Hoş Geldin Ahmet Boran Ünalan

Sevgili İnci, Sevgili Saim,

Ne mutlu ki bize iki yılda bir düğün, iki bebek yaşadık. Şimdi kocaman bir aile olduk.

Çok özel anlarınız da yanınızda olmaktan mutluluğunuzu paylaşmaktan çok mutluyum.

Ahmet Boran sağlıkla, mutlulukla, aşkla büyüsün

Sizin gibi muhteşem bir aileye sahip. Sizi çok seviyorum. Gaye Teyze’ye ve Neriman Anneanne’ye de kocaman sarılıyorum.

Teşekkürler Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op Dr ismet Yıldırım, Teşekkürler Anestezi ve Reanimasyon Uzmanı Dr Ramazan Uzan

Teşekkürler Özel Hizmet Hastanesi Ameliyathane, Bebek Odası ve 2.kat çalışanları

Teşekkürler Bebek Hemşiresi Mergül Gülestan

Ahmet Boran Bebek  Terazi burcu, Yükselen Burcu Oğlak, Maya Burcu Ben

Ben / Acatl / Kamış / Saz / Sopa

Anahtar anlam: ne istediğini bilmek, bütünlük.

* Zaman-uzay yolcusu
* Haberci
* Cesaret
* Yeni yönler
* Araştırmacı
* Güç Sütunu
* Şefkat

* Yuvanın Ruhsal Özü
* Koruyucu

Bugünde doğmuş olmak çok talihli bir durumdur. Eski Meksika mitolojisinde bu gün Tüylü Yılanın (Quatzelcoatl), yani ışık getiren Tanrının doğum günü olarak geçer ve tanrıların dünyaya indiği gün olarak bilinir. Bu günde doğanlar üretkendir. Toplumda lider olarak öne çıkarlar ve ebeveyn olarakta talihli ve bilge olurlar. Bu burcun insanları çok çocuk yapmaya eğilimlidir. Bu ebeveyn rolünü geniş aileleri ve toplum içinde ele alırlar. Dünyanın taşıyıcı sütunları gibidirler. Kamış gününde doğmuş insanlar biraz kapalı ve tutucu olabilirler. Bu onların hayatta öğrenmeleri gereken temel şeyi gösterir: esneklik. Başka insanlarla ilişkilerinde ve kendi zihinsel süreçlerinde esnek olmayı öğrenmek bu günde doğan insanların tutuculuktan dolayı yaşadıkları çatışmalardan sıyrılmalarını sağlayacaktır.
Kamış insanları aile ve yuvanın ruhsal özü, koruyucuları ve ışık rehberidirler. Risk alırlar. Öncüdürler. Güçlü prensipleri vardır. Sonuçlarla meşgul olan yetenekli konuşmacıdırlar. Rahatlamayı ve eğlenmeyi severmelerine rağmen yoğun işlerde çalışabilirler ve oldukça disiplinlidirler. Ne yapmaya seçerlerse o alanda üstün olurlar. Yeteneklerinin kaynağı bütünlükleri ve kişisel güvenleridir. Güç ve inanç temel değerleridir. Entelektüel ve/veya iyi eğitimlidirler. İnsanın doğasını anlamaya meyillidirler. Sağlam ve analitik olan Kamışlar, bütün ilişkilerinde huzur, barış ve uyum getirmeye çalışır. Bu burcun insanları müzareke alanında büyük yeteneklerle kutsanmıştır ve bu yetenek sık bir şekilde teste tabi tutulur. Kamışlar çok fazla takdir ihtiyacı içinde olurlar ve esnek olmayan bakış açıları ve yüksek beklentileri nedeniyle iş ve evlilik hayatlarında problem yaşayabilirler. Bu onların ilişkilerinde sevginin aşınmasına yol açabilir. Kamışın dersi bir bahçe hortumu gibi olabilmektir, çelik bir boru değil.

Kişilik: Popüler, bilgili, başarılı ve yetenekli. İlkeler için mücadele eder, bir dava insanıdır. Ona meydan okunduğunda buna karışılık verir.

Temel engeli: İnatçı olmamak ve katı tavırlardan vazgeçmek.
Çözüm: İnsan doğasını tanımak.

Huzurlu ilişkiler yaratmak ve içsel güç ve çözülüm elde etmek için güçlü bir ilaçtır.

Ne için uygun bir gün: Evinizi tamir etmek ve kutsamak


1 Yorum
  • özden teyze
    21 Ekim 2011 saat 17:22

    Canım arkadaşımm inci ve biricik eşi Saim…Öyle duygulandım ki anlatamam…Sevinciniz sevincimiz oldu…Yavrularınızla beraber çoook güzel mutlu sağlıklı bereketlii uzuuun yıllar geçirin…sizleri çok seviyor ve tebrik ediyoruz, en kısa zamanda görüşmek üzere…

Yorum Yazın