MICHALE Mega Party Cenk Erdem’den!…

Cenk yaptı yine yapacağını. Muhteşem bir partiye imza atıyor. Günler öncesinden partiden haberdar olan ve gitmek için can atan biri olarak hala gidip gidemeyeceğim belli değil. Son zamanlarda kişisel durumumu yazamadım çünkü son bir aydır yaşadıklarım zorladı zorladı. Bir hafta içinde üç yardımcı kadın geldi-gitti desem, çok iyi refernası olan bir şirket tarafından kandırıldım mı desem neyi yazsam bilemedim. Ama uzun uzun yazacağım zaten yazayım ki başkalarının da canı benim gibi aynı kişilerden yanmasın.

Konuyu dağıtmadan saadete geleyim  Cenk’i bilen biliyor. Bir kere muhteşem bir müzik insanı, muhteşem bir dost, muhteşem enerji… Bir araya geldiğimiz de enerjinin pik yapması ve hep söylediğimiz gibi daha sık görüşmeliyiz lafları. Duysalcımın bana en güzel hediyesi Cenk ile tanışmamız. İyi ki varsınız canlarım. Sizi seviyorum. İşte Cenk yarın akşam bir partiye imza atıyor. Orada olup geceyi yaşamak var kim bilir bir sihir olur ben de oaya ışınlanırım 🙂 İşte partinin detayları

Michael Jackson’ın ölmeden önce yaptığı son kayıtlardan oluşan yepyeni albümü “MICHAEL” tüm dünyada ve Türkiye’de 14 Aralık’ta yayınlanırken, Psikolog Dj Cenk Erdem ve Sony Music işbirliği ile “Popun Kralı” için İstanbul’da 17 Aralık Cuma gecesi albüm lansman partisi düzenleniyor. 

Power fm’in de ortak olduğu yepyeni ”Michael”  albümünün tanıtım partisiyle, Michael Jackson’ın en yeni şarkıları ve unutulmayan tüm hitleri bir araya geliyor olacak. Megaparty, Michael Jackson’ın ve pop müziğin megastarlarının şarkılarıyla Michael hayranlarını 17 Aralık gecesi , Beyoğlu Olimpia Event Hall’e bekliyor.

“MICHAEL” MEGAPARTY , 17 ARALIK 2010 , SAAT:21.00, OLIMPIA EVENT HALL ADRES:İSTİKLAL CAD., ACARA SOK., NO:2 (YAPI KREDİ KÜLTÜR MERKEZİ YANI) TEL:0212 244 04 42

 “MICHAEL” ALBÜMÜ HAKKINDA

Sony Music –Michael Jackson’ın yakın zaman önce hazırlanan kayıtlarından oluşan ve büyük merakla beklenen MICHAEL isimli albümü 14 Aralık’ta Sony Music etiketiyle yayınlanıyor. Bu özel projenin tanıtım videosu şimdi www.michaeljackson.com ‘da hayranlar ile paylaşılırken, “Breaking News” isimli yeni şarkı ise yine limitli bir süre için  www.michaeljackson.com ‘dan dinlenebiliyor.

 Bir sonraki albümü için her zaman hazırlıklı olan Pop Müziğin Kralı’nın yaratım süreci hiç durmak bilmiyordu; dünya çapındaki birçok hayranının henüz haberi bile yokken, Michael Jackson New Jersey’deki bir arkadaşının evinden, Las Vegas’daki stüdyolara ve çok özel bir grup müzisyenle Los Angeles’a kadar birçok yerde durmaksızın yeni şarkılar yazıyor ve kaydediyordu. Şimdi, MICHAEL albümünde yer alacak şarkılar için anlatılacak eşsiz hikâyeler arasında, hayranları bu sanat adamının nasıl çalıştığını ve iç dünyasını akılları baştan alan bir açı ile görebilecekler ve yakın zaman önce kaydettiği ve onlarla paylaşmayı arzuladığı şarkılarını duyma şansına erişecekler.

 Breaking News” isimli daha önce duyulmamış olan bu yeni Michael Jackson şarkısı, 2007 yılında New Jersey’de kaydedildi ve yakın zaman önce düzenlenerek albüme eklendi. Michael Jackson’ın tüm dünyadaki hayranları gibi ülkemizdeki hayranları da bu albümü şimdi www.michaeljackson.com adresinden şimdi ön-sipariş edebilirler.

 Resmini gördüğünüz MICHAEL albümünün kapak görseli Kadir Nelson isimli ressam tarafından 2009 yılında yapıldı. Tablolarında hikâyeler anlatmasıyla ün salan Kadir, bizi Michael Jackson’ın hayatındaki önemli dönüm noktalarının ve önemli insanların arasında bir yolculuğa çıkarıyor.

Yorum yok

Yorum Yazın