Hoş geldin Alp Egeaka!

Sağlıkla, mutlulukla, aşkla büyü.

Tüm ailenle ve sevdiklerinle birlikte harika bir hayat senin olsun.

Anneciğin ve babacığın ile ilk günlerinden başlayan bir hikayemiz var bizim. En özel anlarını paylaşıyorlar benimle.. Ben de elimden geldiğince onları sana hatıra olarak bırakıyorum.

Bugün espri bile yaptık. Sünnet fotoğrafları var sırada 🙂

Şaka şaka sen büyü bir hele..

Çok tatlı bir Prenssin, o kadar tatlısın ki..

Tüm ailen yanında. Hele hastane odan tek kelime ile yıkılıyor 🙂

Çok mutlu bir ömrün olsun. Şans ve melekler yanından hiç ayrılmasın.

Hoş geldin…

Tebrikler Haticecim,  Tebrikler İnançcım

Doğumunda anneanneden babaanneye, teyzeden amcaya dayıya herkesler yanındaydı hepsi ayrı seviyor seni ailenin ilk bebeği çok seviliyorsun çok benden söylemesi

Seni ve aileni çok seviyorum

İlk gören teyze YSM 🙂 

DrHuseyinMutlu&Alp

Teşekkürler Dr Hüseyin Mutlu, Teşekkürler Anesteziyoloji ve Reanimasyon Dr. Hakan Kilercik, Teşekkürler Özel Gaziosmanpaşa Hastanesi Ameliyathane, Bebek Odası ve 9.kat çalışanları teşekkürler Yıldız, Aysun, Neslihan hemşire Teşekkürler Hayriye Hanım her zaman ki güleryüzünüzle…

AlpEgeaka

Alp bebeğin;

Doğum Tarihi: 12 Ağustos 2013  Doğum Saati: 09,42

Ağırlığı: 3,500  kg ,  Boy: 50 cm

Alp Aslan burcu , Yükselen burcu Terazi , Maya burcu Ix/Jaguar

Maya burcu Ix/Jaguar

Anahtar anlam: Tetkik ve şifa

* Sihirbaz
* Gece gören, Kahin
* Bütünlük
* Şaman
* Şifacı
* Sırlar
* Psişik
* Kalp Okuyan
* Hassas
* Görünmez
* Yeryüzü büyüsü
* Güçten doğan Sabır
Jaguar gece görüş yeteneği son derece yüksek bir hayvandır. Jaguar gününde doğmuş olanlarında diğer insanların görmediklerini görmek gibi bir yetenekleri vardır, aynen bir Jaguar gibi. Bu yüksek Şamanik ve psişik yetenekler ile Jaguar insanında kendini gösterir.

Mayalara göre Jaguar gününde doğanlar zengin olmaya meyillidir. Ama bu zenginliğin bir bedeli vardır ki bu bedel kendini hastalıklarla gösterebilir. Jaguar insanına zenginliği getiren güç aynı şekilde dönüşüm içinde bir baskı getirir. Dönüşüme direnç gösterildiğinde ise hastalık ortaya çıkar. Tabii ki bunun bir çözümü vardır: dönüşümü kabul etmek ve iç dönüşümü kucaklamak. Dönüşüm ihtiyacına ayak uyduran bir Jaguar insanı çok güçlü bir Şaman figürü olarak karşımıza çıkabilir.

Jaguar kişileri çoğu kez dinci ve spritüeldir veya spritüellik hayatlarında önemli bir rol oynar. Toprak anaya karşı derin bir sevgiyle doğan Jaguar veya şaman bütün Yeryüzü büyülerinin kaynağıyla direk bağlantılıdır. Jaguarın ruhu Maya tapınaklarında ikamet eder ve maddi yollarla olduğu gibi ruhsal yollarlada yardımcı olması için çağırılır. Jaguar ayrıca Şükran tanrısı/tanrıçasıdır. Bütünlükten doğan büyük bir entellekt güce ve içinde güçlü bir karaktere sahiptirler. Jaguar enerjisi doğasında dişildir ve ormanların, ovaların, dağların yönetici ruhudur. Jaguar her türlü iletişim ve etkilişimde bulunurken anda ve merkezinde durur, bu olmassa dengesiz güç arayılına girerler. Güçten doğan sabır ve beceri, ani karar ve eylemlerle bir saldırıya dönüşebilir. Hem cüretli hem görünmez olan Jaguarlar genellikle direk saldırmazlar ve onlardan gelen iletişim genelde bir parça gizem barındırır. Bütünlüğün eksikliğinde Jaguarın gücü bozulur ve yalnızca zenginlik ve ün arar hale gelir.

Kişilik: Gizemli, duyarlı, zeki ve psişik. Din ve spritüelaite ile ilgili. Agresif ama direkt cephe almaktan kaçınır.

Temel engeli: Karmaşık ve girift insan ilişkilerine sahip olmak.

Çözüm: Danışmanlık becerilerini geliştirmek.

Başarıyı mütevazilikle dengelemek için güçlü bir ilaçtır.

Ne için uygun bir gün: Toprak anayla iletişime geçmek ve ona şükranlar sunmak