Nivea Vital-Neşe Erbek ile Çay Partisi ve YSM

-

Günlerdir  ayrı kalmanın ve yazamamanın hüznünü yaşıyorum sevgili blogum. Beni okuyanlar da merak etmiş ki mailleri ile yalnız bırakmadılar. Herkese çok teşekkür ederim. Aranıza döndüm, buradayım ve kaldığımız yerden devam…

7. Blogger buluşmamız sonrasında Nivea’nın davetlisi olarak bir çok blogger arkadaşımla Nivea Vital ve Neşe Erberk İle Çay Partisine katıldık. Mekan da güzel olunca geçen zaman daha da harika oluyor.

Neşe Erberk Nivea Vital’in marka yüzü. Hal böyle olunca da enerjisini ve güzelliğini bol bol seyrettik dinledik. 47 yaşında olmasına rağmen enerjisi ortada. Daha önce de Maya Su için yuva ararken iki kez sunum yapmıştı oradan da tanıdoğım kadarıyla hep aynı duruşu var. Bazı insanlar hep öyledir. Uzaktanda seversiniz yakından da tanıyınca sevmeniz artar. İşte o o kategorideki kadınlardan. Tüm doğallığıyla yıllardır Nivea’dan vazgeçemediğini ve kullandığı ürünleri paylaştı bize. Konu kadın, güzellik annelik olunca bitmez ki… Bir de son günlerin konusu  4+4+4 için o da ateş püskürüyor ve yapılacak her etkinliğe, toplantıya gönüllü olarak destek vereceğini herkese duyurdu.

Tüm çay partisi boyunca Nivea’nın cilt bakım uzmanı isteyen herkese cilt analizi yaptı ve tavsiyelerde bulundu.

Anı fotoğraflarından sonra Nivea Vital ürünlerinin  yer aldığı çantalarımızla döndük eve… Cilt bakım ürünlerinde en etkili sonuçların doğru kullanım ile 28 gün içinde alınacağını belirtmişti Neşe Erberk bakalım neler olacak…

Ürünler hakkında bilgiye Nivea Vital web sitesinden ulaşabilir, ya da facebook sayfasını takip edip eşsiz hediyeler kazanabilirsiniz.

Ürünler hakkında da kısaca bilgi vermeden yazıyı bitirmek istemedim. Nivea Vital ürünleri kırışıkları azaltan, cildi sıkılaştıran, yaşlılık lekesi ve ton farklılığı oluşumunu önlemeye yardım eden, cildi besleyen yaşlanma karşıtı bakım sağlayan ürünlerden oluşuyor  Bu seride yer alan gündüz kremi, güneş koruma faktörü 12 sayesinde, zararlı UVA ve UVB ışınlarına karşı adeta bir kalkan görevi görüyormuş. İçeriğindeki soya özüyle, hücre metabolizmasını harekete geçiren VITAL Multi Active, cildin kolajen üretimini ve Hyaluronik Asit seviyesini artırmaya yardımcı oluyormuş. Kendi ağırlığının birkaç katı kadar nemi hapsedebilen Hyaluronik Asit, cildi derinlemesine nemlendirip derin kırışıkları doldururken, kolajen cilde elastikiyet ve sıkılık sağlıyormuş. Gece kremi gece boyunca cildin yenilenmesini destekleyerek dinlenmiş bir görünüm kazandırırken, göz kremi ise hassas göz çevresine özel bakım sağlıyormuş.

YSM 🙂

İçeriği Paylaşın

Son Yazılar

popüler kategoriler

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Yorumlar