BATİK’den Sıcak Yaz Koleksiyonu

Kendine has çizgisiyle her sezon bambaşka tasarımlar sunan BATİK, yaz için güçlerini capcanlı renkleriyle birleştiriyor. 

Bu yazın enerjisini yansıtan pek çok detay ve renkle birlikte yaz sezonu karşılıyor…

Değişen dünyada konforlu giyimin öne çıktığı pandemi dönenimde  sweatshirt ve taytlarla yakın ilişkiler kuran koleksiyon oldukça dikkat çekiyor. 

BATİK, kıyafet dolaplarının konuşulması için tüm ürünleri baştan yaratmış. Hayat dolu ve zarif koleksiyon, canlı bir denge ve yaza hazır olma fikrini akla getiriyor. Yaşamın ve doğanın enerjik renklerinden ilham alınarak hazırlanmış tasarımlar ve pozitif ruh halini yükselten capcanlı renkler 2022 Sıcak yaz koleksiyonunda yer bulurken şifon, keten, lyocell ve doğal kumaşlarla öne çıkıyor.

Gündüzden geceye geçişi kolaylaştıracak parçalarla hayat bulan koleksiyonda göz alıcı ve doğayı taklit eden desenlerden oluşan çok yönlü parçalarıyla, konforlu günün koşturmacasına uygun triko gurupları ve ferah elbiseler sezonun olmazsa olmazlarıyla buluşuyor. Turuncu, bej, yeşil, mavi ve fuşya gibi can alıcı ve sıcak  renkleri dikkat çeken şıklığın ve rahatlığın ön plana çıktığı modeller çok kişinin favorisi olmuş durumda. 

Ceketler, kalem etekler, uzun saten elbiseler, desenli kolsuz elbiseler ve çeşitli formlarda pantolonlar bulunuyor. Her kadının rahatlıkla kombinasyonunuzu tamamlayabileceği croplar, bluzlar ve şortlar da her zaman kurtarıcı parçalar olarak yaz koleksiyonun da öne çıkıyor.

Ürünleri keşfetmek isterseniz Türkiye’nin her yerinden  www.batikmoda.com  online satış sitesine göz atabilirsiniz… 

YSM 

 

Yorum yok

Yorum Yazın