Matcha By Duygu’dan “Blossom Koleksiyonu”

Duygu; dijital ekosistemde çok uzun zamandır tanıdığım ve çok sevdiğim kadınlardan. Günümüzde “Influencer” kavramı çok farklı boyutlara evrilmiş durumda olsa da Duygu içerik üreticisi olarak ilham vermeye devam ediyor. Açıkçası paylaşımları beni mutlu ediyor. Beğeni ve yorum kaygısı olmadan paylaşan biri olarak sevdiğim kişilerin hesapları ayrı radarımda. Duygu’da onlardan.

Duygu, geçmişte çok başarılı moda influencerı ollarak harika işlere imza atmıştı. Şimdi “Matcha By Duygu” markasıyla tasarımcı kimliği ve yaşam tarzıyla ön planda.

Geçtiğimiz hafta Duygu yepyeni Blossom koleksiyonunu, CVK Park Bosphorus Hotel’in teras katında yer alan Izaka Terrace ev sahipliğinde harika bir davetle tanıttı. Çok uzun zaman sonra bir davete katıldığım için özlediğim arkadaşlarımı görmek bana iyi geldi. Zaten Duygu’nun olduğu yerde eğlence ve neşe daima maksimumda…

Boğaz ve tarihi yarımada manzarasına eşlik eden kişiselleştirilmiş ve ayrıcalıklı hizmet anlayışı ile gastronomi dünyasında fark yaratan Izaka Terrace’da tanıtımı yapılan koleksiyon lansmanına; birçok ünlü isim ve ifluencer katılırken Duygu’nun enerjisiyle ortam daha da güzelleşmişti.

Matcha By Duygu’dan “Blossom Koleksiyonu”n da gül deseni ve aksesuarlarının baskın olduğu “Beach Wear” koleksiyonu gündüzden geceye giyilebilir bir çok farklı seçenekle stil sahibi kişilerin gardıroplarına cazibe katmayı hedefliyor.

 

Koleksiyonun en dikkat çeken tasarımı “Hola” adlı elbise bağlama stiliyle yedi farklı modelde kullanılabiliniyor. Kırmızı gülün estetiğini Hola elbisede üç boyutlu sunan Duygu (Duygu Genç), davet konuşmasında çiçek aksesuarını farklı noktalarda kullanma imkanını moda severlerin, kendi zevklerine göre yorumlamasına imkan vermek istediğini belirtti.

Feminen ve konfor odaklı mayo ve bikiniler, kimonoların uçuşan stili ile sahilde fark yaratmak isteyen kadınlara hitap ediyor. Siyah, yeşil ve kırmızı renklerin ağırlıkta olduğu parçalar baskın gül desenleriyle göz alıyor.

Fotoğraf Maya Su Mutlu

Duygu lansmanda ayrıca yaz akşamları ve partiler için tasarladığı parlak ve ışıltılı elbiselerini çok yakında web sitesinde satışa sunacağını da bizlerle paylaştı.

Duygucuğum, koleksiyonun enerjisi kadar satışı da bol olsun.

YSM

Yorum yok

Yorum Yazın