Bol Kepçe Mahallesi’nde Yıldızlarla Lezzet Şöleni Başlıyor!

gather-in, dünyanın dört bir yanından aynı ilgi alanına sahip kişileri dijital ortamda bir araya getiren, her geçen gün açılan farklı mekânlarda farklı zevklere hitap ederek hızla büyüyen bir sosyal video platformu. İnsanlara kendi çevrimiçi mekânını açma ve dünyanın her tarafından konuklarını çevrimiçi ağırlama imkânı sunan gather-in, şimdi de lezzet tutkunlarını “Bol Kepçe Mahallesi”nde buluşturuyor.

19-25 Şubat 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek online yemek festivali “Bol Kepçe Mahallesi”nde, gastronomi dünyasının birbirinden kıymetli isimleri, açacakları çevrimiçi mekanlarda birbirinden kıymetli konuklarını ağırlayacaklar. Festival katılımcıları dünyanın her köşesinden internet aracılığıyla mahalleyi ziyaret edecek, dükkânlara girip “esnaf” sohbetlerine katılacak, yemeğin ve lezzet kültürünün sihirli dünyasına dalacak, kıymetli tariflere ait püf noktaları öğrenecek, beğendikleri, takip ettikleri kişilerle birebir tanışacak ve hatta belki de ileride kendi mekânlarını açacaklar.

“Bol Kepçe Mahallesi”ne katılacak gastronomi dünyasının ünlüleri ve konukları

Ayça Budak, Aylin Aslım, Aylin Öney Tan, Aylin Örnek, Aylin Yazıcıoğlu, Bağış Erten, Bekir Ağırdır, Berkok Yüksel, Burak Kan, Burçak Kazdal, Cem Atay, Deniz Alphan, Deniz Boro Polat, Derin Arıbaş, Derya Turgut, Didem Şenol, Dilek Türkmen, Ege Kayacan, Elvan Uysal  Bottoni, Emir Yargın, Eray Aytimur, Ergin Sönmezler, Esen Hünal, Fuat Akdağ, Gözdem Gürbüzatik, Halil Ulaş, Hülya Ekşigil, Kaan Sakarya, Levon Bağış, Maksut Aşkar, Mert Gökalp, Merve G. Şenol Özen, Metin Solmaz, Mustafa Otar, Nazlı Pişkin, Nilhan Aras, Onur Daylan, Özge Köse, Özge Samancı, Özgün Sarısoy, Pelin Dumanlı, Sabiha Apaydın, Seray Öztürk, Serra Yılmaz, Sümeyye Hoşgör Büke, Tan Morgül, Teoman Hünal, Ümit Hamlacıbaşı, Vedat Ozan, Vildan Tünay, Yaren Çarpar, Yılmaz Aysan.

“Bol Kepçe Mahallesi”nin dükkânları

Balıkçı, manav, mezeci, turşucu, baharatçı, kuruyemişçi, turşucu, birahane, fırın, bakkal, esnaf lokantası, kahvehane, kitapçı, ciğerci, pastane, meyhane, tekel bayii, seyyar, lakerdacı, plakçı pazarcı, laternacı, çorbacı, gazete bayii, iskele, çayhane, botanik bahçesi ve fotoğrafçı.

Levon Bağış ve Tan Morgül’ün muhtarlığında, İstanbul Elsewhere organizasyonuyla gerçekleşecek “Bol Kepçe Mahallesi” festivali için biletler gatherin.life/bolkepcemahallesi adresinde!

gather-in HAKKINDA

gather-in arkadaşlarınızla birlikte online olarak sosyalleşebileceğiniz, kendi buluşmalarınızı yaratabileceğiniz, yeni arkadaşlıklar ve güzel tesadüflerle temas edebileceğiniz, diğer video konferans ortamlarına benzemeyen bir deneyim. Özü; insanları bir araya getirmeyi seven, sırf bunun için yazılım yaratan ve yetinmeyip bir de bu yazılım içine kendine has bir konsept yerleştiren bir ortam.

Yorum yok

Yorum Yazın