Digidays Başlıyor

-

Digidays, İstanbul Ticaret Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümü tarafından 2017 yılında Dijital Pazarlama İletişimi Haftası adıyla başlayan ve sonraki yıllar Dijital Pazarlama İletişimi Günleri kısaca Digidays ismiyle gerçekleştirilen bir üniversite etkinliği.

Dijital İletişim Günleri (Digidays) bu yıl 24-25 Mart tarihlerinde Ticaret İletişim ve Medya Merkezi (Timm TV) Stüdyosunda, Timm TV YouTube Kanalı üzerinden canlı yayınla gerçekleşecek. 

Birbirinden değerli 21 konuğun ağırlayanacağı bu etkinlikte; 25 Mart 2022, Cuma saat: 11.00-11.50, Doç. Dr Hilal Özdemir Çakır, Kaan Mete moderatörlüğünde “Yeni Nesil Yayıncılık ve Köşe Yazarlığı” başlığıyla bir konuşma yapacağım.

Dijital iletişim dünyasındaki en yeni, en güncel bilgileri merakla takip eden herkesi sektörün usta isimleri ile buluşmalarına imkan veren Digidays’e ilgi duyan herkesi bekliyoruz. 

YSM 

DigidaysProgramAkisi_2022

İçeriği Paylaşın

Son Yazılar

İçimdeki uzağa

mazot kokan otobüsler

Lüzumundan fazla, beyaz.

Herhangi bir günü haftanın,Bir sabah,Her şeyin birbirini hiç sıkılmadan takip ettiği,Kafası kısmen karışık mevsimlerin bile, aynı döngüyle.Aynı 'aynı' döngüyle.Düşün,İlkbahar nasıl unutamaz gelmeyi,...

Dijital Karbon Ayak İzi Nedir? Kişisel Olarak Nasıl Azaltabilirsiniz?

Uzun zaman sonra eski çalışma arkadaşlarımla bir araya geldim. Buluşmanın ortak noktası dünya insanı olan Pelin’in çok uzun zaman sonra İstanbul’a gelmesiydi....

2022 Mayıs Yüksek Teknoloji Dergisi

Dijital karbon ayak izi nedir? Kişisel olarak nasıl azaltılabilir?

popüler kategoriler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Yorumlar