02.03.2022 Balık Burcunda Yeni Ay ve Burçlara Etkisi

“Kılıçlarımı gömdüm, kendimi hayatı akışına bıraktım.”.

12° Balık Burcu Sabian Sembolü; “Müzedeki bir Kılıç”.

Yaşamın yorucu savaşlarından bunaldığında durup dinlenmek istersin. Ardı ardına gelen ihanetlerin, mücadelelerin karşısında senin içindeki yanan ateş ile dimdik duruşun belirler, yaşamdaki konumunu.

Yoruldun ve dinlenmek, soluklanmak istiyorsun. Haklısın.

Hayatında otorite olarak kabul ettiğin kişilerin senin hayatına şekil vermelerinden, onlar için güçlü olmaktan ve savaşmaktan yoruldun.

Şimdi hayatın içerisinden geçerken edindiğin deneyimler ile, ruhunun bilgeliği sana daha fazla savaşmana gerek olmadığını söylüyor.

Her an kendini korumak ve müdafaa etmek zorunda değilsin. Bu hayatın sınavları karşısında bir yenilgiden bahsetmiyorum, bu yaşamın içerisindeki teslimiyettir.

Canını yakanlardan, acılardan, ihanet edenlerden intikam almak yerine daha bilge bir bakış açısı ile hayat içerisindeki kazananı olmayan bu mücadeleye son vermektir.

Kendinle ve hayatla barış. Yükseliş için teslimiyet gerekir. Hayatındaki tüm zorluklar ile savaşarak mücadele ederek çözüm bulamazsın. Bazen yaşanan tüm olumsuz gibi görünen olaylar aslında eğitiminin bir parçasıdır. Ruhunun deneyim alanından geçerken aldığı bu eğitimde artık kılıçlarını duvara asma zamanıdır.

Hayatındaki dengeyi yeniden sağlayabilmek için dinlenmen, biraz geri çekildiğinde farkındalığın değişecektir. Duvarında asılı olan o kılıçlar senin geçmiş deneyimlerindir. Şimdi dinlenme ve merkezinde kalabilme zamanıdır.

Kendini koşulsuzca affetme zamanıdır.

12° Balık Burcu yeniayı Jüpiter ile kavuşumda. Balık burcunun ilahî merhameti ile kendine acımayı seven kurban yanı arasında kalabiliriz. Jüpiter bolluk bereket ve fırsat verirken bir yandan da bulunduğu bölgedeki sonuca ulaşmamış olayları büyüterek daha da görünür kılar.

Bu Yeni ay, sezgiler, rüyalar, hayaller, merhamet ve bağımlılıklar gündemde olabilir.  

6. evde meydana gelecek Yeni ay hem ruhsal hem bedensel bütünlüğe dikkat çekiyor. Hayatlarımızda şifayı arıyoruz. Yaralarımız, şifanın bedeninize, ruhunuza girdiği yerdir. Jüpiter Achenar kavuşumu küllerinizden yeniden doğmak için size fırsat sunacaktır. Bu yeni ayda Merkür–Satürn kavuşumu kesinleşiyor. Balık burcundaki yeni ayın hayalperest yanını baskılamak sınırlamak istercesine bize gerçekçi hayaller kurmamız konusunda uyarıyor. Balık etkisi ile dağılan zihinlerin yeniden toparlanması ve disipline edilmesi gerektiğini hatırlatırken, konsantrasyon eksikliği deneyimlenebilir. Bu yeni ay ve onu takip eden haftalara damgasını vuracak Mars-Pluton kavuşumu “Geniş bir kuşhane” sabian sembolü ile oldukça konuşulacak. Vesta, Venüs, Mars, Plüton oğlak burcundaki bu kavuşumu yaşamlarımıza kriz ve kaosu getirerek değişim ve dönüşüme karşı nasıl tepkiler vereceğimizi sorgulatacak.

İkili ilişkilerdeki manipülatif kontrol etme arzusuna dikkat çekiyor. Dönüşüm için takıntı yaptığınız, güç ede etmek istediğiniz, yönetmek istediğiniz ne varsa teslimiyet içerisinde olmanız gerekiyor. Dürtülerini kontrol edebilen kaderini kontrol edebilir. Öfke ve kin kontrol edilemediği takdirde dönüşüm ızdıraplı bir yoldan geçer. Yükselendeki terazi uzlaşma ve denge istese de dünya gündeminde dürtüsel hırs ve güç çekişmelerinin Dünya üzerindeki herkesi dönüşüme sürükleyeceği ve çok çeşitli sonuçları olacağı gözükmektedir.

Bu yeni ayda, vücudunuzda ödem oluşabilir, ayaklarınız ile ilgili konular gündeminizde olabilir. Halsizlik yorgunluk ve uyku haline karşın yeni ilaçlar denemeyin. Bol su tüketin ve ruhunuzu ne besliyorsa onu yapın. Müziğin şifasını hayatınıza davet edin.

Yıldızın Daima Parlasın🌟

Gülden Güneren Karma Astrolog @gulden_guneren www.guldenguneren.com

Danışmanlık için: info@guldenguneren.com 📩

 Balık Burcunda Yeni Ayın Burçlara Etkisi

KOÇ: Bilinç altınız ve bağımlılıklarınız gündeminizde.

BOĞA: Arkadaş çevreniz ve sosyal gruplarınız gündeminizde.

İKİZLER: Kariyer eviniz hareketleniyor ve toplum önündeki duruşunuz gündeminizde.

YENGEÇ: Eğitimler, uzak yolculuklar ve felsefi konular gündeminizde.

ASLAN: Gelir gider dengeniz, krediler, vergiler miras ve nafaka gibi konularınız gündeminizde.

BAŞAK: Ortaklıklarınız ve evliliğiniz gündeminizde.

TERAZİ: Gündelik rutinleriniz ve sağlık kontrolleriniz gündeminizde.

AKREP: Yetenekleriniz, hobileriniz, sanatsal yetenekleriniz, aşk hayatınız ve çocuklarınız gündeminizde.

YAY: Taşınmaz mallarınız ile ilgili alım satımlar, ev değişiklikleri ve aileniz ile ilgili konularınız gündeminizde

OĞLAK: Kardeşleriniz, yakın akrabalarınız, komşularınız ile olan ilişkileriniz, sosyal medya ve iletişim trafiğiniz gündeminizde.

KOVA: Kendi para kaynaklarınız ve kendi öz değeriniz ile ilgili konular gündeminizde.

BALIK: Dünya sahnesindeki bireysel duruşunuzu sorgulayacağınız ve küllerinizden yeniden doğacağınız bir yeni ay gündeminizde.

Yıldızın Daima Parlasın ⭐️

Gülden Güneren, Karma Astrolog @gulden_guneren 

Yorum yok

Yorum Yazın