Sınır Tanımayan Ebeveynler Topluluğu

-

Sosyal Sorumluluk Projeleri, sadece proje üretilmiş ve -mış gibi yapılmamış olduğu zaman değerli. YSM olarak uzun yıllardır sosyal sorumluluk projelerinde yer almaktan keyif alıyorum. Dün sevgili Ayşe Tolga’dan  ” Sınır Tanımayan Ebeveynler Topluluğu ” derneği ile ilgili bir mail geldi. Ayşe’de dernek kurucu üyelerindenmiş. Sizlerle paylaşmak istedim.

STET ; çocuklar ve anneler üzerine eğilen, bu konularla ilgili özel projeler üreterek devreye sokan, yanı sıra kişisel yardım çağrılarına göre de yardımlarda bulunan bir oluşum. Yardımların dışında da ailelerin bilinçlenmesi ve ” Anne Babaların” sağlıklı toplumları oluşturacak bireylerin yetişmelerindeki en önemli etkenler olduğunu düşünerek  ‘eğitimler ” planlamışlar.

İşte STET bünyesi altında Şubat ayından itibaren düzenlenecek eğitim seminerlerinin ilkinin konusu BESLENME.

Çocuk Gelişim Uzmanı Nilüfer Karataş çocuklarımızın beslenme alışkanlıkları ve beslenme ile bilgiler paylaşacak ve soruları cevaplandıracak.

Siz de yerinizi alın, tüm aklınıza takılanları uzmanından öğrenin. Derneği de sosyal medya da web, facebook ve twitterdan da takip edebilirsiniz.

İçeriği Paylaşın

Son Yazılar

İçimdeki uzağa

mazot kokan otobüsler

Lüzumundan fazla, beyaz.

Herhangi bir günü haftanın,Bir sabah,Her şeyin birbirini hiç sıkılmadan takip ettiği,Kafası kısmen karışık mevsimlerin bile, aynı döngüyle.Aynı 'aynı' döngüyle.Düşün,İlkbahar nasıl unutamaz gelmeyi,...

Dijital Karbon Ayak İzi Nedir? Kişisel Olarak Nasıl Azaltabilirsiniz?

Uzun zaman sonra eski çalışma arkadaşlarımla bir araya geldim. Buluşmanın ortak noktası dünya insanı olan Pelin’in çok uzun zaman sonra İstanbul’a gelmesiydi....

2022 Mayıs Yüksek Teknoloji Dergisi

Dijital karbon ayak izi nedir? Kişisel olarak nasıl azaltılabilir?

popüler kategoriler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Son Yorumlar