Maria Bailey İstanbul’da!..

Beklenen gün geldi çattı. Günler önce size bahsettiğim  “Marketing to Mom” konferansındaydım. Kalabalıklar için de gerçekleşen fuar havasında ki etkinlikler dışında böyle butik organizasyonları çok seviyorum. Daha samimi , daha hoş sohbet geçiyor zaman.

Yağmurlu, gri, ıslak mı ıslak bir hava da Göktürk’ten Maçkaya gitmek dert. Aslında 30 dk mesafe. Ama son günler de Hasdal’da ki trafik kabusuna , Kağıthane-Okmeydanı yolunda gerçekleşen bir trafik kazası eklenince 1 saat de gitmek bile ödül oldu bana. Neyse ki ucu ucuna yetiştim.

Maria Bailey

Sevgili Ceyhan Taşçı sıcacık gülümsemesi ile karşıladı . Konferans boyunca da nezaketini bir an bile eksiltmedi. Ben işini severek yapan herkesin yaydığı enerjinin farklı olduğuna inanırım. Güzel insanlarla tanıştık farklı farklı şirketler de çalışan. Ne kadar hoş böyle işini severek yapan, çalıştığı markaya gönül koyan  insanlarla bir arada olmak. Mercedes- Benz, Chicco, Coca Cola, Barilla,  Marjinal  Porter Novelli ve tanışamadığım diğer firmalar ne iyi ettiniz de geldiniz.

Sevgili arkadaşım Blogcu Anne Elif Doğan deneyimlerini paylaştı bizlerle. Pembe Candener yönetimin de Grup Baby satış ve pazarlama direktörü Ayla Müstecaplıoğlu, Encinta by Muna Ayşe Akkay ve Joker Pazarlama Müdürü Hasan Erendemir diğer başarı hikayelerini anlatanlar. Joker’den Hasan beyi biraz sıkıştırdık .

Marie Bailey&Meltem Karateke

Konferansa ait notlarımı sıcağı sıcağına paylaşmak istiyorum ama sanırım bugün yapamayacağım. Bir kaç kare ile günü anlatmak şimdilik yeterli olacak benim açımdan. Konferanstan koşarak eve gelip yuvadan gelen büyük kız Maya Su karşılandı kapıda, 9 aylık Mira emzirildi . Şimdi onlar yardımcı abla ile oyun oynuyorlar. Biliyorsunuz  3 ay süren bir bakıcı stresim vardı sonunda nihai karar verip gündüz saatleri içinde devam etmeye karar verdik. İşte 17,30 da çıkacak ablamız. Bana kalmış sadece 15 dk . Hemen kısaca günü yazmam ve fotoğraf paylaşmam lazım. Diğer konferans notlarım ve kendi eklediklerim olacak ikinci bloglamam da…

YSM pozu verdik tabi ki..

Yeşim Mutlu&Maria Bailey

YSM

Yorum yok

Yorum Yazın