Binnaz’dan ücretsiz sigarayı bırakma programı!

Kültürümüzde Kahve” çok sevilen değer verilen önemli bir içeçek. Günlük yaşamımızın ve sosyal hayatımızın bir parçası. Kahve içmek, eşliğinde sohbet etmek sonrasında fal kapatmak hepsi hayatımızın içinde.

Kahve, 1517’de Osmanlı topraklarına Yemen Valisi Özdemir Paşa ile saraya dahil olmuş. Önceleri sarayda padişahlara ve konuklara ikram edilen kahve 1554 yılında dünyada açılan ilk kahvehane ünvanı alan Kivahan sosyal hayatı çok etkilemiş. Sonrasında da kahve geleneği evlerde devam etmeye başlamış.

Geçmişten günümüze nesiller boyu yaşatılan gelenekleri, ritüelleri ve kahve seremonileriyle kültürel miraslarımız arasında yer alıyor kahve. Kahvesi, suyu, sunum stilleri, lokumu, şekeri, falıyla kahve anlatmakla bitmez.

40 yıllık hatırı ile kahve her zaman çok sevilen bir içecek olmaya devam ediyor. Kahve içmek için her zaman bahanemiz var 🙂 Canımız mı sıkkın bir kahve, çok mu mutluyuz bir kahve, çok mu yorgunuz bir kahve, arkadaşımızla mı buluştuk hemen bir kahve, uykumuz mu var hemen bir kahve… Kahve içmek için sebep çok. Kahvesiz asla diyenlerdeniz. Bir de sonrasında fincanı ters çevirip kapattığımız fincanlarda çıkan telve izlerine bakarak anlamlandırılan fallar. Nesillerdir devam eden gelenek hep hayatımızda. Büyüklerimiz “Fala inanma , falsız kalma.” deseler de ne kahvesiz ne de falsız olmaz diyenlerdeniz.

Kahve falı demişken çok sevdiğim arkadaşım Sertaç Taşdelen’in annesinin adını verdiği gerçek danışmanların online hizmet verdiği Binnaz’ın son projesinden bahsetmeden geçmek istemedim.

Binnazdan ücretsiz sigarayı bırakma programı!

2010 yılından beri spiritüel ve canlı danışmanlık kategorilerinin tümünde uzmanların hizmet verdiği Binnaz, sosyal sorumluluk faaliyeti olarak ücretsiz bilinçaltı yöntemiyle sigarayı bırakma programını başlatıyor!

Uzman Eğitmen Amara SerpilHan’ın bilinçaltı ve meditasyon teknikleriyle buluşacak olan Binnaz kullanıcıları sigarayı tamamen bırakmak ve sağlıklı bir yaşama adım atmak için harika bir fırsat yakalayacak!

Haftanın 2 günü, Pazartesi ve Salı günleri, saat 21.00-23.00 arasında Amara SerpilHan Binnaz’da ücretsiz bilinçaltı yöntemiyle sigara bırakma programı ve danışmanlık hizmeti verecek.

Belirlenmiş gün ve saatler arasında Binnaz kullanıcıları uygulama üzerinden ücretsiz hizmet alabilecek. Uzman Eğitmen Amara Serpilhan’ın geniş kapsamlı programı ile sigarayı bırakmak için geçerli nedenleri doğru yöntemlerle bilinçaltına telkin edecek ve kişinin sigarayla arasındaki duygusal bağı koparacak sigarayı bırakma programı şimdi Binnaz’da!

Aranızda sigarayı bırakmak isteyenler varsa bu ücretsiz programı kaçırmayın derim. Bir şartla kahveyi asla bırakmayın 🙂

Kahvenizin köpüğü ve sohbetiniz bol olsun.

YSM

06 Eylül 2022, Hotel Gazetesi

Yorum yok

Yorum Yazın