İstanbul Twestivale geri sayım başladı

twestival_logo2010_grey

Yupppiiiii!.

Çok güzel gelişmeler oluyor. Program akışı belirlendi, videolar webe yüklendi basın da etkinlik yer almaya başladı. Herkes çok heyecanlı, mutlu canla başla çalışıyor. Twestivale 6 gün kala her dk yeni bir gelişme oluyor ve Concern (Haiti) yararına çok güzel bir çalışmaya imza atılacak.

Herkesi bekliyorum.

İşte basın bülteni, video vb linkler:

Youtube:  http://www.youtube.com/watch?v=JUGoBzXl0jM

Vimeo:   http://vimeo.com/10234221

Facebook:  http://www.facebook.com/video/video.php?v=379106007112

Vidivodo : http://www.vidivodo.com/367045/twestival-istanbul-2010

 İstanbul Twestival Program Akışı

İstanbul Twestival 25 Mart 2010, Perşembe akşamı saat 19.30’da başlayacak.

Bay J ve Geveze’nin sunumu ile moda performansı ve açık artırmada katılımcıların beğenisine sunulacak bazı hediyeler;

Değerli ressamlarımızdan Ayşegül Sağbaş ve Ardan Özmenoğlu çalışmaları, Bedük tarafından bağışlanan, kliplerinde giydiği kırmızı takım elbise ve imzalı cdleri, bir haftalık tatil paketi, Yeşim Mutlu tarafından yapılacak bir fotoğraf çekimi seansı, değerli konuşmacımız Abdullah Bozgeyik kitapları, sağlık sponsorumuz Anadolu Sağlık Merkezi check-up hizmeti ve moda performansında sergilenen kokteyl elbiseleri olacak.

Program akışı değerli Abdullah Bozgeyik söyleşisi ile devam edecek. Aynı zamanda,

Anilive gerçek zamanlı animasyon gösterisi ile sokaktaki etkinliğe alternatif performansları ile Kabile dans topluluğu eşlik edecek.

Dj performansları Müge Yıldız, Olcay Özkan (Virgin Radio) ve Can Hatipoğlu ile gerçekleşecek. Konserler OAK Grubu, ardından The Tallest Man on Earth (Isveç): City Star Nights By Converse ve Model Grubu ile devam edecek.

Değerli Tuncay Vural stand – up showu ve Ege Kayacan’ın “Şahsi Şov” sonrası, Zafer Çeçen dj peformansı ile program sonlanacak.

Etkinlik, Tomtom Sokak bünyesindeki, İndigo Pub, İndigo, Alt, We ve sokak içerisinde farklı zaman dilimlerinde gerçekleşiyor. Saat 19.30’dan başlayarak, gece boyunca birçok farklı etkinliğin sunulduğu festival akışı geç saatlere kadar devam etmekte.

Tavsiyemiz, tüm etkinliklerin tadına varabilmeniz için, açılış saatinden itibaren sokaktaki program afişlerini ve duvar yansıtmalarını takip etmeniz. Bilet satışları Amiando, Biletix ve etkinlik sırasında gerçekleşecek. Tek giriş bileti ile tüm etkinliklere katılabilirsiniz.

Twestival eş zamanlı olarak ülkemizde, Ankara, Didim ve Kaş dünyada ise 300’den fazla şehirde gerçekleşiyor. Küresel bağlantılar ile diğer şehirlerin festival etkinliklerini de takip edeceğimiz bu festivalin sponsorları, Anadolu Sağlık Merkezi, Anilive, tasarımcı Begüm Salihoğlu, Casa Del Arte bünyesinde CDA Projects, Cicice Çocuk Portalı, İmece, İndeks İletişim, Kabile Dans Topluluğu, Kurumsal Haberler, Model, Saylam Yapi Merkezi, Showhow, Sokak Projesi, Teknobeyin, Virgin Radio ve Yeşim Mutlu Fotoğrafçılık olmuştur.

Tüm sponsor ve ekip çalışanlarının tamamen gönüllü katkıları ile bu festival sizlere sunulmaktadır.

Birçok sürpriz ismin katılımını beklediğimiz bu duyarlı topluluğun bir parçası olmanızı umar, keyifle anımsayacağınız bir festival dileriz. 25 Mart 2010, Perşembe akşamı, İstanbul’u twestival şehirleri içerisinde en iyi şekilde temsil etmek dileği ile.

İstanbul Twestival Global 2010 Ekibi

http://twitter.com/IstanbulTWSTVL ve http://istanbul.twestival.com

Yorum yok

Yorum Yazın