Loris’in yeni kokusu IMPERIUM

Gün içerisinde enerjisini ön plana çıkaran hem feminen hem de maskülen bir koku. Gün geceye dönerken gecelerin gizemine eşlik eden ‘Imperium’ ile kendilerine hayran bırakıyorlar.

Parfüm pazarının devi Loris’ten yepyeni bir koku. Tercihini uniseks kokulardan yana kullanan parfüm tutkunları için kokusuyla, tasarımıyla ve şişesiyle bambaşka bir deneyim devri başlıyor. Gündüz ve gecenizi birbirinize bağlayan bu modern koku ile güzelliğinize unutulmaz bir imza atacaksınız. 

Floral Fruity koku ailesiyle raflarda yerini alan Imperium, meyve ve çiçek ipuçlarıyla yükselen bu benzersiz karışım, gündüzlerinize eşlik edecek modern ve etkileyici bir koku arayanlar için ideal. Üst notalarda enerji dolu bir kombinasyon olan aldehitler, beyaz şeftali, bergamot ve mandalina ile karşılaşacaksınız. Bu canlandırıcı etkinin hemen ardından orta notalarda portakal çiçeği, petalya, inci çiçeği, güve otu ve mahonyanın taze ve çiçeksi dokunuşlarıyla buluşacaksınız. Alt notalarda ise parfümün derinliğini ve kalıcılığını artıran misk, akigala ağacı, ve vanilya ile gün geceye dönerken size eşlik edecek. 

Koku Notaları Üst Notalar : Aldehitler, Beyaz Şeftali, Bergamot, Mandalina

Orta Notalar: Portakal Çiçeği, Petalya, inci çiçeği, Güve Otu, Mahonya

Alt Notalar : Misk, Akigala Ağacı, Vanilya

Loris, 2006 yılından bu yana koku trendleri üzerine çalışan, trendler yaratan %100 Türk sermayeli bir şirkettir. Türkiye’de notalarda döktüğü kokuları 500’ü aşkın mağazası ile tüm dünyaya yaymaktadır. Almanya, İngiltere, Avusturalya ve Birleşik Arap Emirlikleri gibi ülkelerde nam salmıştır.

Yorum yok

Yorum Yazın