Oğlak Burcu’nda Yeni Ay ve Burçlara Etkisi

13 Ocak 2021 – YENİAY, 23° Oğlak Burcu’nda gerçekleşti. Sevgili Karma Astrolog Gülden Güneren Instagram canlı yayınımızda “Yeni ay ve burçlara etkisini” bizimle paylaşmış olsa da yazılı da olarak paylaşalım istedik. IGTV‘den de yayını izleyebilirsiniz. 

Gülden Hanım; hem canlı yayın hem de astroloji yazılarıyla bugün itibarıyla yesimmutlucom da bizlerle olacak. Kendisine çok teşekkür ediyorum.

Yıldızımız hep parlasın 🙂

YSM

Kapak görseli:  PixabayPexels

Oğlak Burcu’nda Yeni Ay ve Burçlara Etkisi

Sabian Sembolü ; ” Manastıra giren bir kadın

Şimdi içe dönme zamanıdır. Yaşam içerisinde bazı hayal kırıklıkları ve kayıplar karşısında belki ruhumuzu dinlendirme arzusu duyabiliriz.

Büyük bir dönüşüm için içe bakarak sahip olduğumuz gücü onurlandırma zamanıdır.

Kendi özündeki ışığı ve o ışığın gücünü fark ettiğin anda kendini ve atalarını onurlandırmış olabilirsin. Ama bunları herkesten kendini soyutlayarak yada herkesten kaçarak yapamazsın.

İçindeki Yaradan’ın sana olan koşulsuz sevgisine sarıl ve onu onurlandır. 

Güçlü, dönüştürücü ve düşündürücü etkiler altında yeni aya giriş yapıyoruz.

Plüton kavuşumlu bu yeni ay da kendi kabuğumuzu kırıp , yaşanan olayların derinlerine inip dönüşebilmek için fırsatlar sunuyor.

Takıntı yaptığın, halının altına süpürdüğün, görmezden geldiklerinle yüzleşme ve dönüşme zamanıdır.

İçindeki o tanımsız gerginlik, huzursuzluk, bölük pörçük uykular bu yüzden, değişimi hissediyorsun.

Venüs-Mars uyumlu açısı Uranüs’ün etkisiyle ani ve beklenmedik ilişkilerin kimilerinin kapısını çalması an meselesi.

Para piyasalarında ani hareketlilik olabilir.

Depremsel etkiler devam ediyor. Orta şiddetli depremler yaşanmaya devam edebilir.

Bu yeniayda, Satürn, Jupiter, Merkür kavuşumuna sert açı yapan Mars, Uranüs kavuşumu, Yönetim ile ilgili hak, hukuk konularını ani ve yıkıcı bir şekilde gündeme taşıyacaktır. Dünya üzerindeki dini liderler, ibadethaneler gündemde

Dişi enerjinin eril enerjiye meydan okuması ve daha çok söz sahibi olacağı günlerin kapısını aralıyor.

Yıldızın Daima Parlasın

Gülden Güneren

Gülden Güneren arşivinden

YÜKSELEN BURÇLARA GÖRE ETKİLER

YÜKSELEN KOÇ   

İş hayatındaki gelişmelerin gündemde olduğu bir hafta olacak. Bu alanda fırsat görülen bazı durumlara karşı dikkatli yaklaşmakta fayda var. Kimi iş görüşmelerine bu dönemde olumlu yanıtlar alabilirsin. İş yerinde terfi bekleyenler için ya da iş yeri taşınmaları olabilir. 

YÜKSELEN BOĞA   

Hukuki konuların, yurt dışıyla ilgili işlerin gündemde olduğu bir hafta olacak. Uzun seyahat hayalleri kurduğunuzu biliyoruz, biraz daha sabredin. Boğaz ve boyun bölgesindeki hassasiyete dikkat etmekte fayda var. Ticari konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir.Bir eğitim programına dahil olmak isteyebilirsiniz.

