafından gerçekleştirildi. 15.30’da başlayan doğum günü partimizden kimse ayrılmak istemedi ve Minopolis’i hep birlikte kapattık. Tüm çocukların eğlendiği saatler biz anneler içinde doğum günü odasında keyifli sohbete dönüştü. Açıkçası bu kadar saat orada kalacağımızı ve çocukların bu kadar eğleneceğini tahmin edememiştim.

Mira6yasinda
Fotoğraf Magic Pictures

 

MiraMutlu6yasinda6
Fotoğraf Magic Pictures

Doğum günü pastamızı ve bazı ikramları biz getirdik. Bunun dışında çocuklar ve yetişkinler için bize sunulan catering hizmetinden faydalandık. Fotoğraf çekimini Minopolis bünyesinde bulunan Magic Pictures ile sağladık.

MiraMutlu6yasinda4
Fotoğraf Magic Pictures

Doğum günümüze katılan miniklere yine Mira’nın seçimi olarak minik hediyeler hazırladık. Mira, Maya Su ve arkadaşı Ada almış olduğumuz hediyeleri paketleyerek sevgilerini kattılar.

miramutlu6yasinda5
Fotoğraf Magic Pictures

Şimdi bize  unutulmaz bir doğum günü ve güzel anılar kaldı. “Çocukların Şehri Minopolis” sloganını kesinlikle yaşatıyorlar. Her çocuğun o kadar eğlenip kendine uygun her alanı deneyimleyerek doğum gününden mutlu ayrılması benim için de extra mutluluk oldu 🙂

Davetimize katılan ve doğum günü organizasyonunda emeği geçen herkese bir kez daha teşekkür etmek isterim.

Mutlu yaşlara bebeğim

YSM

İçeriği Paylaşın

Son Yazılar

1°Kova Burcunda Dolunay ( 24.07.2021)

“Hayatının altının üstünden daha iyi olmayacağını nereden bilebilirsin?” 1°Kova #SabianSembolü: “Beklenmedik bir Fırtına” Güçlü bir enerji akışı ile var olan yaşamın içerisinde büyük güçlü...

50’ye Dört kala

24 Temmuz 1971, Çanakkale'de doğan bir kız çocuğu. Doğum için hastaneye yatan anne son doğumunda bu kadar zorlanacağını hiç bilmemiş. Doğum için suyu...

Olcay Kutluca Media’dan Güneş Ödülleri

Olcay Kutluca Media'nın düzenlemiş olduğu "Güneş Ödülleri" Akatlar Kültür Merkezi'nde sahiplerini buldu.  Sanat, spor, sağlık, moda, medya, gibi birçok farklı sektörden kişilerin katılımıyla...

10 Temmuz 2021 18° Yengeç Yeni Ayı ve Burçlara Etkisi

18° Yengeç burcu Sabian Sembolü; “Evlilik Töreni Gerçekleştiren Bir Rahip” 10 Temmuz 2021 18° Yengeç burcunda bir yeni ay gerçekleşecek. Duygusal olarak yoğun...

Mutlu ol yeter!

İnsanın arkadaşlarıyla röportaj yapması başka bir keyif. Yine de bir gerçek var ki sürekli konuştuğun, müzik, hikaye ya da anılarını paylaştığın arkadaşına...

popüler kategoriler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Yorumlar