Sınır Tanımayan Ebeveynler Topluluğu

Sosyal Sorumluluk Projeleri, sadece proje üretilmiş ve -mış gibi yapılmamış olduğu zaman değerli. YSM olarak uzun yıllardır sosyal sorumluluk projelerinde yer almaktan keyif alıyorum. Dün sevgili Ayşe Tolga’dan  ” Sınır Tanımayan Ebeveynler Topluluğu ” derneği ile ilgili bir mail geldi. Ayşe’de dernek kurucu üyelerindenmiş. Sizlerle paylaşmak istedim.

STET ; çocuklar ve anneler üzerine eğilen, bu konularla ilgili özel projeler üreterek devreye sokan, yanı sıra kişisel yardım çağrılarına göre de yardımlarda bulunan bir oluşum. Yardımların dışında da ailelerin bilinçlenmesi ve ” Anne Babaların” sağlıklı toplumları oluşturacak bireylerin yetişmelerindeki en önemli etkenler olduğunu düşünerek  ‘eğitimler ” planlamışlar.

İşte STET bünyesi altında Şubat ayından itibaren düzenlenecek eğitim seminerlerinin ilkinin konusu BESLENME.

Çocuk Gelişim Uzmanı Nilüfer Karataş çocuklarımızın beslenme alışkanlıkları ve beslenme ile bilgiler paylaşacak ve soruları cevaplandıracak.

Siz de yerinizi alın, tüm aklınıza takılanları uzmanından öğrenin. Derneği de sosyal medya da web, facebook ve twitterdan da takip edebilirsiniz.

Yorum yok

Yorum Yazın