İnsana Saygı

Esra ile Acıbadem’de omuz omuza çalıştık. 2002 yılından bu yana da benim kızlar klübü dediğim ve her ay buluştugumuz bir günümüz var. Naz ise ellerime doğdu. Doğum fotoğraflarını çektiğim gibi en güzel pozlarını bana vermekte devam ediyor. Hem de nasıl kokosh anlatamam çok seviyorum eksik olmasınlar hayatımdan. Geçen gün ki buluşmamız da şu an çalıştığı firma AKkariyer danışmanlığın “insana saygı” ödülü aldığını bahsedince aa neymiş bu benimle paylaşır mısın dedim hemencecik. O da kırmadı sağ olsun benimle paylaştı. Ben bu tür bilgileri her ne kadar sektörde olmasamda çok önemsiyorum. Sonuçta kader birliği yaptığımız inanılmaz saatler de çalıştığımız , muazzam organizasyonlara imza attığımız günler ve anıları büyük. Zaten Esranın elinin değip tek farklılaşmayacağı bir firma düşünemiyorum. Esra hiç bir şeyi unutmaz, süper hafızadır biz ona nasıl olmuştu diye sorarız bazen bir çok kişinin telefonuna kadar ezberinden çıkartır. Hele onun bir gri ajandası vardı ki hepimiz için efsaneydi. İşte kader birliği yaptığım arkadaşım şimdi sihirli yapısıyla AKKariyer’de harikalar yaratıyor.

Neymiş bu ödül diye detaylara baktığımda  AKkariyer ; Kariyernet 2010 İnsana Saygı Ödülüne danışmanlık kategorisi ile layık görülmuş. Farklı sektörlerden 64 firma ödül almış.  Geçtiğimiz yıl 50.000’in üzerinde iş başvurusu alan AKkariyer Danışmanlık, 2008’de yenibiriş.com tarafından “adaylarla iletişim” kategorisinde ödüllendirilmiş.

Bu yıl adaylara gönderilen otomatik cevaplandırmaların değerlendirilme şartları arasına alınmadığı ödül kriterleri arasında, kariyer.net üzerinden 10.000’den fazla başvuru alıp, tüm başvuruları adaya özel cevaplayan şirketlerin sistemine dahil edildiği kriterleri yerine getirilmesi sayesinde AKkariyer Danışmanlık ödüle layık görülmüş. AKkariyer’in, İnsan Kaynakları’nın en önemli olduğu alan olan “Danışmanlık Hizmetlerinde” bu ödüle hak kazanması kurumun misyonları doğrultusunda iş arayan adaylara gösterdiği saygının bir sonucu olarak değerlendiriliyor ve insana insanca davranan firmalar bu anlam da çok değerli bana göre…

Esra Kaftan yani kızlar klübümün parçası canım arkadaşım ise firma da “Kurumsal Pazarlama ve İş Geliştirme Yöneticisi” kendisine ulaşmak isterseniz esrakaftan@akkariyer.com mail atın selamımı da eksik etmeyin. Ama sakın referans vb beni göstermeyin çünkü tanımadığım ve hayatımda dokunmadığım yüz yüze çalışmadığım kimseye referans olmuyorum haberiniz ola

Esrayı ve çalışma arkadaşlarını kutluyorum. İnsana saygı, emeğe saygı. Harikasınız…

YSM – saygılı

AKKARİYER DANIŞMANLIK

AKkariyer Danışmanlık, 2007 yılında sağlık sektörüne özel insan kaynakları danışmanlık firması olarak kurulmuş, İş-Kur Denetiminde faaliyet gösteren, özel istihdam bürosu hizmetleri verebilen ilk ve sayılı danışmanlık firması arasında.

İnsan Kaynakları Yönetimi ve İstihdam Projeleri, Kurumsal ve Organizasyonel Yapılandırma, Kurumsal Eğitim Danışmanlığı Projeleri, Bireysel Eğitimlerle Mesleki ve Kişisel Gelişim alanlarında birikim ve deneyimlerini Türkiye çapında sürdürdüğü projeleriyle iş ortaklarıyla paylaşmakta. AKkariyer Danışmanlık, günümüz dinamikleri doğrultusunda sağlık sektörü + plus olmak üzere sağlıktan gelen birikimini diğer sektörlere de taşıyarak nitelikli insan kaynakları hizmetlerini tüm sektör firmalarına sunmaya devam ediyor.

Yorum yok

Yorum Yazın