Başak Burcunda Yeni Ay

07.09.2021 Başak Burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. 

“Hasat Zamanı 14°Başak Burcu

Sabian Sembolü:” Süslü bir Mendil

Bu sembol, bizlere bu yeni ay ile birlikte duygularımız ile yüzleşebileceğimizi söylüyor. Sembolizmdeki “Mendil” nedir sizin için? Kimileri için aşk, kimileri için gözyaşı, kimileri için yalnızlık, kimileri için eski bayramlar ve mutluluk, kimileri için bir elveda. Bu yeni ay duygulardan ve derinlere gömdüğünü, bastırdığını zannettiğin anılar ile yüzleşmekten bahsediyor. Sabian sembolündeki süslü mendil senin yaşadıklarına nasıl şekil verdiğindir. Hangi anlamları yüklediğindir.

Kimi zaman yaşanan acılar içerisinden geçerken gözyaşlarımızı hep içimize akıtırız. Kimsenin görmediği duymadığı saatlerde içimize içimize kanarız. Buradaki bu sembol artık güvenli bir omuz arayışımızı bize gösteriyor. Belki de yoruldun onca yükü tek başına çekmekten vazgeçmeli ve ihtiyacın olan insanların sana yardım elini tutman gerekiyor. İzin vermelisin. Geçmişin geleceğin yükünü paylaşmaya izin vermelisin. Yeniden gülebilmek, güvenmekten geçiyor. Ağlayabileceğin, hüznünü paylaşabileceğin birine güvenebilirsin.

Sezgilerine güvenme zamanıdır senin için. Kimin gerek dost kimin timsah gözyaşları ile sana yaklaştığını fark edebilecek olgunluktasın. Hayatta her şey tam ve mükemmel olmak zorunda değil. Bunu kendine her gün hatırla. Şu an yaşadığın her ne varsa, olduğu gibi seni sen yapan en mükemmel olgu. Kendine ve içgüdülerine güven. Bu yeni ayda, karanlığın içerisinde sana seslenen iç sesine kulak ver.

7 Eylül 2021 saat 03:51 de 14°Başak burcunda, Güneş ve Ay kavuşarak yeniayı meydana getiriyor. Mars’ın da bu yeniaya eşlik etmesi bizlere harekete geçmelisin artık diyor adeta. Uzun zamandır eli kolu kalkmayanlar şimdi özledikleri o fiziksel güce kavuşabilirler.

Başak burcu hizmet etmeyi ve emeği sever. Bu yeni ay ile birlikte bunca zaman boyunca emek verdiğiniz, hizmet ettiğiniz konuların sonucunu alabilirsiniz. Hak ediş zamanıdır.

Bu yeni ayda eğitim, ulaşım, iletişim, topraklarımız, madenlerimiz, güvenliğimiz, iç işlerimiz, tarım ve çiftçilerimiz ile ilgili konular gündemimizde olabilir.

14°Başak burcunda gerçekleşecek bu yeni ay Coxa sabit yıldızı ile kavuşmaktadır. Coxa sabit yıldızı; kehanet yıldızıdır.  Sezgisel bir yıldızdır, çok güçlü bir yıldız olup önsezilerinize bu dönemde kulak vermeniz gerektiğini hatırlatır.

Yükselende, sahne önünde olmayı, kendini göstermeyi, gösterişi seven aslan burcu bulunmakta. Uranüs, yükselen ile kare açıda. Aslan burcu aşk, çocuklar, eğlence ve sahne konularını temsil etmektedir. Bu konuları içeren ani bir değişiklik ve yeni bir düzenleme bir çoklarını şaşırtabilir.

Jüpiter ve Venüs üçgen lokum açısı bu yeni ayda ilişkilerde ve şans oyunlarında aradıkları şansı arayanların yüzünü güldürebilir. Venüs ve Plüton arasındaki kare açı yeni için bir şeylerin yıkılması ve dönüşmesi gerektiğini söylüyor. Emektar başak burcu yeni ayı, emek verilmeyen ilişkilerin son bulacağına işaret ediyor.

Mars ile Plüton arasındaki güzel lokum açısı adım atmakta olduğun konularda, yeni başlangıç karalarında, senin en yüksek hayrına dönüşümün için destek verdiğini ifade ediyor.

Yeni ay ve Uranüs arasındaki lokum açısı toprak etkisini vurgulayarak daha tutarlı ve sağlam değişimler için ani ve beklenmedik fırsatlar sunabileceğini göstermektedir. Mars-Neptün karşıtlığında açılan okullar, önümüzdeki dönemde yine gündemimizde olmaya devam edecek gibi gözüküyor.

Bireysel açıdan, odaklanamamak, zihinsel karışıklığın getirdiği gerginlik yaşanabilir. Stres kaynaklı mide ve bağırsaklarda hassasiyet yaşanabilir.

Bu yeni ayda diyete başlamak isteyenler için doğru zaman. Yeni bir beslenme düzeni ve spor ile desteklenen her türlü zayıfla süreci istenilen sonuç ile ödüllendirilecektir.

Hak edişlerinize koşarcasına ulaştığınız harika bir dönem olmasını temenni ederim.

Yıldızın Daima Parlasın Gülden Güneren

Karma Astrolog

@gulden_guneren #guldenguneren #yıldızındaimaparlasın

Geyikli, Çanakkale @yesimmutlu

Başak Burcu Yeni Ayının Burçlara Etkisi

Koç ve Yükselen Koç burcu

Sevgili Koçlar, bu yeni ay ile birlikte günlük rutinlerinizde bir artış olabilir. Birlikte çalıştığınız kişilerin değiştiğini görebilir, kendi çalışma ortamınızda bir değişiklik olabilir. Bu ay listenizdeki check upları yapmak için harika bir ay. Kışa kontrollerinizi tamamlayarak daha sağlıklı bir yaşam tarzı benimseyerek girmek size iyi gelecektir.