YÜKSELEN İKİZLER    

Vergiler ile ilgili unutulmuş borçlar gündeme gelebilir. Krediler ve vergi ödemelerine dikkat etmelisiniz. Uzun zamandır ertelediğiniz bir ameliyatınız varsa  gündeme gelebilir. Bir mal paylaşımı, nafaka,prim konularında süregelen anlaşmazlıklar sonuçlanabilir.

YÜKSELEN YENGEÇ  

Ortaklıkların ve ikili ilişkilerin gündemde olduğu bir hafta olacak. Bu alanlardaki güç savaşlarına dikkat edilmeli. Ego savaşları sizi yorsa da nasıl bir sonuca bağlamak istediğinize yine siz karar vereceksiniz.

YÜKSELEN ASLAN  

Birlikte çalıştığınız iş arkadaşlarınızda değişiklik olabilir. Yeni çalışma koşullarına ayak uydurmak zorunda kalabilirsiniz. Maddi konularda güzel gelişmeler olabilir. Saglıkla ilgili yeni başlangıçlara adım atıyorsunuz.

YÜKSELEN BAŞAK  

Aşk hayatında önemli gelişmelerin yaşanabileceği bir hafta olacak. Çocukların eğitim konuları da gündemde olacaktır.   Çalışma arkadaşları ile fikir ayrılıkları yaşanabilir. Sağlıkla ilgili konuları ihmal etmemekte fayda var.

YÜKSELEN TERAZİ   4.ev

Ebeveynlerin ve evle ilgili konuların gündemde olduğu bir hafta olacak. Aile içinde gerginliğin yol açtığı olaylar yaşanabilir. Kimileri ev sahipleri kimileri de kiracıları ile ilgili yaşadıkları sorunları çözüme ulaştırabilirler. Aşk hayatında da kıskançlığa bağlı gerilimler söz konusu.

YÜKSELEN AKREP   3.ev

Kardeşlerin ve yakın çevre ilişkilerinin gündemde olduğu bir hafta olacak. Komşular ile ilgili daha sabırlı olmamız gereken bir hafta. Mevcut durumların gerçeği yansıtıp yansıtmadığına dikkat edilmeli. İkili ilişkilerde güzel gelişmeler yaşanabilir. Aile büyükleriyle ilgili sağlık sorunları olabilir.

YÜKSELEN YAY  

Kendi para kayaklarınız ile ilgili büyük bir dönüşüm ve değişim söz konusu. Kendi Kişisel değerinizi sorguluyorsunuz. Maddi süreçlerde olumlu gelişmeler yaşanabilir. Yaşamınızda yeni yatırımlar ve güçlü fırsatlar karşınıza çıkabilir.

YÜKSELEN OĞLAK  

Bu yeni ayda sahnede siz varsınız. Sizin dönüşümünüz başlıyor. Kişisel seçimler ve fiziki konular bu haftanın ağırlıklı gündemi olacak. Aşk hayatıyla ilgili güzel gelişmeler yaşanabilir. Bir dönemi bitirip, sizin için yeni bir döneme giriyorsunuz artık.

YÜKSELEN KOVA  

Bir türlü bitmemiş, ertelenmiş işler bu haftanın ağırlıklı gündemi olacak. Bilinç altı çalışmaları yaparak, halının altına süpürdüğün neler varsa, yüzleşmek için harika bir fırsat. Üzerine gidilmemiş sorunları çözmek için kendine şans vermelisin. Yeniden doğuyorsunuz. Anka kuşu gibi küllerinizden daha güçlü doğabilirsiniz.

YÜKSELEN BALIK  11.ev

Arkadaş grubunuz içerisinde olabilecek olaylar içerisinde sakinliğinizi korumalısınız. Geleceğe dair planlar ve arkadaşlar bu haftanın gündemi olacak. Arkadaşlarınız arasında borç isteyenler olursa nazik tavrınızla geri çevirmelisiniz. İçinizdeki özgürleşme arzusu sizi dönüştürmeye devam edecek.

Editörün notu: Kaynak göstererek sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Yorum yok

Yorum Yazın