Hoş geldin Elif Su Bursa!.

Tüm hakları aileye ve Yeşim Mutlu’ya aittir.

Tüm hakları aileye ve Yeşim Mutlu’ya aittir.

Hoş geldin Elif Su Bursa!.

Sağlıkla, mutlulukla, aşkla büyü.

Tüm sevdiklerinle birlikte harika bir hayat senin olsun. 

O kadar muhteşem bir prensessin ki…

Çok mutlu bir ömrün olsun. Şans ve melekler yanından hiç ayrılmasın.

Hoş geldin…

Tebrikler Yeşimcim,  Tebrikler Sadettincim. 

 Tüm hakları aileye ve Yeşim Mutlu’ya aittir.

Tüm hakları aileye ve Yeşim Mutlu’ya aittir.

Teşekkürler Dr Hüseyin Mutlu, Teşekkürler Dr Ahmet Yılmaz, Teşekkürler Çevre Hastanesi Ameliyathane, bebek odası ve 4.kat çalışanları , teşekkürler İsmet Bey, teşekkürler Başhemşire Fatoş Hanım, Teşekkürler ameliyathane hemşiresi Kadriye Aysan..

Tüm hakları aileye ve Yeşim Mutlu’ya aittir.

Tüm hakları aileye ve Yeşim Mutlu’ya aittir.

Elif Su bebeğin

Doğum Tarihi: 06 temmuz 2013, Doğum saati : 12,15

Ağırlığı: 3.270 kg, 50 cm

Elif Su Yengeç Burcu, Yükselen Burcu Terazi, Maya Burcu Caban/Toprak

Maya Burcu Caban/Toprak

 Anahtar anlam: sınırları zorlamak

* Toprak, yeryüzü gücü.
* Bütünlük.
* Eşzamanlılık.
* Bahçenin koruyucusu.
* Doğal döngüler.
* Doğal düzen.
* Sinerji.
* Mizah.
* İlerici.
* Akıllı.

Klasik astrolojinin tersine buradaki Toprak, çok yüksek bir entelektüel ve zihinsel yeteneği sembolize eder. Toprak gününde doğan birinin zihinsel aktivasyonu o kadar yüksektir ki, bu onun doğayla olan bağının kopmasına yol açabilir. Bu, Toprak burcu insanının hayatta ki en büyük engelidir ve bunu aşmak için doğa ile olan bağını tekrar kurmalı ve korumalıdır. Hangi cinsiyette olursa olsun Toprak insanının erkeksi bir karakteri olur. Toprak insanları Meditatif ve vizyoner oldukları kadar tartışmacı veya karışık zihinli olabilirler. Akıllı beyinlerine gelen yepyeni fikirlerin ise dünyaya faydalı mı olacağını yoksa sadece boş bir hayal mi olduğunu ise önceden bilebilmek imkansızdır. Aşırı zihinsel faaliyetlerini dengelemek için meditasyon yapmak ve zihinsel güçlerini odaklamayı öğrenmek toprak insanı için çok faydalı olacaktır.

Yeryüzü bahçesinin koruyucusu. Bu burçta Dünyanın daha büyük bir spritüel evrim geçirecek bağlantılarını yaratan yüksek enerjiyi buluruz. Toprak tipleri beden enerjisini topraklamaya yardımcı olurlar; bu sayede bu gezegende titreşmek isteyen yeni freakanslara imkan tanırlar. Bu burçta doğan insanlar daha yüksek bir frekansa geçiş için hepimize yardım edebilirler. Bu aslında onların tüm insanlığa bir armağanıdır. Eğer bir Toprak değilseniz bu enerjiyi topraklamak ve merkezlemek için çağırın. Onların görüşleri genelikle liberal, ilerici ve bazen radikaldir. Eğilimleri zamanın biraz ilerisinde olmaktır. Yeryüzünün doğal döngülerine ve enerjilerine olan eşzamanlı derin bağlantılar, yaratımların ve eski zamanların bilgelik belleğinin gücünü tedarik eder. Toprak insanları yaşamın bütün çehrelerinde doğal düzenin dönmesi için çabalarlar. Dengelerini kaybettiklerinde aşırı duygu durumları sergileyebilirler; “duygusal depremler”. Doğuştan yetenekleri olan sinerjiyi yeniden devreye sokmayı bilirler.

Kişilik: Zihinsel olarak aktif, rasyonel, akıllı ama pratik. Genellikle liberal ve ilericidir. Çoğu kez tartışmacıdırlar. Güçlü kanaatleri vardır.

Temel engeli: Kendi hayatını bir plana uygun şekilde yürütmek.
Çözüm: Daha esnek ve sabırlı olmak.

Gezegenimiz Dünyanın geçirdiği frekans değişimi anlamak için güçlü bir ilaçtır.

Ne için uygun bir gün: Toprak Anaya tüm hediyeleri için şükran duymak

Yorum yok

Yorum Yazın