30 Mayıs 2021- İkizler Burcu Yeni Ayı

9°İkizler Burcu Sabian Sembolü “Düşen bir uçak .”

Bu sembolü okurken her ne kadar dehşete kapılsak da aslında, hızla ivme kaybeden yaşamın içerisinde hayatınızın kontrolünü ne kadar elinizde olduğunu sorgulatıyor.

Bu yeni ay ile birlikte korkulacak bir şey yok mesajı veren bu sembol zihinsel, duygusal ve fiziksel kontrol gücünüzü sorgulatacak her birimize. Yaşanan her kaosun içerisinden kendi gücünle yeniden çıkabilecek o güce sahipsin. Zihninin duvarlarına hapsettiğin ruhunu özgürleştirebilecek güç senin elinde. Bazen duvarları yıkabilmek için kriz kaos isyan gerekir. Her fırtına sonrası yaşanacak olan sessizliğin hayatında neleri, kimleri temizlediğini fark edeceksin.

Bu yeni ayda şunu unutmamalısın; meydan okuduğun her durum, kriz, ister dışardan gelen yardım ile istersen yardımsız olarak yaşadığın tüm tükenmişliklerin içerisinden öyle ya da böle geçeceğini asla unutma. Her fırtına diner önemli olan senin yaşananlardan aldığın dersler ve deneyimlerim.

9°İkizler Burcunda gerçekleşen bu yeni ay için harekete geçme adıma atma zamanı demek isterim lakin yeni ayın yöneticisi Merkür’ün retro olduğunu unutmamak gerek. Yeni adımlar atmak yerine bu adımlar için hazırlıklar yapabilirsiniz.

İkizler burcu dendiğinde, aklımıza kardeşler, iletişim, eğitim, medya ve ticaret konuları gelir. Demek ki bu yeni ayda gündemimizin konuları bol bol olacak. Yeni ay haritanın 9. evinde. Bu da eğitim, seyahatler, akademik konular vurgusunu daha da artırıyor. An haritasının yükselen burcu ise Başak. Bu da bu konularla bağlantılı olarak iş ve sağlık konularına dikkat çekecektir. Uluslararası işler, dünyada uluslararası sağlık ile ilgili gelişmeler bizi bekleyen önemli konular arasında. 

Aldebaran Sabit yıldızıyla kavuşum yapacak olan yeniay her birimizin hayatında önemli olacak.

Kraliyet Yıldızlarından olan Aldebaran sabit yıldızı Baş Melek Mikail ile tanımlanmıştır. Koruyan ve gözeten Rabbin gözleri üzerinde demektir.  Dürüstlük Aldebaran için çok önemlidir. Fakat Aldebaran tüm kraliyet yıldızları gibi vereceği şans ve gücü belli koşullar altında verir. Dürüst ve ahlaklı olmadığın zaman verdiklerini geri alacaktır.

Bu yeni ayda kendine hayallerine, hedeflerine, yaşam içerisinde kendine dürüst olmadığın yerleri sorgulatacaktır

Toplum için önemli ve göz önünde olanlarla, bizim otorite figürü olarak gördüğümüz kişiler hakkında olmaması gereken durumlar gün yüzüne çıkabilir. Merkür Satürn kare açısı ile sanatçılarla ya da eğlence dünyası ile ilgili bazı kısıtlamalar yaşanabilir. Spor camiası ile ilgili bazı yeni düzenlemeler gündeme gelebilir.

Türkiye haritası üzerinde değerlendirdiğimizde, 12.ev vurgusunu görüyoruz. Gizli saklı işler, gizli toplantılar, kapalı yerler, hastaneler, hapishanelerle ilgili konularda bazı yeni adımlar atılabilir. 

Özellikle askeri operasyonlar ve hareketlilik gündemde olabilir.

Hakan Esmer / ArtConcact Istanbul

YENİ AY VE YÜKSELEN BURÇLARA ETKİSİ 

Koç: Bu yeni ay ile birlikte iletişim trafiğiniz artıyor, bol iletişim, seyahat sizleri bekliyor. Önemli görüşmeler yapabilirsiniz. Sosyal medyada  daha dikkatli davranmalı, arkadaş desteği ile doğru adımlar atabilirsiniz.  

