2024’ün ilk trendi: Barok Bob Saç Kesimi

Güzellik, makyaj, bakım, sağlıklı saçlar her kadının ilgi alanında. Google verilerine baktığınızda her zaman en çok aranan içeriklerin başında geliyor. Sevgili Sabit Akkaya ve ekibiyle tanıştığımız günden bu yana saçlarım onlara emanet. 8 ya da 9 yı oluyor tam tarihini anımsayamıyorum.

Her yıl trendler değişir, renkler, saç kesimleri, makyaj renkleri derken biz kadınların güzelliklerine güzellik katılır. Sevgili Sabit Akkaya ve ekibi her zaman en güncel trendlerle bizi kişisel özenle hazırlar. Açıkçası saç sadece bir görünümden öte kişisel ifade ve özgüvenin bir yansıması.

2024 saç trendlerini Sabit Akkaya’ya sorduğumda Instagram hesabından da göreceğiniz gibi özellikle saça verilen önemi vurguluyor. Sabit Bey, saçların sağlıklı olması için tüm çabayı gösteren bir saç tasarımcısı. Herkesin iyi hissetmesi için önerilerde bulunuyor. Kişisel olarak bir kez mutsuz ayrılmadım. Her zaman en uygun saç rengi ve kesimiyle çıktım. zaten uzun zamandır aynı modeli kullanıyorum.

Barok Bob Saç Kesimi 

Sabit Bey, 2024’ün ilk trendinin, Fransız esintileri taşıyan cesur bir kesim olduğunu söylüyor.  ’Barok Bob Saç Kesimi’

17. Yüzyıl Avrupa sanatına bir gönderme yapan bu tarz, aşırı süslemelerden, kıvrımlı hatlardan ve karmaşık detaylardan ilham alan kesim ve şekillendirme ile kendini gösteriyor.

Klasik Fransız Bob’undan farklı, dağınık, el yapımı bukleler ve sevimli dalgalardan oluşuyor.

Omuzların hemen üzerinde kesim boyu ile bol miktarda katman sayesinde yumuşak ve derin bir görünüm sunuyor.

Son zamanlarda Zendaya , Jeff Kravitz, Kelly Rowland ve Laura Harrier gibi ünlüler kırmızı halıda saç tasarımlarında baroque Bob ile dikkat çektiler.

Getty Images

“Bu görünümün tartışılmaz özelliği, tarzını karakterize eden büyük, kabarık, fırçalanmış bukleler” Sabit Akkaya 

Bu yılın diğer trendlerinden biri de  doğal ve bakımlı saçlar. Saçlarına daha az kimyasal müdahalede bulunarak doğal güzelliklerini ortaya çıkaran kadınlar, kendi benliklerine olan bağlılıklarını gösteriyorlar.

Doğal dalgalı saçlar, yumuşak tonlarda boyanmış saçlar ve doğal görünümlü kesimler, 2024’ün saç modasını belirliyor.

Ancak hangi trendi tercih ederlerse etsinler, kadınlar için asıl önemli olan şey saçlarının sağlıklı ve bakımlı olması diyor Sabit Bey. Haksız da değil.  Saç trendleri geçici olabilir, ancak sağlıklı saçlar ve içsel özgüven her zaman modadır.

Bu yıl fazlasıyla barok Bob saç göreceğiz eminim. Güzel bir gün dilerim.

YSM

Yorum yok

Yorum Yazın