En Lezzetli Selfie Sizinki Olabilir! #Tribecadayemekteyiz!.

Wuhuuu herkese bomba gibi bir haberim var. Instagram en sevdiğim kişisel yerim. Sosyal medya alanlarımda en çok fotoğraf paylaştığım yani YSM olarak yer aldığım tek yer Instagram. Bunu her yerde o kadar dile getiriyorum ki belki duymaktan bile sıkıldınız. Ama ben hep söylediğim gibi daha iyi bir uygulama olmadığı sürece orada olmaya devam edeceğim. Ayrıca “Instagram odaklı , Selfie odaklı”  projeler de ekstra ilgimi çekiyor. Hele bir de sürekli gittiğim, hayatımın içinde olan markalar olursa da iki kere mutlu oluyorum.

Tribeca, Mutlu ailesinin en sevdiği mekanlardandır. Akatlar’da otururken haftanın bir günü muhakkak oradaydık. Hatta Maya Su’nun ilk doğum gününü orada kutlamak için plan program bile yapmıştık. Maya Su doğum gününden bir gün önce rotavirüs geçirince biz ilk doğum gününü iptal etmek zorunda kalmıştık. Tribeca’da bizi anlayışla karşılamış ve ödediğimiz ücret vb bize iade etmişti. Doğum gününe bir gün kala böyle bir jestle şaşırmıştık. Biz mekanı ayırttığımız için ödemeye hazırdık. Bu güzel jesti hala anılarımız da saklarız. Geçtiğimiz yıl Akbatıda Tribeca açılacağını öğrenince çok mutlu olduk. Sabırsızlıkla açılmasını bekledik. Bir aile klasiği olarak biz bu mekana çok sık gideriz. Akbatı Tribeca’nın ortamı, servisi, yemekleri diğer tüm şubelerinde olduğu gibi süper. Yenilenen çocuk menüsü ise tam bizim kızlara göre.

Bugün sevdiğim ve yıllardır hayatımızın içinde olan bir marka ile yan yana gelip Instagram kullanıcıları için güzel bir projeye imza atmış olmak benim için gurur veriyor. Hani bir söz vardır ya ” “gönül ne çay ister ne kahve gönül muhabbet ister kahve bahane” Benim için bu proje öyle. Bu arada yazıyı okurken “YSM , Instagram projesi yapmasan bu yazıyı yazar mıydın*” diyebilirsiniz. Cevabını veriyorum. Yazardım hem de daha da süslü cümlelerle 🙂  Ama şu an üzerimde ki bu baskı sebebiyle daha hafif yazabiliyorum. Bir çok yer içinde biz de Tribeca’nın yeri ayrı.

İşte bu projede bu duygularla ortaya çıktı. Hayata siz güzel baktığınız da güzel insanları size getiriyor. Gerek Tribeca ailesi, gerek Pr ajansı , gerekse sosyal medya ajansı güzel enerjilerini ortaya koydu. Hep birlikte en lezzetli selfie Instagram yarışmasını tasarladık.  #Tribecadayemekteyiz.

“En Lezzetli Selfie : #Tribecadayemekteyiz! ” Instagram yarışmasına katılmak için yapmanız gereken evde, ofiste, istediğiniz her yerde en lezzetli yemek selfie’nizi çekip #tribecadayemekteyiz hashtagi ile Instagramda paylaşmanız. En çok beğeni alan 10 paylaşım sahibi 22 Ocak’da Tribeca Aqua Florya şubesinde bendenizle selfie çekmenin incelikleri üzerine keyifli bir sohbet fırsatı yakalayacak hemde enfes bir lezzet serüvenine dahil olacak.

Yarışma kuralları için http://instagram.com/tribecacafelounge göz atabilirsiniz.

Haydi çekin yemek selfielerinizi, #tribecadayemekteyiz  etiketiyle paylaşmayı unutmayın. E hadi bekliyorum ama. 

Selfieniz bol olsun

YSM

Yesim-Mutlu-Post (1)

Tribeca Hakkında Kısa Bilgi 

1998 yılında ilk şubesini Yeniköy’de açan Tribeca, Türkiye’ye bagel’ı getiren marka olarak lezzet dünyasında yerini aldı. Tribeca 16 yıllık süreçte farklı lezzetler arayanların uğrak noktası haline geldi. 2000 yılında Ankara Panora AVM’de şubesi açılan Tribeca’nın Akatlar, Nişantaşı, Yeniköy, Aqua Florya ve Akbatı AVM olmak üzere toplamda altı şubesi bulunuyor. Tribeca bugün tarihi 16. Yüzyıla kadar dayanan ve ünü Polonya’dan başlayıp Amerika’ya kadar uzanan bagel’ın yanı sıra dünya mutfağından farklı alternatifler de sunuyor.

Her zaman diliminin yemeği: Bagel

Sabah, öğle, akşam ya da sadece atıştırmalık… Tarihi 16. Yüzyıla dayanan ve Polonya’ya kadar uzanan bagel, farklı konseptlerde sunumuyla Tribeca mutfağının mihenk taşı denebilir. Günün her öğününe uygun olarak farklı çeşnilerle hazırlanan bagel’lar oldukça doyurucu, bir o kadar da lezzetli bir yemek oluyor.

Dünya mutfağından seçkiler

Tribeca yakın zamanda yenilenen menüsüyle bugüne dek sunduğu lezzetlere yenilerini ekledi. Dünya mutfağından sunduğu tatlarla müşterilerine en az bagel’da olduğu kadar iddialılar. Tribeca, kullandığı malzemelerin kalitesi ve lezzetiyle de fark yaratarak; Quesadilla’dan, pizzaya, teriyaki somon şiş salataya kadar farklı damak tatlarına uygun lezzetler sunuyor. Mekan, New York’a özgü Thin Crust Pizza’sı, ve burgerseverlere yepyeni bir tat sunan dana tandır burger’i, bonfile çeşitleri, New York usulü tatlıları ve sıcak/soğuk kahveleriyle de dünya mutfağını ayağınıza getiriyor.

Günün yorgunluğunu Tribeca’da atabilirsiniz

Tribeca, Aqua Florya’daki şubesinde, müşterilerine günün tüm stresini atmalarına katkıda bulunacak bir deniz manzarası sunuyor. Deniz manzarasına karşı otururken kahvenizi içip, Tribeca’nın tatlılarını deneyebilir, bir yandan da kitabınızı okuyabilirsiniz.

Yorum yok

Yorum Yazın