Blog Ödülleri 2011’in BO’l ödüllü gecesi..

-

Turkcell Blog Ödülleri’nin sonucu  nihayet belli oldu.

Blogcuanne, minikaynam.com, YSM, Slingomom

BO ödül töreni öncesi ilk üçe kalan finalistleri mail yolu ile açıkladı. Geçtiğimiz hafta itibari ile de Aile Blogları kategorisinde @slingomom (İrem Erdilek) ve @blogcuanne (Elif Doğan) ve yine kadın bloglarında @teknolojikanne (İrem Erdilek) muhakkak derece yapacağını biliyorduk. Zaten bu kadar başarılı bloggerlardan başka ne olabilirdi ki? Ödül töreninde anne-baba bloggerlar olarak yanlarında olmak istedik. Hem avuçlarımız patlayınca kadar alkışlayacak, hem de diğer ilk 10’a giren blogger dostlarımızla birlikte olacaktık. 200 kişilik davetiye kontenjanı hemen dolunca benim BO zehir zemberek mailim, sonra Umut’un çabaları ile geceye  anne bloggerlar olarak çıkartma yaptık. Dorikus.com (Sena Baran), İki Peri Masalı (Perihan Gürer) , minikaynam (Nihan Kayalıoğlu)  Başka Hamile ( Derya) , Perisekeri.com (Gülderen Murteza), Ahu Ateşel    (Ahu Ateşel) ile tören başlamadan önce çok keyifli anlar geçirdik. İnstagram fotoğraflarımızdan ve twitterdan #blogodulleri ile takip edebilirsiniz 🙂

BlogcuAnne

İşte daha sahne ışıklar vb derken Aile Blogları ile gecenin açılışı gerçekleşti. Sevgili @blogcuanne Aile kategorisinde 3.ödülünü kaptı.

Slingomom

Hemen ardından aynı kategoride yer alan canım arkadaşım  @Slingomom da klavyesinin hakkı ile Aile Blogları 2.si oldu. Hepimiz mutluluk sarhoşu kucaklaşmaya doyamadık.

Slingomom, Teknolojikanne

Bir güzel haber yine Kadın bloglarından geldi. Sevgili @teknolojikanne Kadın Blogları kategorisin de 1. oldu. Gerçekten bir ödül alsam bu kadar mutlu olamazdım.

Alınan sonuçlar onlar kadar beni çok ama çok  mutlu etti. Sevgili Elif’i ve İrem’i çok ama çok tebrik ediyorum. Hep hep dereceler içinde olsunlar.

Ben gönüllerin birincisi oldum, halkımın oylarıyla 465 blog arasında ilk 10’a girdim esprileri yaparken başka bir espri de bana geldi. Törenin sonunda @hepsiburada özel ödülleri verildi . BO’ den en çok fotoğrafı paylaşmam münasebetiyle  bendeniz  @hepsiburada.com “PAPARAZZİ ” ödülü ile geceden ayrıldım. Espriler gerçeğe dönüştü.

Kişisel bloglarda ilk 10’a girmek size daha öncede yazdığım gibi en büyük ödüldü. Bu güzelliğe sizin desteğiniz ile sahip oldum. Siz her türlü güçlüğe rağmen oy vermek için çabalar sarf ettiniz , başardınız. Şimdi ben  oylarınıza ve  güzel yorumlarınızla beni desteklediğiniz için yeniden çok teşekkür ediyorum.

Hey Blog Ödülleri seneye seni bu kadar zorlamayacağım. Hobi ve fotoğraf bloğunda katılıp birinciliği alacağım ona göre demedi deme ve bu sahne de ben de  YSM pozumu vereceğim.

YSM-paparazzi

 

PS: Şahika ile yüz yüze tanışmak harikaydı 🙂

İçeriği Paylaşın

Son Yazılar

‘İnandın mı?’ başlıyor!

Ünlü Televizyoncu Anıl Budak ve İş dünyasının tanınmış isimlerinden Mehmet Safa Yalçıntaş 2022 yılına bomba gibi giriyor. İkilinin ilk projesi olan interaktif...

Hipp’ten Hamilelere Özel Hassas Bakım

Geride üç hamilelik bırakmış bir anne olarak hamilelikte yaşadığımız değişimleri bugün hayranlıkla izliyorum. Bir bebeğin dünyaya gelmek için anne karnında geçirdiği süreyle...

Dolu Dolu Bir Hayat Nasıl Yaşanır?

2022'nin ilk iki gününde sosyal medya sayfalarında ve bazı elektronik postalarda geçmiş yılla hesaplaşma ve geleceğe dair planlar içeren içeriklere rastlıyorum. Ülkemizde...

Sonia Serpil Aslan: Eserlerimin hayata katkısı olsun!

Sonia Serpil Aslan... 2021'de Kelimat Sanat Galerisi'nin bana kazandırdığı muazzam kadın. Aylardır bu söyleşiyi yapmak için bir araya gelmeye çalıştık. Üç kez...

Turizm Sektöründe hepimiz aynı gemideyiz

Sabit Akkaya… Hayatımızı güzelleştiren iyi kalpli, eşsiz dost. Çok kişinin Sabit Abisi.  Çalışanlarının dertlerini ortak olan onlarla ağlayan, onlarla gülen insan.  İş aşkıyla her zaman...

popüler kategoriler

12 YORUMLAR

 1. Yeşimcim
  Hepiniz bir harikasınız, bilmesem anneler arası güzellik yarışması mı derdim 🙂 Seneye olan dileklerine kesinlikle katılıyorum ben de seni kürsüde görmek istiyorum bu sene de beklentim böyleydi açıkçası , yanındayım destekliyorum, hatta seneye inşallah katılıyorum:))
  sevgiler hem de en büyüğünden

 2. Canım Hanzadecim,
  Önemli olan hep birlikte olup bu anları yaşamaktı
  Hepinizin desteği enerjisi hepimize muhteşem anlar yaşattı
  Seneye yine oradayız
  Kocaman sevgiler
  YSM

 3. Elifcim,
  hep diyorum ya evren bizi bir araya getirdi devam devamm
  Dün akşam yol boyunca bana katlandın onu yazmamışım 🙂
  tebrikler binlerce kez yeniden..

 4. Canimmm
  Cok tesekkur ederim
  Zaten o kadar mutluyum
  Ki siz beni ilk ona getirdiniz
  Semboller degil sizler onemlisiniz
  Tesekkurler tatlim
  🙂

 5. seninle tanışmak da çok güzeldi yeşim hanımcıım :))) birlikte ysm pozu verdiğimize hala inanamıyorum :)) çok tatlısın :))

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Yorumlar