Boğa ve Yükselen Boğa Burcu

Sevgili Boğalar, aşk hayatınız, çocuklarınız ve hobileriniz bu yeni ay döneminde gündeminizde olabilir. Yeni bir aşka başlamak konusunda tereddüttü olanlar, geçmiş ile bağlarını tamamen koparıyor. Okulların başlaması ile gündeminizde çocuklarınız var. Yeni bir hobinin sizi rahatlatacak olmasına siz bile inanamayabilirsiniz.

İkizler ve Yükselen İkizler Burcu

Sevgili İkizler bu yeni ayda gündeminiz aileniz, yuvanız, eviniz. Ev alım satımı yapmak isteyenler için yeni fırsatlar olabilir. Aile içi sağlık önem kazanıyor. Sizi bu dönemde girişimci ruhunuzu beslerken görüyoruz. Planlar ve projeler bir yanda kök aileniz bir yanda.

Yengeç  ve Yükselen Yengeç Burcu

Sevgili Yengeçler, gündeminizde; kardeşleriniz, kuzenleriniz ve komşularınız ile ilgili konular, ani gelişen kısa seyahatler gündeminizde olabilir. Yeni ayın etkisi ile yeni sözleşme ve anlaşma fırsatları yakalayabilirsiniz. Eğitim almak ve vermek ile ilgili fırsatları değerlendirmeniz tavsiyemdir.

Aslan ve Yükselen Aslan Burcu

Bu yeni ay ile birlikte kendi kazandığınız para ve her türlü maddi, manevi kaynaklarınız gündeminizde olabilir. Yeniliklere açık olduğunuz için, yeni bir para kazanma kaynağı elde edebilirsiniz. Tahmin etmediğiniz karşılaşmalar sizin için karlı fırsatlara dönüşebilir. Geleni hemen harcamak yerine biraz temkinli ilerlemelisiniz bu dönemde. Lükse olan düşkünlük sizi zorlayabilir.

Başak ve Yükselen Başak Burcu

Sevgili Başaklar, burcunuzda gerçekleşecek olan bu yeni ay ile birlikte uzun zamandır hareketsiz kaldığınız, adım atamadığınız konularda adım atmanız için size fırsat verecek. Şikâyet enerjisinden sıyrıldığınız anda etrafınızdaki fırsatların farkına varabilirsiniz. Kendinizi acımasıza eleştirirken hayatın güzelliklerini kaçırmayın. Yeni bir siz için adım atma vakti.

Terazi ve Yükselen Terazi Burcu

Sevgili Teraziler bu yeni ay il birlikte içine dönüş yolculuğu başlıyor. Arkanızdan dönen dolapların ortaya çıkacağı, en yakınlarınızın bile sizin hakkınızda yaptığı dedikoduları duyacaksınız. Tüm olanlar sizi dönüştürüyor. Yeni kararlar yeni bir duruş. Sinir sisteminize önem verin. Kimse için asla üzülmeye değmeyecek kadar güzel bir hayat yaşıyorsunuz.

Akrep ve Yükselen Akrep Burcu

Sevgili Akrepler, tutkularınızın hayallerinizi destekleyeceği bir yeni ay yaşıyorsunuz. Uzun zamandır yeni plan ve projeleriniz için adım atmadıysanız bu yeni ay ile birlikte harekete geçme zamanı. İçinde bulunduğunuz sosyal ortam ve arkadaşlarınız bugünlerde gündeminizde olacak. Arkadaşlarınızın desteği ile çekindiğiniz bir konuda adım atmak için yardım görebilirsiniz.

Yay  ve Yükselen Yay Burcu

Gündeminizde kariyer hayatınız olacaktır. Kariyerinizde emek verdiğiniz çaba sarf ettiğiniz tüm konuların ekmeğini yeme dönemi. Ani gelişen olaylar karşısında direnç göstermeyin. Sürprizlerin sizin de başınıza gelebileceğini unutmayın. Kariyer hayatınızdaki güzellikler ilişkinize ve aile ortamınıza da yansıyacaktır.

Oğlak ve Yükselen Oğlak Burcu

Sevgili Oğlaklar gündeminizde, yükseköğrenim, yabancılar, inançlar, uzak mesafe yolculuklar ile ilgili konular olabilir. İnatçı yapınızı bir kenara bırakıp olaylar karşısında şekil alabilmeniz gerekir. Karşınıza çıkacak yeni ve farklı bir eğitim dikkatinizi çekebilir. Hem iş hem seyahat kulağa hoş geliyor.

Kova ve yükselen Kova Burcu

Sevgili Kovalar, gündeminizde gelir gider tablonuzu yeniden şekillendirmek olabilir. Yeni bir finansal yapılanma şekli size iyi gelebilir. Bankalar, krediler, miras gibi konular yeni ay ile birlikte gündeminizde olabilir.

Balık ve yükselen Balık Burcu

Sevgili Balıklar, ortaklıklarınız, ikili ilişkiler ve evliliğiniz Emek verilmiş her tülü ilişki ödüllendirilirken, belki de zorla yürütülmeye çalışılan ortaklık yada evliliklerin gidişatı sorgulanabilir. Karşı tarafı dinleyip empati yapacağınız bir dönem. Yeni kararlara doğru cesur adımlar atabilirsiniz.

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Karma Astrolog

@gulden_guneren #guldenguneren #yıldızındaimaparlasın

Yorum yok

Yorum Yazın