Kova Burcu Yeni Ay Etkileri ve Burçlara Göre Analizleri | 10 Şubat 2024

10 Şubat 2024   Kova Burcunda Yeni Ay

“Haykırıyorum… Duyuyor musun?…”

20° Kova Burcu Sabian Sembolü : “Hayal kırıklığına uğramış bir kadın”

Sembolden de anlaşılacağı üzere, içimizde biriktirmiş olduklarımızın dışarıdan duyulması beklentimiz var. Onca zamandır içimizde biriktirdiğimiz öfke ve hayal kırıklığı bulduğu ilk çatlaktan çıkarak kendisini görünür hale getirebilir. Aniden bir parlama, aniden dökülen gözyaşları, sözlerin aniden ağzımızdan ok gibi fırlaması ve büyümesi… Tüm bunlar önümüzdeki on beş gün boyunca deneyim alanımızda olabilir.

Şu an baktığınızda var olan ilişkiniz, işiniz, hayat şartlarınız beklentilerinizi karşılamıyor olabilir. Emek verdiğiniz, sabır ettiğiniz konuların meyvesini beklemekten yorulmuş olabilirsiniz. Konuşarak çözüm aradığınız noktalarda duvara toslamış gibi hissedebilirsiniz. Şimdi yaşadığın gerçekle yüzleşerek, hayatınla ilgili net olma zamanı. Neyi nasıl istediğine karar vermelisin. Kendine üzülerek elde edebileceğin hiçbir şey yok. Gerekirse ya bu diyardan gideceksin ya bu deveyi güdeceksin. Seçim şansın var unutma.

Hayat, yaşadığın hayal kırıklıklarına odaklanıp karalar bağlanamayacak kadar güzel. Senin için ayağa kalkma ve içindeki neşeye, inanca ve en önemlisi gücüne sarılma zamanı.

Kova burcunda gerçekleşecek olan bu yeni ay, bireysel olarak ve toplumsal olarak içimizde bastırdığımız özgürleşme ihtiyacını tetikleyecektir. Toplumların birlik olmasını, hümanizm esintilerini, beklenmedik hava olaylarını, havacılık sektörünü, marjinal teknolojik gelişmeleri, bilimin sıra dışı yönünü önümüzdeki günlerde bol bol konuşacağız.

Uranüs’ün sert açı yaptığı bu yeni ayda, hem toprak bütünlüğü koruma için hem de birlik beraberlik adına grupların bir araya gelerek ani beklenmedik çıkışlarını görebiliriz. Gizli gündemi olanların galeyanına gelinmemesi çok önemli. Adalet arayışı özgürlük çığlıklarına dönüşebilir. Boğadaki Uranüs’ün karelediği bir yeni ay da tektonik hareketlilik ve hava saldırılarına şahitlik edebiliriz.

Merkür- Jüpiter karesi bu dönemde sözlerin çok hızlı yayılacağına. protesto ve eylemlerin hızlıca katılımcı bulabileceğine işaret ediyor. Görüş farklılıklarından dolayı bazı gerginlikler yaşanabilir. Başta online ticaret, alış- veriş ve ulaşımla ilgili sıkıntılar deneyimlenebilir.

Bankalarda sıra dışı gelişmelere ayak uydurmakta zorlananlar olabilir. Ekonomik olarak içinden geçtiğimiz yorucu günler devam etmekte maalesef.

Arkadaşlıkların sınandığı bu günlerde, yeni gruplara dahil olmadan önce iç sesinize kulak verin derim. Kendinizle ve çevrenizle inatlaşmamanız gereken günlerdesiniz. Yaşadığınız olumsuz olaylar her ne olursa olsun bu yeni ay ile daha derin ve farklı bir perspektiften olayları ele almayı öğrenebilirsiniz.

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma ve Sabian Astrolog

KOVA BURCU YENİ AYI, YÜKSELEN BURÇLARA ETKİSİ

KOÇ BURCU

Kova burcundaki yeni ay ile birlikte dostlukların arkadaşlıkların gündeminde olacaktır. Ağzından çıkanlara ve verdiğin tepkilere dikkat etmelisin. Ani ve beklenmedik aşırı tepkiler yıkıcı sonuçlar doğurabilir. Hiçbir arkadaşınız sizi idare etmek zorunda değil!! Dikkat

BOĞA BURCU

Kova burcunun özgürlük seven yapısı sizi aniden işinizi bırakmak için sıkıştırabilir. Aman siz bu rüzgara uymayın derim.  İş yerinizde olası bazı gerginliklere karşı metanetli olmalı, hırslarınızı olumlu bir şekilde kullanmalısınız. Terfi bekleyenler, yeni iş fırsatı bekleyenleri şimdiden kutlarım.

