Uykusuz Anneler Kulübü

Uykusuzluk hali… Ne fena değil mi? son 5 yıldır deliksiz uykuya hasret kalan bir anne olarak en büyük hayalim bir  pazar günü deliksiz uyuyabilmek…

Uykusuz Anneler Kulübü bundan epey zaman önce twitter da cıvıldaşan biz annelerin uykusuzluk hallerini yazması ile başladı. Sevgili Peri’nin twitter hesabı ile anneleri tek adres de toplamasının ardından  facebook sayfası açıldı. Başlangıçta sadece biz uykusuz annelerin uykusuzluklarını paylaştığı ve twitter da  #uykusuzanneler tagi ile bir çok annenin uykusuzluk hallerini gözler önüne serdi.

Şimdi de Sevgili Perihan Gürer, İrem Erdilek ve Esra Sert uykusuzluk hallerini bir de güzel sitede topladı. Uykusuz Anneler Kulübü artık kanıyla canıyla web sitesiyle aramızda. Ayrıca bu üç uykusuz anne siteyi açmakla kalmayıp yardıma ihtiyacı olan uykusuz annelere uzman desteği verelim diye düşünmüşler.  Uzman Psikolog Aysun Bal Ömeroğlu ile ortak bir çalışma planlamışlar ve her ay beş anneye ücretsiz bir ‘uyku’ semineri düzenleyeceklermiş. Detaylar için tıklayabilirsiniz..

Herkesin deliksiz uyuyabileceği günlere…

YSM-uykusuzanne

Yorum yok

Yorum Yazın