Boğa: Maddi konularda çok güzel fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bu yeni ay ile birlikte yeni gelir kaynaklarıyla ilgili yapacağınız görüşmeler, anlaşmalar, salım-satımlar size çok fayda sağlayacak. Venüs’ün boğa geçişi kendinizi maddi ve manevi olarak tatmin içerisinde hissettirecek. 

İkizler:  Burcunuzda gerçekleşecek olan yeniay bu haftayı sizin için çok güçlü kılıyor. Emek verdiğiniz konularda olumlu dönüşler size iyi gelecek. Bilginin doğru şekilde aktarıldığına emin olun. Önce kendinize ve istekleriniz için kendi arzularınızı göz önüne alarak, kendinize dürüst olun. Yeniden enerjinize kavuşuyorsunuz. Değişim ve dönüşüme hazırsınız.

Yengeç:  Bu yeni ay ile birlikte içinize dönme ihtiyacınız olabilir. Kendi içinizde hesaplaşmalarınız devam ediyor. Kırıldığınız incindiğiniz yerler ile yüzleşebilir ve kendi dünyanızdan bir çıkış kapısı aralayabilirsiniz. Bilinçaltınızın yoğunluğu karşısında siz bile şaşırabilirsiniz.

Aslan: Bu yeni ay ile birlikte sosyal çevrenizde hareketlilik artacak. Arkadaşlarınız ile daha girişken ve neşeli ortamlarda bulunabilirsiniz. Hayalinizi gerçeğe dönüştürebilmek için doğru kontaklar ile yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. 

Başak: Kariyer ve iş hayatınız ile ilgili gelişmeler bu yeni ayda gündeminizde olacak. Önümüzdeki on günlük süreçte yeni bir projeyi üstlenebilirsiniz. Sorumluluklarınızın artıyor. Hiç beklemediğiniz fırsatlar ile karşılaşmanız mümkün. Eskiden başvurduğunuz iş başvurularından olumlu dönüşler olabilir.

Terazi:  Kıpır kıpır canlandığınız bir yeniay. Gezmek dolaşmak isteyeceğiniz günlere yürüyorsunuz. Eğer devam eden bir hukuksal süreciniz varsa, sizin lehinize sonuçlanabilir. Yurtdışı eğitimler, yurtdışı gezileri yeni başvurular gündeminizde olacaktır.     

Akrep: Eşinizin veya ortağınızın gelirlerinde oluşacak gelişmeler gündeminizde olacaktır. Kredi çekmek isteyebilirsiniz. Yatırımlarınız ile ilgili dikkatli olmalısınız. Takıntı yapmadan olayları ele aldığınız takdirde fırsatları değerlendirebilirsiniz.

Yay: Bu yeni ayda gündeminizde ikili ilişkiler ve ortaklıklarınız olacaktır. Var olan ilişki problemleri için beklenemedik çözümler ya da yeni adımlar atılabilir. 

Oğlak: Bu yeni ay da gündeminizde gündelik hayatınız ve sağlığınız gündeminizde olacaktır. Uzun zamandır ihmal ettiğiniz sağlığınızda popüler detokslar ve yeni diyet akımları denemek isteyebilirsiniz. Aşırı çalışmaktan dolayı ruhsal ve bedensel yorgunluklara dikkat edin lütfen. 

Kova: Bu yeniay size harika gelecekti. Aşk ilişkileri gündeminizde olacak. Çocuk sahibi olmak istiyorsanız, yeniayın güzel enerjisinden faydalanabilirsiniz. Yaratıcılığınızın arttığı bu süreci sanatsal faaliyetlerle ilgilenerek değerlendirebilirsiniz. Sahnede olmak, ön plana çıkmak istiyorsanız harika bir fırsat ile karşı karşıyasınız.

Balık: Bu yeni ay ile gündeminizde eviniz ve taşınmaz mallarınız olabilir. Aile fertleri ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Evinizde tadilat, dekorasyon gibi konular ile uğraşabilirsiniz. Evinizin düzenini kurmak huzur sizin için çok önemli.

Yıldızın Daima Parlasın

Karma Astrolog Gülden Güneren@gulden_guneren 

Danışmanlık için: info@guldenguneren.com 

Yorum yok

Yorum Yazın