İKİZLER BURCU

Kova burcundaki Yeni Ay ile uzun yolculuklara çıkmak, çevrenizden özgürleşmek isteyebilirsiniz. Ticaretle ilgili online satışlar ve arkadaş desteği ile beklenmedik gelişmeler elde edebilirisiniz. Legal olmayan hiçbir işe adım atmayın. Uzak seyahatler, yeni eğitimler ve hukuki konular gündeminizde olabilir.

YENGEÇ BURCU

Gelir gider dengenizi gözden geçirmeniz gereken günlerdesiniz. Ödenmesi gereken vergileriniz, sigorta işlemleriniz varsa ötelemeyin lütfen. Ani beklenmedik ödemeler canınızı sıkmasın. Bu ay ani elinizden çıkacak para yüzünden kendinizi hırpalamayın, yılın ikinci yarısı çok sevineceksiniz.

ASLAN BURCU 

Kova Burcundaki bu yeni ay ile hayat arkadaşınız varsa ortak iş yaptığınız kişiler gündeminizde olacaktır. Kimileri evlilik yolunda ani adımlar atarken, yeni işbirlikleri ve ortaklıklar da kurulabilir. Kimileri de partnerlerinden özgürleşmek, ani gizli olayların gün ışığına çıkmasıyla tatsızlıklar deneyimleyebilir. Sakin kalmalısınız.

BAŞAK BURCU

Sevgili Başaklar, gündelik hayatınızdaki ani beklenmedik gelişmelere yetişmekte zorlanıyor olabilirisiniz. Detaylarda boğulabilir, herkese yetişmeye çalışabilirsiniz. Ruhunuza ve bedeninize kulak vermeniz gereken bir dönemdesiniz. Beslenme seklinizi değiştirmek yeni fikirlere açık olmak size iyi gelebilir.

TERAZİ BURCU

Kova burcundaki bu yeni ay ile yeteneklerinizle gündemdesiniz. Sahnede parlayacaksınız ama bu parlama kimilerinin hoşuna gitmeyecek. Ani bir aşk yaşayabilir, çocuklarınız ile ilgili ani gelişmeler yaşayabilirsiniz. Tansiyona dikkat lütfen.

AKREP BURCU

Gündeminizde aileniz, eviniz var. Satılacak gayrimenkulleriniz ani ve beklenmedik şekilde satılabilir. Aile içerisinde gerginliklere dikkat etmeli, kalp kırmamaya çalışmalısınız. Aileden özgürleşmek ve kendi evine çıkmak isteyenlerin sayısı artıyor. Çatısı akanlar veya tamirat isteyenler bu haftalarda yoğun olacaklar.

YAY BURCU

Kardeşleriniz, yakın akrabalarınız, kısa mesafeli geziler, eğitim hayatınız gündeminizde. Sizi zorlayan kardeşler ile gerginlikler yaşanabilir. Trafikte sakin olmalı, araba bakımlarınızı ihmal etmemelisiniz. Okulda kırıcı olmamaya özen gösterin lütfen.

OĞLAK BURCU

Yeni gelir kaynakları ani ve beklenemedik bir şekilde karşınıza çıkacaktır. Ama başkasının parasını değerlendiriyorsanız dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Ailenize harcamanız gereken ani bir para olabilir.

KOVA BURCU

Sizin burcunuzda gerçekleşen bu yeni ay, içinizdeki özgürlük arayışı ile yepyeni bir sizi oluşturabilirsiniz. Yeni marjinal bir dış görünüm, yeni başlangıçlar sizi bekliyor. Bu günlerde öfke kontrolü sizin için çok önemli. Mekan değiştirmek, yaşam şeklinizi değiştirmek isteyebilirsiniz.

BALIK BURCU

Bu yeni ay bilinçaltınıza farkında olmadan ittiğiniz ne varsa volkan misali haykırmanıza sebep olabilir. Sakin kalmanız gereken bir dönemdesiniz. Ani ve beklenmedik gizli düşmanlıklar sizi hayal kırıklığına uğratmasın. Sezgilerinize güvenin ve ona göre olaylara yaklaşın. Sağlığınıza önem vermeniz gereken günlerden geçiyorsunuz.

Yorum yok

Yorum Yazın