‘İnandın mı?’ başlıyor!

-

Ünlü Televizyoncu Anıl Budak ve İş dünyasının tanınmış isimlerinden Mehmet Safa Yalçıntaş 2022 yılına bomba gibi giriyor. İkilinin ilk projesi olan interaktif talk show programı ‘İnandın Mı?’ 2 Şubat’ta başlıyor.

Uzun yıllardır medya sektöründe yazılı ve görsel basında yöneticilik koltuğunda oturan gazeteci Anıl Budak ve iş dünyasının önemli isimlerinden Mehmet Safa Yalçıntaş yeni yıla hızlı başladı.

Bir süredir üzerinde çalıştıkları projeleri bir bir hayata geçirmeye hazırlanan ikili ilk projeleri olan interaktif talk show programı ‘İnandın Mı?’yı 2 Şubat’ta görücüye çıkarıyor. Birbirinden değerli isimleri programlarında ağırlayacak olan Budak ve Yalçıntaş, 2 ve 16 Şubat Saat 20.30’da Tiyatro Kılçık’ta izleyicileriyle buluşacak.

 Sıcak, samimi ve sahici sohbeti özleyenler için bu programı tasarladıklarını belirleyen Budak ve Yalçıntaş, unutulmaz bir gece vadediyor.

İçeriği Paylaşın

Son Yazılar

İçimdeki uzağa

mazot kokan otobüsler

Lüzumundan fazla, beyaz.

Herhangi bir günü haftanın,Bir sabah,Her şeyin birbirini hiç sıkılmadan takip ettiği,Kafası kısmen karışık mevsimlerin bile, aynı döngüyle.Aynı 'aynı' döngüyle.Düşün,İlkbahar nasıl unutamaz gelmeyi,...

Dijital Karbon Ayak İzi Nedir? Kişisel Olarak Nasıl Azaltabilirsiniz?

Uzun zaman sonra eski çalışma arkadaşlarımla bir araya geldim. Buluşmanın ortak noktası dünya insanı olan Pelin’in çok uzun zaman sonra İstanbul’a gelmesiydi....

2022 Mayıs Yüksek Teknoloji Dergisi

Dijital karbon ayak izi nedir? Kişisel olarak nasıl azaltılabilir?

popüler kategoriler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Yorumlar