Teşekkürler Papillion Bake Shop!..

Papillion Bake Shop ile bu üçüncü buluşmamız. Cemalifer Hanım, eskiden yan komşumdu. O zamanlar kendisinin kurabiye, pasta vb ilgisi olduğunu bilmiyordum zaten çok sık da görüşemiyorduk. benim hamilelik ve Maya Su ile boğuşmam bir iki görüşmenin dışına çıkamamıştı. 2009 sonunda da taşındılar ve görüşemez olduk. Ama Mira’nın doğumu sonrasında bebek ziyaretine geldiğinde  kaldığımız yerden devam ettiğimiz gibi kendisinin inanılmaz pastalar kurabiyeler vb hazırladığını öğrenince tamam yaşasın bundan sonra birlikteyiz dedim tüm doğum günlerinde. Çünkü bizim evde kutlamalar hiç bitmez.

İşte Cemalifer Hanım ;Maya Su’nun doğum günü için daha önce Hello Kitty ve Pamuk Prenses temalı birbirinden güzel lezzetler hazırladı. Her seferinde de yaratıcılığını bizden esirgemedi ve inanılmaz güzel kurabiyelere, cupcaklere imza attı. Öyle ki yuva için hazırlanan  Hello Kitty temasında pastanın yanı sıra, kurabiye, cupcake ve 4 yaş kurabiyeleri ve pop cakeleri ile herkesi büyüledi.

Hello kitty kurabiye

Yine Maya Su’nun ikinci kutlamasında(bizim evde genel de 3 kez kutlama oluyor, yuva, anne arkadaşları ve aile büyükleri yani üç kutlama üç pasta) Pamuk prenses temamız vardı ve inanılmaz bir pasta hazırladığı gibi yapmış olduğu cupcakler görüntüsü itibari ile anında mideye indirilmeyi hak eden tadlardı.

My iphone

Mira’nın doğum günü için yine birlikte olmak istedik. Ne de olsa daha önce iki doğum günü birlikte geçmiş. Hayalim ve temamız prenses olduğu için prenses tacı şeklinde bir pasta ve cupcake istediğimi söylemem yeterli oldu. Tüm detaylar nefis sunumu ile bize gelmişti. Tadı muazzamdı herkesin damağında kaldı 🙂

by yesim mutlu

by yesim mutlu

by yesim mutlu


Daha önce çok ama çok farklı kişilerle çalışmış olmama rağmen bu kadar hayallerime hayal katan yaratıcı çalışmalar olmamıştı. Bu sebeple aradığınız sizin ile aynı dili konuşan bir kişiyse doğru adres Cemalifer Hanım. Bütün ürünlerinde titizlikle gerçek tereyağ gibi ürünler kullanan, mutfağını ziyaret edebildiğiniz bir kişi ile birlikte olmak herkese kısmet olmaz. Ben %100 kefilim. Pasta ve cupcake fiyatları ise Pelit, Gezi yerlere göre çok mantıklı. Hem size özel ürün hem de muhteşem tatlar. Test edin, pişman olmayacaksınız ben ettim , tüm davetlilerim bayıldı. Herkes mutlu oldu

Teşekkürler Cemalifer Hanım, teşekkürler Papillion Bake Shop

YSM-doğum günü annesi

Ps: Harici diskim bozulduğu için bazı fotoğrafları paylaşamıyorum çok ama çok üzgünüm yazacağım bunu size

Yorum yok

Yorum Yazın