İstanbul Ticaret Üniversitesi’ndeyim Webinara beklerim

Çok heyecanlıyım. Dijital ekosistemde 2005’ten bu yana çok farklı platformlarda yer almama rağmen üniversite ve öğrencilerle buluşmak benim için çok başka bir deneyim.

Geçtiğimiz hafta İstanbul Ticaret Üniversitesi, İletişim Fakültesi, Dr. Öğr. Üyesi Berk Çaycı’dan bir telefon aldım. Berk Bey; üniversiteleri bünyesinde gerçekleştirecekleri webinar için konuşmacı olup olamayacağımı sorduğunda ki heyecanımı siz düşünün. 

İstanbul Ticaret Üniversitesi, İletişim Fakültesi ev sahipliğinde gerçekleşecek “Şöhret Kültürünün Dönüşümünde Dijital İletişim Teknolojileri ve Sosyal Medya” webinarı üniversite öğrencileri ile pandemi de gerçekleştirdiğim ikinci dijital buluşma olacak.    

2015 yılında ilk üniversite söyleşimi gerçekleştirdiğim Yeditepe Üniversitesi’nden günümüze farklı üniversitelerde blog yazarlığı, fotoğraf ve sosyal medya, Influencer marketing, dijital dünyada kadın olmak vb. üzerine farklı konuşmalar yapmış olsam da çok ama çok heyecanlıyım. Bu heyecanımı İstanbul Ticaret Üniversitesi öğrencileriyle paylaşmak için sabırsızlanıyorum.

Dr. Öğr. Üyesi Berk Çaycı moderatörlüğünde gerçekleşecek “Şöhret Kültürünün Dönüşümünde Dijital İletişim Teknolojileri ve Sosyal Medya” webinarı; 09 Mart 2021, saat: 16.00’da İstanbul Ticaret Üniversitesi’nin YouTube kanalından canlı olarak yayımlanacak.

Bu webinar ve deneyimin gerçekleşmesinde İstanbul Ticaret Üniversitesi, İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Celalettin Aktaş’a, organizasyon sürecini hızlıca organize eden ve beni üniversite ekibiyle bir araya getiren Dr. Öğr. Üyesi Berk Çaycı’ya, sosyal medya ve web duyuru tasarımlarımızı yapan Ticaret İletişim ve Medya Merkezi (TİMM) ekibine ve Emre Topçu’ya çok teşekkür ederim.  

Her geçen gün dijitalleştiğimiz ve bir türlü içinden çıkamadığımız dijital iletişimi gelin hep beraber konuşalım.

“Şöhret Kültürünün Dönüşümünde Dijital İletişim Teknolojileri ve Sosyal Medya”da yeni nesil yayıncılık ve içerik üretiminin önemine inanıyor; webinarın gençlere ilham olacağını düşünüyorsanız lütfen sevdiklerinizle paylaşın.

Bu arada kimler ekran karşısında olacak? 

Yalnız bırakmazsınız değil mi?

YSM

 
Yorum yok

Yorum Yazın