Sedat Birol & YSM

-

Nasıl güneşli bir gün anlatamam. Evden tam zamanında çıktım çekime vaktinde varabilmek için. Malum Göktürk yolunda yol çalışmaları vb trafik berbat oluyor. Ama aksilik bu ya çevreyolunda kaza var ve gecikeceğim. Ebruyu arayarak rica ettim gecikeceğimi bildirmesini sağ olsun hemen geri bildirdi Ok stres yok bekliyorlar. zaten daha önce iki kez çekimi yapamamışız Sedat Bey ile..

Eczacıbaşı Holding  Sağlık Grubu Başkanı Sedat Birol. Kitap projesi için fotoğraflayacağım yine. Holdingin santralinden araba için otopark vb var mı yok mu önceden öğrenmiştim. En büyük stresim bu otopark meselesi beni yoruyor. Bazen sırf bu yüzden bir şoförüm olsa diyorum . Kapıdan girerken daha pozitif izlenimler başlıyor. İsmim kapıya bırakıldığı için içeri giriyorum arabamı gösterilen yere park ediyorum her şey tıkır tıkır. Büyük firmalar malum ziyaretçi kartı ile giriş yapılır kartımı takıp ver elini çekim katı. Biraz bekliyorum ama beklerken bile çok ilgili herkes. Ev sahipliği mükemmel. 5 dk içinde kapı açılıyor ve Sedat Bey karşımda. Muhteşem gülüşü ile karşılıyor beni. Yaşasın keyifli bir çekim daha…

Ben firmaların yöneticilerinin enerjisinin diğer departmanlara da yayıldığına inanırım hep. Mutlu insanlar mutluluk, mutsuz insanlar da hep depresif hava saçar etrafına. Aslında gülümsemek bedava. Bana denildiği gibi YSM sen hep güler misin ? Evet ben böyleyim. Arada vardır benim de hallerim ama takılmam geçerim.

Sedat Beyin en büyük tutkusu klasik otomobiller. Zaten hayalim de o otomobillerin önünde fotoğraflamaktı.

En sevdiği arabası ile de fotoğrafladım kendisini.

YSM pozu vermeden olmaz tabikiii

Teşekkürler Sedat Birol, teşekkürler Berna Yazış

Harikaydınız, harikasınız, enerjiniz hiç eksik olmasın

YSM

İçeriği Paylaşın

Son Yazılar

popüler kategoriler

Önceki İçerikANLAMAZDIN
Sonraki İçerikSonunda Body Worlds’e gidebildim!..

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Yorumlar