Hoş geldin Feyyaz Bora Kangal!.

KangalAilesi

Tüm hakları aileye ve Yeşim Mutlu’ya aittir.

Hoş Geldin Feyyaz Bora Kangal;

Sağlıkla, mutlulukla, aşkla büyü..

Seni muhteşem karşılayan sevgi dolu ailen var. Tüm ailenle birlikte hayatınızdan huzur ve şans eksik olmasın.

Tebrikler Burcu&Evren Kangal

Teşekkürler Dr Hüseyin Mutlu,  Teşekkürler Doç.Dr. Müslüm Çiçek, Teşekkürler Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi Ameliyathane, Bebek Odası ve 9.kat çalışanları

Tüm hakları aileye ve Yeşim Mutlu’ya aittir.

Tüm hakları aileye ve Yeşim Mutlu’ya aittir.

Feyyaz Bora bebeğin;

Doğum Tarihi: 03 Temmuz  2013  Doğum Saati: 09;50

Ağırlığı: 2,950  kg ,  Boy: 49 cm

Feyyaz Bora Yengeç Burcu, Yükselen burcu Başak, Maya burcu İx-Jaguar

Maya Burcu Ix-Jaguar

Anahtar anlam: Tetkik ve şifa

* Sihirbaz
* Gece gören, Kahin
* Bütünlük
* Şaman
* Şifacı
* Sırlar
* Psişik
* Kalp Okuyan
* Hassas
* Görünmez
* Yeryüzü büyüsü
* Güçten doğan Sabır
Jaguar gece görüş yeteneği son derece yüksek bir hayvandır. Jaguar gününde doğmuş olanlarında diğer insanların görmediklerini görmek gibi bir yetenekleri vardır, aynen bir Jaguar gibi. Bu yüksek Şamanik ve psişik yetenekler ile Jaguar insanında kendini gösterir.

Mayalara göre Jaguar gününde doğanlar zengin olmaya meyillidir. Ama bu zenginliğin bir bedeli vardır ki bu bedel kendini hastalıklarla gösterebilir. Jaguar insanına zenginliği getiren güç aynı şekilde dönüşüm içinde bir baskı getirir. Dönüşüme direnç gösterildiğinde ise hastalık ortaya çıkar. Tabii ki bunun bir çözümü vardır: dönüşümü kabul etmek ve iç dönüşümü kucaklamak. Dönüşüm ihtiyacına ayak uyduran bir Jaguar insanı çok güçlü bir Şaman figürü olarak karşımıza çıkabilir.

Jaguar kişileri çoğu kez dinci ve spritüeldir veya spritüellik hayatlarında önemli bir rol oynar. Toprak anaya karşı derin bir sevgiyle doğan Jaguar veya şaman bütün Yeryüzü büyülerinin kaynağıyla direk bağlantılıdır. Jaguarın ruhu Maya tapınaklarında ikamet eder ve maddi yollarla olduğu gibi ruhsal yollarlada yardımcı olması için çağırılır. Jaguar ayrıca Şükran tanrısı/tanrıçasıdır. Bütünlükten doğan büyük bir entellekt güce ve içinde güçlü bir karaktere sahiptirler. Jaguar enerjisi doğasında dişildir ve ormanların, ovaların, dağların yönetici ruhudur. Jaguar her türlü iletişim ve etkilişimde bulunurken anda ve merkezinde durur, bu olmassa dengesiz güç arayılına girerler. Güçten doğan sabır ve beceri, ani karar ve eylemlerle bir saldırıya dönüşebilir. Hem cüretli hem görünmez olan Jaguarlar genellikle direk saldırmazlar ve onlardan gelen iletişim genelde bir parça gizem barındırır. Bütünlüğün eksikliğinde Jaguarın gücü bozulur ve yalnızca zenginlik ve ün arar hale gelir.

Kişilik: Gizemli, duyarlı, zeki ve psişik. Din ve spritüelaite ile ilgili. Agresif ama direkt cephe almaktan kaçınır.

Temel engeli: Karmaşık ve girift insan ilişkilerine sahip olmak.

Çözüm: Danışmanlık becerilerini geliştirmek.

Başarıyı mütevazilikle dengelemek için güçlü bir ilaçtır.

Ne için uygun bir gün: Toprak anayla iletişime geçmek ve ona şükranlar sunmak

2 Yorum
 • filiz öztürk
  03 Temmuz 2013 saat 12:44

  Çok güzel bir çalışma,tebrik ederim…
  Feyyaz Bora Bebeği gayet güzel tanıtmışsınız…

 • Vedat Amcası
  03 Temmuz 2013 saat 19:38

  Hoşgeldin Yavru Kartal. Bunu bir aslan olarak söylüyorum haa 🙂 Annenle, babanla ve tüm ailenle sağlık, neşe, başarı, kazanç dolu, uzuun bir ömrün olsun inşallah. Aylin seninle oynamayı bekliyor. Aylin ablana ilerde sen göz kulak olucan ona göre 😉

Yorum Yazın