MAYA SU 9 YAŞINDA!

Zaman nasıl hızla geçiyor anlatamam. Maya Su geçtiğimiz ay 9 yaşına girdi. Doğum günün de ülke olarak talihsiz olaylar yaşadık ve bu bizim doğum günü partimize de yansıdı. Çocuklara terörü anlatabilmek zor olsa da bazı gerçeklerden kaçamıyorsunuz. O gün Taksim’de yaşanan patlama sebebiyle doğum gününe gidip gitmemekte son derece kararsız kalmış olsam da nihayetinde kutladık. Katılım olmasa da üzülmeyecektik çünkü olağanüstü bir durum söz konusuydu. O gün yanımızda olan ve günümüzü güzelleştirenlere teşekkür ederiz.

MayaSu9yasinda

“Her Doğum günü Ayrı Macera” başlığıyla her yıl kutladığımız doğum günlerine ait detayları Mother&Baby Nisan sayısı için yazdım. Kutlamayla ilgili yeni bir yazı yazmak istediğim için daha önce yazdıklarımı bloga yazmak istemedim. Okumak isterseniz tık tık.. 
mayasu kart baskı

Designed by Sehnaz Erener

Doğum günü temamız son bir yıldır en sevdikleri oyuncak olan lego olunca “Lego friends”di. Maya Su için Şehnaz Teyzemiz lego temalı davetiyelerimizi tasarladı. ilk doğum gününden bu yana her yıl o kadar güzel kartlarımız var ki Şehnaz’a ne kadar teşekkür etsek az. Şehnaz Teyzemiz hediye paketlerimiz içinde minik tasarımlar ve teşekkür ederim kartları hazırladı. YSM olarak kişisel kartlar hazırlamayı seviyorum.
legolanddogumgunuMAYASU

Photo Credit MAGIC PICTURES

9-10 yaş çocuklar doğum günü kutlamamıza katılacağı için temamızda uygun mekan olan Legoland® Discovery Centre Istanbul’u seçtik. LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul’un doğum günü için oluşturulmuş parti paketlerinden ” Premium Doğum Günü Partisi” ni seçtik.
Bu paketin ücreti çocuk için  79, yetişkinler için 40 TL. Burada size önerim bütçenize uygun seçim yapmanız. Fiyatın içinde tüm oyun odalarından sınırsız faydalanma, ikramlar, parti odası kullanımı , süsleme, özel atölye çalışması yer alıyor. Açıkçası çocuklar keyifle zaman geçirdiler. Atölye çalışmasını çok sevdiler. Biz anneler o gün çocukların yanında olmak istediğimiz için parti odasının dışına çıkmadık. Lego Men Emmet ile geçirilen eğlenceli anlar büyük küçük herkesin yüzünü güldürdü 🙂
mAyaSu9yasindaLegoland

Fotoğraf MAGIC PICTURES

LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul’un doğum günü için yaptığımız seçim bizim için son derece yerindeydi. Uzun yıllardır doğum günü kutlayan birisi olarak buradan Legoland ekibine teşekkür ederim. yaşadığımız talihsizliğe rağmen günün 1,5 saatini çocuklar mutluluk içinde geçirdiler.

MAYASU9yasindahayatagaci

Fotoğraf MAGIC PICTURES

Şehnaz Teyzemiz hayat ağacı şeklinde çocukların parmak izlerini bırakabileceği bir tuval hazırladı. Doğum gününe katılan çocuklar parmak boyası ile kendi istedikleri yere parmak izlerini bıraktılar. Bu tür tuvaller daha sonra çocukların odasını süslüyor ve güzel bir hatıra oluyor.

legoanahtarlık

Misafirlerimiz için minik hediyeler hazırladık. Temamıza uygun ” Lego anahtarlık “seçtik. Bu anahtarlıkların üzerine davetimize katılan çocukların isimlerini yazdırdık. Fiyat merak edenler için onu da yazayım. Anahtarlıklar 15 isim yazdırma 5 TL 🙂

Hediyelerimize  çok sevdiğimiz MUSTELA bebek şampuanı hediye ekledik.

MAYASU)YASTESEKKURLER

YSM İphone

Zor ama mutlu bir günü geride bıraktık. Hepimiz adına unutulmayacak bir doğum günü deneyimiydi. Hayat devam ediyor ve her şartta mutlu olmayı seçiyoruz.

hediyeposetleri

YSM İphone

Davetimize katılan ve ilk andan son ana kadar emeği geçen herkese,  Lego Man Emmet ve atölye çalışmamızda çocukların gönlünü çalan Master Model Builder Deniz Abi’ye ve fotoğrafçı Suzan Hanım’a teşekkür ederiz.

YSM

IMG_7383

YSM İphone

YSM’İN notu: Fotoğrafçı bir anne olarak fotoğraf tabiki olmazsa olmazım. Bu özel günümüzde Legoland® Discovery Centre Istanbul’un fotoğrafçısı Magic Pictures ile çalıştık. Premium paket satın aldık. Onunda ücreti 200 TL 🙂

Yorum yok

Yorum Yazın