İş ve Kariyer Ödülleri 2022 Sahiplerini Buldu

-

Hevin Cümsen’in organize ettiği “İş ve Kariyer Ödülleri 2022” sahiplerini buldu. Şenol İpek ve Özlem Demir’in sunumuyla, 1 Şubat 2022, Profilo Kültür Merkezi’n de gerçekleşen törende iş, ekonomi, kültür, sanat ve medya dünyasının önemli isimleri halk oylamasıyla ödüle layık görüldü.

“İş ve Kariyer Ödülleri”  töreni  “Kadına Şiddete Hayır” sloganıyla son yıllarda şiddete uğrayan kadınlar adına #susma diyerek  farkındalık yaratmayı amaçlıyordu. Gösterimi yapılan kısa video çok anlamlıydı.

Yılın En Başarılı Köşe Yazarı “Yeşim Mutlu”

Medyada Prodüksiyon’un gerçekleştirdiği ödül töreninde, “Yılın En Başarılı Köşe Yazarı”na layık görülmenin gururunu ve onurunu yaşadım.

Her aldığım ödül sonrası her zaman tarafsız ve en iyi içeriği üretebilmek için çabam artıyor.

“Sahip oldukların için şükredersen daha fazlası seni bulur. Sahip olamadıklarına odaklanırsan, zaten onlar da yetmemeye başlar.” Oprah WinfreyHer zaman sahip olduklarım için çok şükür ve hamd olsun derim. Ne mutlu ki odaklandığım her zaman daha çok çalışmak üretmek ve asla kıyaslamamak. Yeni fikirler, projeler üretirken düşüncem her zaman yapılmayanı yapmak, fark ve farkındalık yaratmaktır. Gerçek “insan” olarak samimi duygularımla hareket ederim.

Pandemide aldığım 7. Ödül olan Yılın En Başarılı Köşe Yazarı” ödülüne layık gören, emek veren ve her zaman beni destekleyen siz okuyucularıma ve aileme çok teşekkür ederim.

YSM 

İçeriği Paylaşın

Son Yazılar

İçimdeki uzağa

mazot kokan otobüsler

Lüzumundan fazla, beyaz.

Herhangi bir günü haftanın,Bir sabah,Her şeyin birbirini hiç sıkılmadan takip ettiği,Kafası kısmen karışık mevsimlerin bile, aynı döngüyle.Aynı 'aynı' döngüyle.Düşün,İlkbahar nasıl unutamaz gelmeyi,...

Dijital Karbon Ayak İzi Nedir? Kişisel Olarak Nasıl Azaltabilirsiniz?

Uzun zaman sonra eski çalışma arkadaşlarımla bir araya geldim. Buluşmanın ortak noktası dünya insanı olan Pelin’in çok uzun zaman sonra İstanbul’a gelmesiydi....

2022 Mayıs Yüksek Teknoloji Dergisi

Dijital karbon ayak izi nedir? Kişisel olarak nasıl azaltılabilir?

popüler kategoriler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Yorumlar