Tatil Severlere… “Hemenkiralik.com”

Tatili kim sevmez. Açıkçası imkanım olsa her hafta sonu değil sürekli gezgin modunda yaşamak isterim. Ama çocuklu bir yaşam için ancak bu çocukları da okul vb olmaksızın sürüklemek gerekeceği için zor. Eğitimi siz evinizde vermiyorsanız bu ciddi bir karar. Çocukların  iyi bir eğitim almaları gerektiğine inanıyorum. 1 numara bunu başardı. Darısı diğer miniklerin başına. Her yıl  farklı tarihlerde küçük kaçamaklar kızlarla hepimize iyi geliyor. Herkesin tatil anlayışı çok farklı. Sömestr tatili için de çok az kaldı. Tatil sürecinde herkes kendi bütçesine göre tatil arayışında ya da İstanbul içerisinde farklı alternatiflerle bu süreci geçiriyor. Tatilde kalabalıkları çok sevmeyen ben için öncesinde ya da farklı zamanlarda tatil yapmak en güzeli.

Geçtiğimiz gün bir bülten düştü mailime. Genelde basın bülteni vb değerlendirmem blogda. Sosyal sorumluluk, fotoğraf yarışmaları bültenleri yerini alır. Bunu da paylaşmayı seviyorum. Bülten nedir ne değildir göz atayım derken bir de gördüm ki fotoğraf grubumdan,  çok sevdiğim arkadaşım Okan Barlas‘ın profesyonel hayatına ait bir mailmiş bu. Okan’a tweet yazdım malum en hızlı iletişim şeklimiz bu. hemenkiralik.com ile ilgili bir bilgi geldi ve ismin geçiyor sana mı ait bu site vb diye. Okan’dan da evet yönünde bilgi gelince paylaşmak istedim. Okan uzun yıllardır çok farklı projeler imza atmış bir isim. Size tatil.com desem genel müdürüydü desem ne demek istediğimi anlarsınız. Muhteşem çalışmalarını bildiğim için yeni bebeğine de gözüm kapalı güvenirim. İlk fırsatta da ben de bir minik kaçamak planlıyorum.

hemenkiralik1.com

HemenKiralik.com, ev sahiplerinin kısa dönemli olarak kiraya vermek istedikleri ev, villa, apartman dairesi gibi mülkleri, esnek sürelerle kiralamak isteyen tüketicilerle buluşturan online bir platform. 61 ülke ve 472 şehri kapsayan portföyüyle hizmet vermesinin yanı sıra online destek, ev yedekleme ve kullanıcı dostu gibi ayrıcalıklı hizmetleriyle fark yaratacağı kesin. Malum kış sezonu. Siteye göz attığımda günlük ya da haftalık kiralanabilen evler sayesinde, geçen yıla göre 3 kat daha pahalı olan turizm tesisleri yerine geceliği 202 TL’den başlayan fiyatlarla muhteşem bir kayak tatili geçirmek mümkün olduğunu gördüm.  Kayak kampı için verdiğimiz bütçeyi düşünüyürum da o bütçe ile 15 gün kayak tatili yapabilirmişiz.

hemenkiralik.com

hemenkiralik.com arşivinden

Okan’a göre (bu arada Okan Barlas HemenKiralik.com’un kurucu ortağı) ;  24 Ocak’ta başlayacak olan sömestr tatili için en doğru seçenek ev kiralamak. Tatil döneminde Uludağ’da bir otelde konaklamanın gecelik maliyeti ulaşım hariç 450 TL’ye kadar ulaşabiliyor. Bundan sonra ki detayları bültenden kopyaladım. Satırlar onlara ait…

Bence hepimize şimdiden iyi tatiller..

YSM-Tatilkolik

 Gecelik 202 TL’ye Kartalkaya!

Sömestr tatilini gözde kayak merkezi Kartalkaya’da geçirmek isteyenler çok yakın mesafedeki Kındıra köyünde bulunan evde konaklayabiliyorlar. HemenKiralik.com’da ilanı yayınlanan ev, tüm gün süren kayak keyfinin yorgunluğunu ev sinema sistemli TV bölümü ve şömine gibi konfor seçenekleriyle atma imkânı tanıyor. Evin gecelik kiralama bedeli ise yalnızca 202 TL. 

Sapanca gölü manzarasına nazır kayak deneyimi

HemenKiralik.com’un Kartepe tutkunlarına yönelik ilanları arasında yer alan günlük kiralık ev, Kartepe Kayak Merkezi’ne 12 km mesafedeki Maşukiye’de bulunuyor. Müstakil bahçeli ev, doğalgaz ve paha biçilemez Sapanca gölü manzarasını gecelik 288 TL’ye ziyaretçilerine sunuyor. 

Kayak Uludağ’da, konaklama Uludağ manzaralı villada

Kayak sporunun en gözde merkezi Uludağ’da tatil için tüm senenin birikimini harcamaya gerek yok. HemenKiralik.com’da ayrıntıları görünebilen Uludağ manzaralı villa, 3 yatak odası ve 10 kişilik kapasitesiyle Uludağ tatilcilerine mükemmel bir kayak tatili vaat ediyor. Bursa’nın Nilüfer ilçesinde bulunan ev, Uludağ’da geçen keyifli ve yorucu bir kayak gününü Uludağ manzaralı bir yatak odasında sonlandırma fırsatı sunuyor. Villada gecelik konaklama bedeli ise 575 TL. (hemenkiralik.com)

Yorum yok

Yorum Yazın